Jump to content
FAS Goran
Mik

Superautomobili na našim ulicama

Recommended Posts

Prošli vikend na moto kros trci naš gastarbajter u Leksusu i kaže čoveku, "daj lečka skloni ta' Jugo da prođem sa džipem" a ni ovaj mali sa Gallardom čije sam slike ostavio nije bolji... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre jedno 7 dana na plaži Lagomadra, na Sitoniji, blizu Neos Marmarasa pojavljuje se neki Jaguar 4.2L, nemam pojma koji je model. Kupe, noviji model. Parkira se na pesku na plaži, što bliže moru. Pogledam bolje, ono BG table. Naravno, naš džulov. Jedino se naši parkiraju na plaži pod drvećem, ne daj bože da pređe pešaka 50-100m više. Naravno, iz Jaguara izlazi i rasna tigrica sa suvozačkog mesta. E sada, uveče kada je krenuo nazad nije baš mogao da izađe. Počeo je da šlajfuje kao lud po pesku. Odmah su bar petorica skočila da ga guraju. Išao je u rikverc, pomislio sam "jao sada kada mu počupaju prednji branik". Na sreću izašao je posle par metara guranja. Mrzelo me je da skačem po telefon da slikam. Jednom rečju, možeš da voziš i jaguara, i bugati vejrona, ali ako si seljačina to ćeš ostati do kraja života.

Objasnio

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi ga pogurao malo do mora kad je vec na plazi.mozda bi se opametio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam video beli Gallardo na Novom Beogradu, strane table, nisam stigao da ga slikam :(

 

Evo neke starije slike jedne Pagode koja je izgledala kao da je vreme stalo!!!

 

29092007.jpg 29092007_001.jpg 29092007_002.jpg 29092007_003.jpg
Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

A trebao si tek da vidis kakva ga je riba po BG-u letos ganjala, jednom prillikom sam isao iza nje u ovom autu, svaki semafor u 29-om je prosla na crveno, vidjao sam ga par puta u gradu ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah kad se setim maseratija, prolazimo jednom prilikom pored stadiona JNA i prolazi neki maserati slican ovom, samo sa mekim krovom i drugar koji o kolima zna kao ja o podmornicama odvali ljudi pogledajte kakav auto, ja ga pitam, kad se vec odusevio kao da se vozi u njemu, koji je to auto, a on kaze Artur Martin :D 

 

inace za ove koji se ne razumeju u automobile Artur Martin je sporet :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artur Martin ha ha ha do ajaj ,bilo je u Sv i mnogo boljih automobila nego nisam slikao.....

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jagodina, Svilajnac, Despotovac, Pozarevac ... gastosi dovlace egzoticne primerke, secam se da sam u Jagodini video novi Camaro prvi put u zivotu, na slikama onako nekako mali, a kad sam ga video uzivo ... kakva zivotinja 

 

ovi kod nas u Smederevu kupe golfa poslednje generacije ... ovi malo stariji kupe neki kombi ili "dzip" i gledaj :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace za ove koji se ne razumeju u automobile Artur Martin je sporet :D

Za one koji se ne razumeju u sporete :) :

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E al je ovaj ispekao pita , jujujuuu...

Na plin ili ... :harhar: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...