Jump to content
FAS Goran
stefanves

Šoferšajbna i stakla, kupovina, ugradnja, reparacija

Recommended Posts

Haha ma nacicu i ja u Nisu majstora. Jedan mi je rekao prošle godine da može to da sredi i da ostane samo tackica, čini mi se da mi rek'o 600 din. U gradu se sreli slučajno.

U medjuvremenu sam bio u Glass Service-u da mi ispoliraju jedan far i ja im pomenem to, onaj tamo mi reče da nema šanse to da se sredi i da je najbolje da zamenim staklo. Zato pitam kolegu da mi slika kako je ispalo, jer je otprilike isto kao kod mene

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još bolje, zamenićemo kola u Nišu kada dođem na skup pa ću ja ovog njegovog da teram do proleća. I onako su isti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha može, taman za promenu malo. Ja bih voleo neku tamniju boju, a i ti da se odviknes malo od prljavih kola Haha

P.S.

Ako dolaziš na skup u Niš, obavezno svojim kolima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koj ?

Ja rekao pre par godina više nikad kroz Niš. Do Metro, Tempa OK dalje nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim u Niš ali ne znam da li ću mojim Stilom jer čekam apelacioni prekršajni sud da se izjasni povodom moje dozvole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koj ?

Ja rekao pre par godina više nikad kroz Niš. Do Metro, Tempa OK dalje nikako.

Ne moraš do lokacije skupa da ideš kroz grad. Isključite se na drugom isključenju od NAISA prema Skoplju, taman ideš do Metroa i tu blizu je lokacija skupa, čekaće neko ;)

Joshi, šta bilo sa dozvolom. Nisam u toku. Prekoračenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvatili ga sa onom preduzetnicom u babinom komšiluku

Čisto ako nekom ubuduće zatreba, Profi glass na zrenjanincu takođe povoljno to radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim u Niš ali ne znam da li ću mojim Stilom jer čekam apelacioni prekršajni sud da se izjasni povodom moje dozvole :D

 

A ja rekao sa tobom cu do Nisa posto nemam auto, kad ono izgleda bice prc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane,

 

Kupio bih ga ali nema dobar.


Misliš da zna kako se vozi dizel?

 

Taman na Josi-jevom  da naucim.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, bio sam danas do čoveka i odradio, 1200 din, skoro i da se neprimeti

Ako te ne mrzi, slikaj sada kako je, bas me zanima :)

Nemogu da fokusiram tačku nikako, islikao sam 50 slika još je manja uživo

Ne radi mi postimg pa sam preko tapatalka

66695a655904b27757d76462a9d21a67.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto drustvo i mene djavo trefi sa kamenom u soferku, prvo je bila pukotina okrugla kao polovina jajeta i tacno na "A" stubu, sada krenulo dalje i sad je vec pukotina oko 25cm. Ja sam u slovackoj i hteo bih soferku menjati kod nas u srbiji (okolina NS ili Sombora). Jedno je pitanje dalii mogu proci kroz granicu sa napuknutom soferkom? A razmisljam i sam da je zamenim, lepio sam u pezou sofersajbne na gomile ali nikad nisam skidao soferzajbnu mada kolko sam saznao da se reze sa strunom. Razmislam kolko mi je to isplatljivo posto moram da kupim cucke za stakla, lepak, aktivator (Adhesion priemere ili tako se to zove) i naravno nemam KAL to je fabricka mera do koje ide staklo gore, levo, dubinu itd itd. E sad da se bakcem sa time za 20e sto ce oni uzeti ne znam. Fabricke debljine lepska su visina 13mm, sirina 8mm i prekrivanje min. 4 cm

I da kada se kupuje sofersajbna da lije vec tamo nalepljnena guma tj. izolacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve linije na grejačima zadnjeg stakla mi ne rade a sve ostale rade. Šta se dešava? Da li neko zna kako se to popravlja ili gde ima majstor koji to radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi se desilo da mi je kamenčić udario prednje staklo..užas..
Naprsnuće od kamenčića i linija od oko 30cm..
Da li ima nade za reparaciju ili mora cela da se menja?

 

zza294.jpg

 

Jel ima neko savet?Gde..koliko?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je ostalo samo ovo od kamencica mislim da bi moglo da se sanira, vec je neko radio na puntu ovde sa foruma. Ali ova linija.... Mislim da mora zamena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je receno kada sam sanirao stetu od kamencica pre par godina da moze sanacija svega sirine do 15 mm, sve preko toga ne moze da se sanira....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravi na sanaciju!

Sanacija ti sluzi samo da osiguras stakla i onda kada opet pukne da ga zamenis o trosku osiguranja. Pod pretpostavkom da ga urade da se bas ne vidi iz aviona da je radjeno. Inace u vecini slucajeva ce opet puci a ako se je vec napravila linija puci ce 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...