Jump to content
FAS Goran
neshaoct

10. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

ej ljudovi jel ima neko ideju kako da se iscupam iz gandijeve ulice sutra??? :question:

brate pridruzi se maratoncima...:)))

nalepi cveni krst na vrata i polako vozi iza njih :) i eto te kod intera :D hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakav je itinerer zatvaranja ulica sutra...jel neko nesto iskopao.

Ja stizem sa Zvezdare do Intera pa da znam kuda da strumfujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa obicno je brankov most zatvoren..tj velika je guzva jer svi cekaju da ovi pretrce pa da predju...

idi na stari most to ti je naj bolje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komsija moracemo preko Bezanijske kose pa na autoput :)

Samo kod Rome preci raskrsnicu i to je to,a pustace ne brini... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

neshaoct zna gde kupujemo meso ,na vidikovcu mesara tanasic ...i ja glasam za njih pored je i maxi tako da kupujemo i pice..znaci i Tosin bunar je zatvoren? pa gde cu da operem auto :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komsija moracemo preko Bezanijske kose pa na autoput :)

Samo kod Rome preci raskrsnicu i to je to,a pustace ne brini... :)

Pokusavam da ti posaljem PM, mozda ti je stiglo a mozda ne. Nego, ajde ako planiras da ides do intera da idemo skupa...???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam taj problem resio, posto dolazim preko autoputa :thumbsup:

A kola cu da operem nocas, na Banjici, ionako sam dosao po devojcicu. Sreca pa rade 0-24h :rolleyes:

Vidimo se sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banjo jel si ti iz 64?moze ,samo ja ako nestignem da operem auto ne idem to je jace od mene :)) nisam dobio por...A od koliko je maraton ja pojma nema mrzi me da trazim po netu sad.od kad se zatvara tosin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banjo jel si ti iz 64?moze ,samo ja ako nestignem da operem auto ne idem to je jace od mene :)) nisam dobio por...A od koliko je maraton ja pojma nema mrzi me da trazim po netu sad.od kad se zatvara tosin...

Saša Bg mk2 i ja se nalazimo u 20 do 12 tamo negde u visini ulaza u immocentar tj. na ulazu za parking!!! Ako je tvoj onaj zuti sto mislim da jeste, auto ti se sija tako da ides!!! :D Znaci ako odlucis u 20 do 12!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci i Tosin bunar je zatvoren? pa gde cu da operem auto :(

Radi valjda neki drugi bunar u gradu gde se danas moze oprati auto :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odoh na Mirijevo da operem masinu i krecem ka rally point-u...vodi li neko decicu jer bih ja poveo mog pisonju od 3 leta... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci lep provod danas, kako vidim i vreme ce da vas posluzi :)

vidimo se kad naidju malo bolja vremena

:cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lljudi ceo grad zatvoren!!! strasno! ovi ljudi nisu normalni! jurija gagarina zatvorena tosin bunar i nehruova a ja u bloku63..nema sanse da izadjem! navodno pandri dobili naredjenje da ne pustaju nikog...aaa! zbog 5crnaca koji trce zatvorili ceo grad! kakva je bre to milicija!!! ko je tu organizator?? strasno..!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim svima lepo zabavljanje,dobro druzenje,odlican rostilj.. :thumbsup:

Valjda cemo se susreti u Novom Sadu ili na Palicu.. :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi bilo je odlicno. Prvi put sam danas bio na okupljanju i :thumbsup: .

Bice uskoro i nekih fotki i kratak filmic.

Veliki pozdrav za sve forumase i posebno organizatore.

PS: Pogledajte samo deo.

Bice jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast organizatorima, ali ledeci put dolazim sam(bez zene i klinca) da bi se vise zezao sa vama.

Ocekujem vas u Kragujevcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican snimak :lol: ,

skoro da se osetio miris rostilja,dok sam ga gledao :thumbup:

Bio sam,kao i uvek,bilo je lepo :rolleyes: ,vreme nas je posluzilo i bilo je dosta ljudi i automobila :w00t:

Svaka cast ljudima iz unutrasnjosti koji su bili sa svojim masinama :thumbsup:,

a takodje bih se i licno zahvalio clanu Markobgd :unworthy: ,koji je dosao sa dva automobila,i u Dobli doneo bukvalno sve potrebno za rostiljanje :thumbsup:

Od gomile lepih trenutaka(druzenje,razgledanje automobila,voznja ringispilom :rofl: )izdvojio bih i jedanb ruzan :whistle: ,kada su komsije sa Canona bacile prepunu kesu smeca :thumbdown:,gledajuci nas sve sa cinicnim osmehom :evil: ,

Djubre je baceno na deo livade gde su jos stajali nasi clanovi,par metara od nas,sve sa flasama koje su poispadale iz kese.a zatim su se potrpali u svoje automobile i otisli :veryangry: .

Ovo sam naveo jer smo se ja i jos dosta ljudi,potrudili da pokupimo svo smece i odnesemo u kontejner koji je bio na drugom kraju livade,kako bi ostavili sve cisto za sobom :thumbup: ,jer ipak smo pravili rostilj na livadai u prirodi,a ne na djubristu.

U principu sam za to da sledeci put pravimo rostilj samo mi,kao prosli put na Kosutnjaku,a ne da budemo tudji djubretari :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan filmić, Jedva čekam da vidim ostale slike. Nikako nisam mogao da dodjem, pojedoh se živ, ovi stomatolozi baš rešili da me satru, majke mi se naj...aše u petak popodne, a mogli su bar da sačekaju do ponedeljka. Kakvo divno izgledaju kobasice ... ko lutkice!!!clap.gifclap.gifwallbash.gifwallbash.gif

"U principu sam za to da sledeci put pravimo rostilj samo mi,kao prosli put na Kosutnjaku,a ne da budemo tudji djubretari"

Potpuno podržavam predgovornika!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...