Jump to content
FAS Goran
neshaoct

10. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Od gomile lepih trenutaka(druzenje,razgledanje automobila,voznja ringispilom )izdvojio bih i jedanb ruzan ,kada su komsije sa Canona bacile prepunu kesu smeca ,gledajuci nas sve sa cinicnim osmehom ,

Djubre je baceno na deo livade gde su jos stajali nasi clanovi,par metara od nas,sve sa flasama koje su poispadale iz kese.a zatim su se potrpali u svoje automobile i otisli .

Ovo sam naveo jer smo se ja i jos dosta ljudi,potrudili da pokupimo svo smece i odnesemo u kontejner koji je bio na drugom kraju livade,kako bi ostavili sve cisto za sobom ,jer ipak smo pravili rostilj na livadai u prirodi,a ne na djubristu.

Nemojte praviti dramu oko ovoga i svadju bez potrebe, bio je lep dan puno ljudi i nije se niko svadjao, čemu tenzija i vi mi oni.

Kretao sam kući kad je bačena kesa. Nisam video ko je bacio ali sam čuo flaše. Neša je tražio da se popije višak da bi vratio ambalažu, pretpostavio sam da neko vraća flaše. Ne odobravam postupak bacanja (vraćanja) flaša ali pošto nisam čuo zvuk polupanih, krenuli smo kući. Pre toga sam lično ja odneo sve creće sa djubretom u kontejner ka ošto to radim svake godine. Znači da nije niko kupio djubre za nama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bio prvi put, bilo super, vazda nekih ljudi, svi opusteni, dobra 'rana, dobro pice, lepo vreme...

Samo sto se malo teze uklopiti (sto je i normalno) u staru ekipu, tako da smo se mi novi medjusobno druzili sto opet i nije tako lose, tako nam i treba kad smo novi :) :)

I da, samo ja bio s Bravom!? il' mi se ucinilo :)

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoooo vidi bili Bane i Bane :D

Nago... 'oće neko da mi otkrije identitet mlade dame dok se nešto nisam provalio :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi slažemo se da je bilo dobro i opuštena atmosfera.

Novi su novi! I ja sam jedan od novih, ali se nadam da ćemo se i mi novajlije, ukopiti u ekipu i da ćemo doprineti još boljoj zezanciji.

Mesa je bilo.... i ostalo.... HLEBA, HLEBA GOSPODARU!!!

Narod bre ište leba!

Ali nemoj da sada sledeći put idemo u drugu krajnost pa da neynamo šta ćemo sa hlebom.

Ja se nudim i sledeći put da roštiljam!

Nemoj da kvarimo atmosferu. Ako je bilo šta loše, zaboravimo to i hajde da se secamo dobrog druženja. Ako nešto nije ispalo kako treba popraviće se sledeći put.

Fotke su super a ja kada sredim filmić odmah ga postavljam. :thumbsup:

Edited by malac1971

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee bilo sjajno danas,super rostilj,ali sledeci put sami da organizujemo bez cbc.dosta novih ljudi je bilo,dosta sjajnih auta.sjajne fotke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio prvi put i bilo je skoz ok....upoznao sam par ljudi i nadam se da cu sledeci put upoznati sve :)

Sve pohvale organizatoru i pozdrav svima koji su bili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bilo je i izgubljenih...npr ja , bio sam u koloni sve do skretanja ka kafani Pink gde su skrenuli oni koji su bili u prvom delu kolone , mene je naravno zatvorio semafor i kada sam i ja skrenuo :thumbdown: :thumbdown: , nigde nikoga...vrteo sam se kroz Zarkovo jos oko pola h dok mi klinac nije zaspao i onda otisao gajbi , jbg !!!

A za maler ni GPRS nije radio da vidim kartu na pocetku ovog posta... :realmad: ...nije mi bilo sudjeno ocigledno , sledeci put ce me slepovati neko ko zna put...za svaki slucaj :rolleyes:

To je mozda i bio propust organizacije , jer tog u sredini kolone nije bilo , bar ja nikog ne videh , a zacelje kolone je verovatno proslo dok sam se ja zaludno vrteo.

U svakom slucaju , maj obecava sudeci po ovim fotkama...evo da i ja predlozim mesto...Zvezdani Gaj na Zvezdari , ko je bio bar jednom zna o kakvom mestu pricam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ako ce vam biti lakse ja sam im pio Coca-Colu(slucajno) mada sam ja EX-clan CBC-a :)

Ja sam jedan od tih koji su prvi put na livadi sa FLCS-om i extra je bilo.

Upoznao par novih ljudi malo hakerisao(pozdrav HTC drugu) ne odustaj od njega :)

U pravu je Xeroj novi sa novim, ponekad bi uskocila neka stara kajla :)

Ja zaboravio dedi da javim da dodje sa svojim Bravom, pa ne bi bio jedini.

U svakom slucaju super opustena ekipa i druzenje, zao mi je sto sam tek sad prvi put dosao, ali vidimo se sledece nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Dachisss...pa, ostao sam ja kod skretanja za Lav Auto...i sačekao još dve kolone (setiće se ljudi da im je jedan stajao na asfaltu i govorio druga levo, druga levo :D )...

Samo da si se prisetio broja telefona...klupskog...eno ga i u prvom postu 069/111-FLCS ...jbg-a...baš mi je krivo...sećam se da si bio kod Intera i imao još jedan auto u gepeku Punta... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvišno je komentarisati CBC!

Hvala MIK-u na hvali ali ništa ja tu nisam posebno učinio s'obzirom da tu živim. Bilo bi glupo da vukljate bilo šta što imam.

I da i ja sam prvi put bio i bilo je odlično!!! :thumbsup:

Tebi care svaka cast, mnogo si pomogao odrzavanje happeninga, nemoj da umanjujes. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg,,,mene zeznula prva kolona koja je skrenula pre Lav-a...ali nema veze , kao sto rekoh , razmotrite Zvezdani a u svakom slucaju se vidimo u Maju... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.

Sad imate i jednog teretnjaka pa kad treba nešto da se tegli a Vi vičite!

Nešo obavezno da nabaviš nalepnicce da izlepimo dobla!

Neću vam mnogo naplatiti reklamiranje!!! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sve ce to narod pozlatiti, nego ja samo da napomenem, (za one koji nisu znali) DuleGTI je vlasnik "one" crvene Pande, znate na koju mislim :) dobar lik skroz :)

@icecube mi cemo da smenimo onu staru ekipu, njima je ovo vec dosadilo a nase vreme tek dolazi :) :) :)

evo i pande, da se prisetite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam danas skinuo mrak sto se tice okupljanja i druzenja, bilo je fenomenalno i sigurno se vidimo i ubuduce :thumbsup: ... Nazalost morao sam da zbrisem ranije jer sam imao blagih tehnickih problema (izgorela mi je lobanja totalno od sunca). Sledeci put se bleji strogo s kacketom ili ispod satora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nvAo9.jpg nvFnr.jpg nvPm0.jpg nvZkA.jpg nw0PJ.jpg

nwaOi.jpg nwdir.jpg nwnh0.jpg nwuLr.jpg nwCeS.jpg

nwEK0.jpg nwMdr.jpg nwWc0.jpg nx2Gr.jpg nxk8r.jpg

nxmDA.jpg nxp7J.jpg nxrCS.jpg nxz6i.jpg nxBBr.jpg

nxJ4S.jpg nxLA0.jpg nxO49.jpg nxY2J.jpg ny220.jpg

ny9wr.jpg nyoui.jpg nyqZr.jpg nyvYJ.jpg nyysS.jpg

nyIrr.jpg nyNqJ.jpg nyPVS.jpg nz1oA.jpg nzbn9.jpg

nziRA.jpg nzql0.jpg nzsQ9.jpg nzAjA.jpg nzFiS.jpg

nzHO0.jpg nzPhr.jpg nzUgJ.jpg nzZg0.jpg nA3fi.jpg

nA5Kr.jpg nAfJ0.jpg

Ovako se jelo:

OfUWi.jpg Og6p0.jpg OggnA.jpg Ogqm9.jpg OgAkJ.jpg

OgFk0.jpg OgKji.jpg OgMOr.jpg OgWN0.jpg Oh5LA.jpg

Danasnji sampion, preuzeo neshin primat, bane:

Ohdf0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

nE0GA.jpg nE3aJ.jpg nEaF9.jpg

A ima ih i koji su pokusavali da ga navataju:

C31ti.jpg C3nVA.jpg

Ovo zaista nebi da komentarisem (ima na forumu i maloletnih):

nxk8r.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve na nivou napokon da se ekipa sastavila i kao sto rekose "novajlije" bilo malo vremena da se svi upoznamo i ispricamo,ali ima dana za megdana pa se vidimo uskoro na novom okupljanju.

sto vili nisi najavio "pticicu" pa imam i ja stomak za takmicenje :rofl:

Edited by mikisxy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...