Jump to content
FAS Goran
alaala

Fiat Stilo - opšta pitanja oko fabričke muzike

Recommended Posts

pozz hteo bih da pitam da li zna neko da mi kaze kako da resim pitanje oko radio-navigacije upali se normalno radi sve ali na svakih 20 min se ugasi i kada radi auto i kada ne bez obzira posle 20 min se ugasi,ako neko zna nek mi kaze u cemu je problem..Hvala unapred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi brz odgovor: da li mogu ubaciti prednje zvucnike precnika 17 cm iako su kod Stila fabricki 16.5 cm? Da li neko ko je radio to ili skidao tapacirung zna da li ima mjesta okolo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. :) Imam stila sa active opremom, fabricki cd radio. Ne bih nista menjao oko zvucnika, samo bih da ubacim aktivan subwoofer (ili zasebno pojacalo i subwoofer). Na koji nacin je to izvodljivo, da li radio ima izlaz za pojacalo? :)

Mislim da bi to bilo sasvim dovoljno, cisto da mu da malo jaci zvuk.  :guitar:

Edited by Nikolatj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Pre 10ak dana sam kupio stila 1.9jtd, hecbek, pa me zanima da li postoji mogucnost da umesto obicnog kasetasa/radia kupim fabricki cd player jer ovo izgleda jako ruzno . kasetas a oko njega obicna plastika. s tim sto imam komande na volanu. 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i fabricki CD player i fabricki MP3 player dzek na dzek...

Moze i fabricka navigacija, uz par izmena na instalaciji (ako nije imao navigaciju).

Komande na volanu rade u svim slucajevima (ne idu direkt na uredjaj nego preko CAN mreze i Body Comp-a). I u slucaju volana sa 6 i sa 11 dugmica (naravno u zavisnosti od toga koje funkcionalnosti uredjaj podrzava).

Imas detaljno o svemu vec prezvakano na forumu.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima da lisvaki stilo 5 door sa dinamik opremeom ima instalaciju za wofer u gepeku ?

 

Kako to proveriti,u onom uputstvu an engleskom nesto pise da karavani i stilo sa 5 vrata imaju sad bem li ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari...

Imam povoljno da uzmem dobro pojacalo i odlicnu kutiju,da li postoji sansa da se to poveze na fabricki kasetofon od stila jer nikako ne bih vadio fabricki kas?

Ako neko zna,neka podeli to samnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes. Kupi razdelnik koji je 1000dinara. U njega stavljas signal sa zadnjih zvucnika i iz njega u pojacalo od kojeg ide u vufer i ka zadnjim zvucnicima, naravno ako pojacalo ima toliko izlaza

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,to mi je jasno...signal zvuka mogu da uzmem sa zvucnika,ali me zanima kako da izvucem pobudu za pojacalo,da se pali i gasi sa kasetofonom zajedno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam neki Blaupunkt-ov cd sarzer. Interesuje me da li mogu to da povezem kod mene ne fabrickom kasetofonu ili mora neki tipski sarzer? Iz ovog uredjaja ide samo jedan kabal sa nekim okruglim prikljuckom (kao na kompjuteru za tastaturu npr :) )
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikaj da vidimo konektor. Mada na Stilov Visteon su isli oni sa mini ISO konektorom (kockastim).

I najbitnije pitanje - koji ce ti to *** pored MicroLinka :) ?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa, pa to ne moze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom... Znam zile al meni su rekli da moze da se ubudzi... A jel su ti tako rekli? pa onda nek ti ubudzi taj sto ti je rekao, ja ne umem...

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...