Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
velikic

Punto Classic LPG

Recommended Posts

Cao,da vam predstavim auto,mada je svima poznat... Imam Punta Classic 1.2 na gas. Auto je kupljen 12-og jamuara ove godine... Zadovoljan skroz jer je spram starog auta avion... :) Plinski uredjaj je fabricki,zadovljan sam potrosnjom,oko 6,5-7 litara prosek... Do sada je presao nesto vise od 6000km. Imam sam manji problem,neko je pokusao da mi ukrade staklo sa retrovizora i tom prilikom ga je polomio... Kupljeno novo i stavljeno,sem toga prezadovoljan sam...

mVBGJ.jpg mVEaS.jpg

mVGG0.jpg mVJa9.jpg mVzbA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam svetlo,plavu ili ovu, i pala je ova... ;) A crnih kod mene u mestu ima jedno 6-7,pa malo da se razlikujem... Mada crnih i ovih ima najvise prodatih koliko sam primetio...

Kao i sto reklama kaze,skoro pa dzabe voznja spram cena benzina...

yqfA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super autic! Posebno mi se svidja sto ima fabricki auto gas. Ja ne mogu da prezalim sto nisam sacekao da se pojavi i ta verzija,ali ko je to znao. Uzeo bih LPG umesto ABS-a bez razmisljanja! Sta sve ima od opreme? Naka te dobro sluzi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinamic je oprema,nista specijalno klasika... samo sto ima plin... nisam ubacio klimu jer bi dosta vise izaslo,ja sam sacekao,i milsim da bih se pokajao sto nisam izeo sa plinom... A ovo gorivo samo divlja... Plin jedino drzi cenu... Inace nema rezervni tocak,jer je tocak boca... Kupio sam njega i dizalicu,nije mi siguran set za lepljenje... Udarim u rupu iskrivim felnu i sta ce mi,ovako sam sigurniji...

Evo i meraca i prekidaca za tng...

nxu70.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametno za tocak i dizalicu! Ja u Tipa isto imam fabricki LPG,ali i rezerni tocak. Mada njega stavim u gepek samo kad krenem na duzi put,a ovako po gradu ga ne nosim. Ako bi se nesto desilo pozvao bih nekoga da mi donese :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinamic je oprema,nista specijalno klasika... samo sto ima plin... nisam ubacio klimu jer bi dosta vise izaslo,ja sam sacekao,i milsim da bih se pokajao sto nisam izeo sa plinom... A ovo gorivo samo divlja... Plin jedino drzi cenu... Inace nema rezervni tocak,jer je tocak boca... Kupio sam njega i dizalicu,nije mi siguran set za lepljenje... Udarim u rupu iskrivim felnu i sta ce mi,ovako sam sigurniji...

Evo i meraca i prekidaca za tng...

nxu70.jpg

Pozdrav. Kupio sam pre 10-tak dana isti LPG Punto :thumbsup: . Da li ti se desilo da sipas plin a da se lampice na meracu ne upale, vec ostane samo crvena ili 1 zuta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi se desilo... Sve besprekorno radi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa boja :rolleyes: ,fina tabla B) i nadasve krajnje ekonomican auto ;)

Ne znam da li je to i slucaj sa tvojim :question: ,ali moj prijatelj ga je uzeo prosle nedelje,ista verzija,fabricki LPG,i prvo sto je primetio je da je auto,odnosno motor izuzetno bucan :blink: za benzinca 1.2,koji je inace besuman :whistle:

Potom se raspitao u par servisa,ukljucujuci i ovlasceni i svuda su mu rekli da je to zbog toga sto mu ugradjuju neku najjeftiniju varijantu dizni :veryangry: ,koje su glavni krivci za veliku buku motora,inace postoji i alternativa tim fabrickim diznama ali bi bile dosta skuplje,bar za fabricku ugradnju.

Daklem,preneo sam njegove utiske :huh: ,covek ga dobi prosle nedelje :mellow: ,moguce da su kod tebe te bolje dizne :) ,posto vidim da si jako zadovoljan automobilom :yes ,zelim ti da te dugo i dobro sluzi :thumbup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...