Jump to content
FAS Goran
Mik

Superautomobili na našim ulicama

Recommended Posts

Juce dok sam vozio Pozeskom i fotografisao ovog lepotana wub.gif,sa Monaco tablama smile.gif

zCC8i.jpg

koji je bio bas ispred mene :w00t: ,
pade mi na pamet wink.gif ideja da postavim ovu temu :whistle: ,
pa ako ste fotkali nesto interesantno kod nas :yes ,
bacite to na forum :thumbup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo vec po drugim temama razbacano

Evo jednog koga sam ja ulovio:

aV1k_yPJ.jpg

I jedan Shamal biturbo

49925290.th.jpg 54810178.th.jpg 91338345.th.jpg gxml_Q0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh Miče, da si bio na mestu autobusa, pa da se malko potrkate, tek do 40-50, malo da načuješ fijuk turbine i grmljavinu 12 cilindara na 4 ausuhova...devil.gif

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovim cudom :w00t: bih mogao da se potrkam,jedino ako bi mu bile busne sve cetiri gume :rofl:

A ovu buku 4 auspuffa :unsure: sam imao prilike da cujem pre dve nedelje :yes

Vracao sam se auto putem,iz pravca NS,pomracina,i odjednom u daljini,iza sebe vidim dve xenon tackice :huh:

e pa ta "daljina" je trajala par sekundi,odmah posle toga tackice su mi bile na zadnjem braniku :whistle:

A iza mene se culo turiranje i citav orkestar :rolleyes: od tih 4 auspuha

lik nije nikom svirao ili ablendovao-vec bi samo dosao u branik i krenuo da ga turira :evil: i to je bilo dovoljno da se svi na auto-putu

sklone u srednju traku ;)

Naravno u pitanju je bio crveni Ferrari,a to se sve odigralo kod Genexove,kapije Bg-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znaci tako ti prepadas ljude po auto-putu <_<

a ovamo,kao vozis 1.9 D :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjenje je moje :(

ipak je TD-TD :thumbup:

a za ovaj Ferrari,moras da mi das da ga provozam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj srebrni je,definitivno evergreen-super automobil :thumbsup: ,usput jel to Porsche ili neki WV Karmman kupe :question:

A GT ima bas lascivnu tablicu :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

UF sto je lepo videti sve ovo....crvenog shamala je vozio lik kojije bio vlasnik crne integralke evolucije koja sada prekoleta boravi u hilandarskoj :) ovo je njegov shamal bio prvobitno, a da li ga je andrija vozio ne znam :) .Inace lik je stariji negde oko 5 banki i shmeker je stari beogradski, sada vozi micubishija evoluciju 8 ja mislim ili mozda sedmicu crvenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj srebrni je,definitivno evergreen-super automobil :thumbsup: ,usput jel to Porsche...

 

^^^ trebalo bi da bude porsche 356

 

kao sto rece interceptor: porsche 356 :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I još nešto od mene, nisam ja slikao, samo sam skinuo slike, nešto zanimljivo što se mota po opštini Trstenik

 

ovaj auto pamtim još od malena da se vozi po gradu sa vremena na vreme, pretpostavljam da je od nekog gastarbajtera koji dođe tu jednom u godinu dana, pre neki dan sam ga video i uživo, inače Mercedes 250 Ambasador iz 1981 godine, izuzetno redak ovako produžen...

1234117_655169501160140_1494331386_n_1.j 

 

 

i nešto više egzotično, Mercedes 250SL Pagnam 1964

1185255_655173981159692_144052257_n.jpg

1233467_655174124493011_1037917816_n.jpg 1240572_655175264492897_1619060523_n.jpg 

 

Inače mašine su iz dvorišta onog lika što ima onu plavu Alfu 33 tjuning stajling, a u pozadini se vide i dve njegove mašine koje je uzeo za sebe, Lancia Delta turbo i Alfa 155

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mercedes nije pagnam nego Pagoda, imao je tvrdi krov koji je podsećao na pagodu. A inače je SL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre jedno 7 dana na plaži Lagomadra, na Sitoniji, blizu Neos Marmarasa pojavljuje se neki Jaguar 4.2L, nemam pojma koji je model. Kupe, noviji model. Parkira se na pesku na plaži, što bliže moru. Pogledam bolje, ono BG table. Naravno, naš džulov. Jedino se naši parkiraju na plaži pod drvećem, ne daj bože da pređe pešaka 50-100m više. Naravno, iz Jaguara izlazi i rasna tigrica sa suvozačkog mesta. E sada, uveče kada je krenuo nazad nije baš mogao da izađe. Počeo je da šlajfuje kao lud po pesku. Odmah su bar petorica skočila da ga guraju. Išao je u rikverc, pomislio sam "jao sada kada mu počupaju prednji branik". Na sreću izašao je posle par metara guranja. Mrzelo me je da skačem po telefon da slikam. Jednom rečju, možeš da voziš i jaguara, i bugati vejrona, ali ako si seljačina to ćeš ostati do kraja života.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...