Jump to content
FAS Goran
etibor

Fiat Stilo - silen blok zadnji

Recommended Posts

Drugari,pre par meseci sam menjao silene ali to vise nije to,opet su poceli da cukaju. Kupljeni su u Cini mi se Kit Komercu,nisam siguran. Znaci,hocu ponovo da ih menjam. Ali da mi kazete,preporucite kod koga i koje silene da stavim. Cuo sam,ne znam da li je istina,da pasu od nekog audija,i da su dugotrajniji nego fiatovi. Neka preporuka. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos mi reci da si "metnuo" Acron?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ne stavljati acrom i pronaci silene od audi 100 :)

gde imaju da se nadju novi sileni od audija ?

i mene ceka to menjanje vec godinu dana nikako da uradim to :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sileni od audija 100 pasu. Cuo sam za to,ali nisam bio siguran. Sad cu dobro da se raspitam sta cu da ugradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za zadnji...napred kada bi nesto radio,sigurno bih menjao komlet viljuske.

Verujem da se vise isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imala je neka akcija u ovlascenom servisu, 1300din komad, neki nemacki, a pusticu ti malo kasnije link id nase firme koja ih pravi, dobio sam od kolege po preporuci, znaci da su dobri :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednji i ne odlaze tako brzo kao zadnji :)


pusti ovde poruku nemoj u PM :D

ima josh ljudi koji bi videli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, dobro, polako jedan po jedan :D Cek da zovem ljude da mi daju procenat :D
Kasnije cu kada dodjem kuci, ne mogu preko telefona


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti Sale lepo rekoh gde su provereni delovi (da ne reklamiram vise), a probao sam na ovom Fiatu sve i svasta od 2007...

Evo sinoc smo imali Stilo skup, provozao imenjaka (ivan.ik) pa nek on kaze kako zabarski traktor moze da prede ili upija lezece ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze link.

Ivane,ako mislis na Boleta,pitao sam ja njega za silene,nije ih tada imao,inace bi ih uzeo. Ne znam da li ih sada ima. A sto se tice tog mini skupa,zvrcnite pa da popijemo kafu negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, hvala na informaciji Milutine, nisam ni kontrolisao. Sale, dogovaramo se nesto i za iducu nedelju, posalji mi tel na PM, imamo te u vidu.

Izvinjavam se za off ostalima.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne kacite ovde sve to sto saljete po porukama jbg i ja vijam odavno da uradim zadnje silene a jedina opcija mi je kit komerc a tamo nema bash kvalitetnih stvari.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne kacite ovde sve to sto saljete po porukama jbg i ja vijam odavno da uradim zadnje silene a jedina opcija mi je kit komerc a tamo nema bash kvalitetnih stvari.... :(

Nikako kit komers,ja sam tamo kupio,daj boze da su izdrzali 6 meseci.

Sada jurim nesto bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se nadje,verujem da moze,pogledacu i ja na jos par mesta pa cu da napisem stani kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekog linka, http://www.autotrap.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=18

Inbaco, doo Prizrenska 29 Beograd, 11080 Zemun

 tel: 011 316 67 70 /  011 316 67 71 

Do njih sam dosao po preporuci, nisam ugradjivao kod mene ali planiram prvo njih da okrenem. 

 

http://www.automig.rs/  Oni su mi nudili te neke nemacke silene po ceni od oko 1300din komad, imali su neku akciju tada.

Probajte naravno i kod Boleta sa foruma, a i ja sam cuo za te neke od audi-a. Dejica ima kontakt od nekog servisa u Jagodini koji takodje pravi silene, pa pitajte i njega za tel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...