Jump to content
FAS Goran
zmilorad

Fiat Bravo 1.2 / Marea 1.9 ; 1.8 / Multipla 1.9 JTD - problem sa klimom / podešavanje

Recommended Posts

@djomla daj preporuku al da nisu neki deraci?Bg  sam... Moze bg,zemun,nbgd,bataja... Samo da ljudi znaju svoj posao

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dušan Altina 063545182
Dijega Rivere 1
Onako, nije dz, ali nije ni šurenje. Prošle godine kad sam na Stilu radio klimu sretnem dečka doterao Brava, kaže bacio je pare i pare na kojekakve majstore, dok nije dosao ovde. Mogu da zovem sutra tog decka da ga pitam jel sve u redu na kraju bilo, ako ti znaci.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na sta. Zovi ga prvo, pošto ume da bude guzva često, cisto da ne ides dzabe.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Trofeo Evo i ja sam upravo danas isao da jurim majstora za klimu,dole pored 29-og ima sve za vas auto se zove veliki servis,decko Aca ,vozio je hgt-a bas dugo i vidim da se razume oko brava bar i isto napunio klimu i kaze vozi tako sto vise dok ne oslabi hladjenje,cim oslabi dolazi kod nas da vidimo gde pusta ali mislim da znam gde jer im je boljka pa rece nesto (mozda susac),iza levog fara se nalazi to nesto. :D On mi je na primer rekao da ne moze danas da pokaze iako je kod mene maksimum 2 dana da izdrzi sa full napunjenom klimom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 31.5.2018. at 9:17 PM, djomla said:

Dušan Altina 063545182
Dijega Rivere 1
Onako, nije dz, ali nije ni šurenje. Prošle godine kad sam na Stilu radio klimu sretnem dečka doterao Brava, kaže bacio je pare i pare na kojekakve majstore, dok nije dosao ovde. Mogu da zovem sutra tog decka da ga pitam jel sve u redu na kraju bilo, ako ti znaci.

Sent from my 3310
 

Ja imam samo lose iskustvo sa ovim covekom i ako vidim da ga mnogi hvale i pominju po raznim forumima.Moje licno misljenje je da je covek samo krajnje slatkoreciv i ljubazan,a ustvari je samo klasican dopunioc sistema za hladjenje.Za sve druge opravke cete izgubiti kod njega vise dana,a njegova slatkorecivost pocinje opasno da iritira posle par dana provedenih kod njega.Dobar je za dopunu sistema,ako je kupio masinu,posto je kada sam ja isao kod njega kolicinu freona merio sa vagom! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prošle godine kod njega menjao hladnjak klime plus mi je vario cev, puštala je kod boce za pranje šoferke. Jeste slatkoreciv poprilicno.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, werp690 said:

 On mi je na primer rekao da ne moze danas da pokaze iako je kod mene maksimum 2 dana da izdrzi sa full napunjenom klimom.

Naravno da može samo treba malo se pomučiti. To je kod tebe prilično veliko puštanje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, @bane@ said:

Naravno da može samo treba malo se pomučiti. To je kod tebe prilično veliko puštanje. 

Verovatno da si u pravu ali opet verujem i da je ovako sigurniji da ce pokazati boju na svim eventualnim mestima gde pusta ako ih ima vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...