Jump to content
FAS Goran
etibor

Fiat Stilo - silen blok zadnji

Recommended Posts

Mislim da su originalni u znacenju da pasuju original na Stila,bez preprevki......a po pitanju porekla i kvaliteta verovatno su za  :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znaci to ok su... Jel tvrd auto? Ja sam isto kupio silene,pa mi je zadnji trap kao drvena kolo da vozim,a poceli su i da lupaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tvrdoce tice nije do njih sigurno, a za lupanje moze da bude, moras da proveris. Ja sam vozio samo jednog 5vr stila i vrlo neprijatno sam se iznenadio koliko je tvrd bio pozadi, kao da sam kultivator vozio :laughing:  Moj 3vr nije uopste toliko tvrd kao taj 5vr sto sam vozio, ali je normalno tvrd pozadi, ne spiluje, ali italijan je to i plus kupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su originalni u znacenju da pasuju original na Stila,bez preprevki......a po pitanju porekla i kvaliteta verovatno su za  :cry:

Pa valjda treba da ima zig ako je ricambi 4e85f06626681_14917.jpg

Edited by Dragan G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekog linka, http://www.autotrap.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=18

Inbaco, doo Prizrenska 29 Beograd, 11080 Zemun

 tel: 011 316 67 70 /  011 316 67 71 

Do njih sam dosao po preporuci, nisam ugradjivao kod mene ali planiram prvo njih da okrenem. 

 

http://www.automig.rs/  Oni su mi nudili te neke nemacke silene po ceni od oko 1300din komad, imali su neku akciju tada.

Probajte naravno i kod Boleta sa foruma, a i ja sam cuo za te neke od audi-a. Dejica ima kontakt od nekog servisa u Jagodini koji takodje pravi silene, pa pitajte i njega za tel.

Ajde mala pomoc.

KOJI BOLE???

Ima ih dosta a ne bih da smaram nekoga ko nema veze sa delovima.

HVALA

Uzgred,ovaj prvi link NE RADi.

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

)

To je Bole,pitaj za silene ali mislim da ih trenutno nema.

Za inbaco ,gledao sam na sajtu njuhovom ,nisu skupi,samo se treba raspitati o kvalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ima li neko iskustva sa inbaco silenima?

Poslao boletu poruku,videcemo stanje.

------------------

U medjuvremenu,pozvao inbaco,sileni su od PUNE gume,nemaju garanciju i sa ugradnjom kostaju 6900 dinara.

Ugradnja traje 2 sata i zakazuje se dan unapred.

Ovi telefoni gore inbaco funkcionisu i ljubazna mlada dama daje sve info vezano za silene naravno...OVO JE ZA ONE KOJI BI DA PITAJU NESTO DRUGO!

hahahahahahaha

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole trenutno nema zadnjih silena za Stilo, cisto da znate, pitao sam ga u petak za kolegu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,kao sto rekoh.

A za inbaco,i ja imam preporuku,gledah na sajtu,komad je oko 1400 din,e sad,koliko je ugradnja,ne znam,nisam pitao. Ali cu ih zvati sigurno.

Ajde ima li neko iskustva sa inbaco silenima?

Poslao boletu poruku,videcemo stanje.

------------------

U medjuvremenu,pozvao inbaco,sileni su od PUNE gume,nemaju garanciju i sa ugradnjom kostaju 6900 dinara.

Ugradnja traje 2 sata i zakazuje se dan unapred.

Ovi telefoni gore inbaco funkcionisu i ljubazna mlada dama daje sve info vezano za silene naravno...OVO JE ZA ONE KOJI BI DA PITAJU NESTO DRUGO!

hahahahahahaha

Tek sad videh ovo. To nije mnogo para a za te silene sam cuo samo reci hvale.

Ali opet,cudi me da ne daju garanciju,narocito sto ih oni ugradjuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:welcome:  pozdrav da li su i kod mene otisli zadnji silen blokovi?,ne cuje se skripanje ni lupkanje ali zato kad ulazim u krvinu izgleda mi da zabaci zadnji kraj pa mi neki kazu da su u pitanju sielen blokovi,

I da zna li neko ko bi to u sapcu mogao povoljno da uradi? i gde kupiti te blokove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...