Jump to content
FAS Goran
neshaoct

10. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Kao i uvek fotke govore vise od reci :unworthy:

U potpunosti docarana atmosfera :clap:

na fotkama automobila bih izdvojio Puntice u raznim bojama :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bane pre muvanja ribe prvo je stavi na vagu pa tek onda odlucuje ide li na sledecu fazu :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Pitaj Baneta i Baneta :whistle:

Pa pitaj nju, da vidim sta ce da kaze :D:whistle: :whistle:

nvAo9.jpg nvFnr.jpg nvPm0.jpg nvZkA.jpg nw0PJ.jpg

nwaOi.jpg nwdir.jpg nwnh0.jpg nwuLr.jpg nwCeS.jpg

nwEK0.jpg nwMdr.jpg nwWc0.jpg nx2Gr.jpg nxk8r.jpg

nxmDA.jpg nxp7J.jpg nxrCS.jpg nxz6i.jpg nxBBr.jpg

nxJ4S.jpg nxLA0.jpg nxO49.jpg nxY2J.jpg ny220.jpg

ny9wr.jpg nyoui.jpg nyqZr.jpg nyvYJ.jpg nyysS.jpg

nyIrr.jpg nyNqJ.jpg nyPVS.jpg nz1oA.jpg nzbn9.jpg

nziRA.jpg nzql0.jpg nzsQ9.jpg nzAjA.jpg nzFiS.jpg

nzHO0.jpg nzPhr.jpg nzUgJ.jpg nzZg0.jpg nA3fi.jpg

nA5Kr.jpg nAfJ0.jpg

Ovako se jelo:

OfUWi.jpg Og6p0.jpg OggnA.jpg Ogqm9.jpg OgAkJ.jpg

OgFk0.jpg OgKji.jpg OgMOr.jpg OgWN0.jpg Oh5LA.jpg

Danasnji sampion, preuzeo neshin primat, bane:

Ohdf0.jpg

Nemam reci SVAKA CAST!!!! :):thumbsup:

Edited by BANE LANCIA

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako da kaze vidis da jede nije nevaspitana ko vi da prica punim ustima :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bane pre muvanja ribe prvo je stavi na vagu pa tek onda odlucuje ide li na sledecu fazu :rofl:

Sve po redu :)

kako da kaze vidis da jede nije nevaspitana ko vi da prica punim ustima :thumbsup:

I tu cu morati da je prevaspitam :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bilo je i izgubljenih...npr ja , bio sam u koloni sve do skretanja ka kafani Pink gde su skrenuli oni koji su bili u prvom delu kolone , mene je naravno zatvorio semafor i kada sam i ja skrenuo :thumbdown: :thumbdown: , nigde nikoga...vrteo sam se kroz Zarkovo jos oko pola h dok mi klinac nije zaspao i onda otisao gajbi , jbg !!!

Dachisss da si nastavio da me pratis stigao bi tamo gde si trebao :realmad: , jesam se i ja malo vrteo ali sam stigao...

Izvini nisi ti, tek sad ti gledam kola... :thumbsup:

Mene je pratio bordo (valjda) punto koji je odustao na pola puta... :thumbsup:

Edited by StingRay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce je bilo OK. Lepo mesto,ljudi raspolozeni,vreme extra... Sve pohvale organizatorima a posebno pohvala za refundiranje troskova putarine !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate to sto su bacili,ispali su ....

P*ichketine... To se od mene i ocekuje da kazem.

Inace NEKI su takve jajare bili zbog toga sto je njih 6 doslo na rostilj a nas je bilo na milione.

Inace svaka pohvala za rostilj, divno je bilo i takodje bi zeleo da se zahvalim svim clanovima sto su dosli a pogotovo onima koji su vise sati putovali da bi nam se pridruzili.

@ Dora, vama svaka cast, vi i 90% ljudi su normalni, kulturni ali u svakom zitu ima i kukolja.

POZ.

Bili su i vanzemljaci na skupu sto ima i dokumentovano na fotografiji... Mozete primetiti da resu bas gleda u njih(sa leve strane).

http://www.postimage.org/image.php?v=aVnyoui

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda smo podelili 5 majica po čoveku :) Šalim se naravnom nije nas bilo 6 a nije ni vas bilo milion, samo ste vi bili u grupi i većinom došli jedna čovek jedan auto a mi više čoveci jedan auto.

Rekoh da neću pisati ali moram za ubuduće. Nemojte trovati ovu i onu temu glupostima, da je Neša hteo na vreme da zaustavi objasnio bi što su bile flaše, da je moglo lepše da se odnese moglo je ali nije mdjunarodni incident ili pao aivion pa da pravimo 5 dana žalosti. Reakcije su obostrane i kao bumerang, ako jedni dižu tenziju i drugi će, ovde nije niko došao da soli pamet sem mene a i ja nemam tu nameru. Tamo jeste i zaustavljao sam koliko može, zapretio banom ko nastavi. Danas je obrisana poruka vašeg člana jer znam ko je i lepše je da je obrišem nego da ga banujem.

Obrišite sve ove poruke uključujući i ovu, tema je skup sa slikama, lepim stvarima i pratećim dogadjajima. Ko je bio i zašto kome i kako, niti je tako niti ovde ima mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenzije su pocele na CBC-u. Ti kao najodgovorniji tamo si ih indirektno podrzao i sad kad je krenulo stihijski ovo po forumima pokusavas silom da resis problem. Zasto nisi brisao bilo kakve upise od samog starta? Ja nisam oseto nikakvu tenziju juce. Cak je nekoliko ljudi koji su dosli preko CBC-a bilo posluzeno nasim rostiljem. Neka oni kazu da li ih je neko popreko pogledao zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam prvi put juče na bilo kakvom okupljanju. bilo je dobro bilo je svega osim hleba zahvaljujući nekima :thumbsup: ovi drugi su morali da jedu samo ćevape.

ima i onih krajnje sumnjivih

http://www.postimage.org/image.php?v=aVnxk8r

bilo je tu raznih pipanja vidim ja

sve pohvale za organizaciju i društvo bilo je dosta nas početnika koji su blejali okolo

nadam se da će biti i neki skup na jugu pošto ja nisam nikog sreo odozdo ili se bar nije javio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da smo vecerali Boki...malo nam je ono bilo, pogotovo meni :rofl::rofl:

Edited by *SANJA*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte trovati ovu i onu temu glupostima, ...

Uz duzno postovanje tebi, ali da si zaista zeleo da zaustavis trovanje, to bi ucinio prvo sa zverkom i jos par njih, a ne samo sa nama.

Sto se mene tice, rekli ste svoje, nas ste "utisali" i nema tu sta vise da se prica. Nek vam je sa srecom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^^^ Hahahahaha lol :animier: hahaahahah Bane i Sanja pojeli sav hleb! Hahahahahah! Jaaaaooo kako je bilo extra okupljanjeeee :rofl::sofa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohonesi ko kikiriki hahahahhahah! A dojka ko u raNba, a bradavica ko opštinski pečat! :lol::rofl: pa moram i ja da se javim, de da bez mene nešto prođe :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prosao juce skup/rostilj bez tebe. Zato se i pitam sta ces u ovoj temi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da im nije bilo mog sina da im upali vatru, ne bi se oni majci mesa najeli - bar ne pecenog

:D

Nego, videste li juce kako mi radi STEALTH mod? Chikavili nije uspeo i mene da uskljoca punih usta... :harhar::harhar::harhar:

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...