Jump to content
FAS Goran
alaala

Fiat Stilo - opšta pitanja oko fabričke muzike

Recommended Posts

Da li Fiat Stilo sa Abarth opremom ima CD sarzer, woofer, 6 zvucnika,...?

Nesto slicno kao Bose sistem u Lybri ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Model koji sam pre par dana radio imao je veliki CD uređaj sa navigacijom,6 zvučnika i woofer u gepeku, ali nije imao šaržer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, da razjasnimo...

-Kao prvo ne postoji abarth paket opreme,

-kao drugo svaki stilo ima 6 zvucnika,odnosno napred ima separativni istem ili ti twiter i mid(kick bass) a pozadi samo mid...sto se generalno gleda kao 4 zvucnika,posto postoje 4 izlaza na HU.

-trece jeste, da od opreme zavisi HU sem ako se ne doplacuje za navigaciju, s tim sto je kod abarth-ovih modela ista uparena sa ostalim racunarima u kolima.

-cetvrto cd charger se nalazi u gornjoj pregradi iznad suvozacevih nogu,i takodje spada u dodatnu opremu.

-i peto woofer je opet deo opreme,jer su mnogi u puntu MK2 imali vec izvedenu instalaciju za pomenuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam na youtube da se na monitoru mogu gledati filmovi. Zna li neko u kom formatu i sta moram da uradim da bih to postigao? Pokusavao sam sa nekim mp4 formatima, ali mi izbaci error disc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O.K. Hvala

Ja imam Abartha, ima sarzer i bose ozvucenje naprijed i pozadi. Na zadnjoj polici su mi rupe od zvucnika, da lito znaci da je neko prije mene izvadio zvucnike iz nje ili je daska zamjenjena, pa mi je uvalio sa rupama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista nisam uspio, izbacuje error disc. Skinuo sam neki update za stila. Moze li neko da mi objasni sta se ustvari sa njim postize i da licu moci otvarati video fajlove ako mu odradim update. Znam da je to nadogradnja, ali me interesuje komkretno cega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je format (wav,wma) ili neki treci za fabricki cd player u stilu jtd 2004 godiste ?

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas dve varijante!

jedna moze da podrzava i mp3 format (obelezeno na uredjaju sa gornje desne strane)

druga varijanta je audio cd.

za wma ne bih znao dal hoce da pusta u gorenavedenoj varijanti. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Interesuje me da li Stilo 1.9 MJTD 2005 dolazi sa fabricki ugradjenim zadnjim zvucnicima, i kako se oni ukljucuju, jer meni samo prednji rade.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec dva dana ne mogu da pojacam i smanjim radio.Normalno ga palim i gasim,glavno dugme radi,isto tako se okrece,ali jacina zvuka ostaje ista.Da neko ne zna sta moze biti? :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi poznato da postoji takva opcija u softveru, tako da pretpostavljam da je kvar u tom točkiću ili njegovoj vezi sa logikom uređaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno je neki kvar.Odnecu ga u servis,pa cu videti.Ako je neka skupa popravka,zamenicu ga.U pitanju je kasetas,pa mislim da se popravka ne isplati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada sam uzeo auto Stilo 1.9 MJTD, Diynamic oprema, cim okrenem kljuc, tj upalim auto, radio se sam palio, i gasio po gasenju motora. Mogao se upaliti i onako da radi 20 minuta dok auto nije upaljen.

Elem, crkao mi osigurac koji kontrolise EOBD i jos nesto i posle zamene osiguraca, radio vise nece da se sam pali, nego moram da ga palim i gasim svaki put

Da li neko mozda zna gde je problem?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mialim da na samom radiju treba da pritisnes ili MENI ili Audio i da zadrzis par sekundi, pojavice ti se poseban meni na ekranu. U tom meniu pronadji funkciju auto on/off i tu podesis na on. Ako sam negde pogresio neka me neko ispravi, u uputstvu postoji precizno objasnjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam problem....kod mog druga na stilu 16v kada je ugasen auto on pritisne onaj krug na radiu i on se upali a kod mene na 1.9 jbt kada to uradim nista se ne desava nece da se upali radio...jel znate mozda kako to da se popravi p.s..imam fabricki radio (kasetas) :D

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

stilo active gde su mu rasporedjeni zvucnici i da lj ima vufer. jel istina da su visokotonci kod retrovizora . jel to fabricki ili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...