Jump to content
FAS Goran
neshaoct

10. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

^^^ I ja sam za to da se sledeci put odvojeno pravi, jbg iskoristili priliku sto nas je bilo mnogo pa su se grebuckali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican snimak :lol: ,

skoro da se osetio miris rostilja,dok sam ga gledao :thumbup:

Bio sam,kao i uvek,bilo je lepo :rolleyes: ,vreme nas je posluzilo i bilo je dosta ljudi i automobila :w00t:

Svaka cast ljudima iz unutrasnjosti koji su bili sa svojim masinama :thumbsup:,

a takodje bih se i licno zahvalio clanu Markobgd :unworthy: ,koji je dosao sa dva automobila,i u Dobli doneo bukvalno sve potrebno za rostiljanje :thumbsup:

Od gomile lepih trenutaka(druzenje,razgledanje automobila,voznja ringispilom :rofl: )izdvojio bih i jedanb ruzan :whistle: ,kada su komsije sa Canona bacile prepunu kesu smeca :thumbdown:,gledajuci nas sve sa cinicnim osmehom :evil: ,

Djubre je baceno na deo livade gde su jos stajali nasi clanovi,par metara od nas,sve sa flasama koje su poispadale iz kese.a zatim su se potrpali u svoje automobile i otisli :veryangry: .

Ovo sam naveo jer smo se ja i jos dosta ljudi,potrudili da pokupimo svo smece i odnesemo u kontejner koji je bio na drugom kraju livade,kako bi ostavili sve cisto za sobom :thumbup: ,jer ipak smo pravili rostilj na livadai u prirodi,a ne na djubristu.

U principu sam za to da sledeci put pravimo rostilj samo mi,kao prosli put na Kosutnjaku,a ne da budemo tudji djubretari :rant:

ovo C/P na njihov Forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, ljudi iako sam imao dobru volju da dođem gsp-om + ford tabanus ipak me je sprečila neizmerna inteligencija dispečera Gsp koji su vezu Dorćol-Cerak pustili tek oko 17h...

a tad mi je iz pouzdanih izvora javljeno da se razilazite i da ste se razišli već u 18h :wallbash: tako da nije bilo svrhe da krećem jer bi tamo bio tek u to vreme ...:crybaby:

a od bajka sam odustao je su najavili vulakansku kišu popodne i predveče...

ali našao sam extra plac na ranžirnoj stanici Donji grad - radnim danima tu se parkiraju radnici Telekoma, a nedeljom bleji prazna :thumbsup: pa sledeći put možemo tu ...:whistle:

Edited by phantom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gosn.Damjanovicu,bas ste falili :welcome: ,bilo samo tri Lybre :rolleyes:

Ali je zato bilo dosta Dedri :thumbsup: ,i to onih 2.0 Turbo :unworthy:

Fiata :thumbup: je,kao sto se vidi na fotkama bilo raznih modela i velicina :w00t: ,a i boja :rolleyes:

narocito je bila lepa paleta Puntica B) ,sto je i dokumentovano na fotkama ;)

Sve mogu da razumem,u vezi Canona,i da im je zafalilo hrane i pica,pa da su pozajmili,tu smo da se pomognemo :).ja licno bi uvek coveku dao da popije i pojede,od svog obroka.

Ali ovo sa bacanjem djubreta ka nama,je bas bio ruzan gest :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tim i ja .Cak su i nas rostilj jeli.

Nije to problem...ostalo je i mesa i sokova i vina. :thumbup:

Sledeći roštilj će biti u maju...negde krajem tog meseca i biće samo FLCS, kao i bilo kada u budućem periodu.

Na livadi je bilo oko 60-65 automobila, od čega oko 40-45 sa značkom Fiat ili Lancia. :thumbsup:

Dosta ljudi van Beograda, mislim da sam vas sve pronašao i dao za putarine. Ako nisam, recite...

Bar 10 ljudi je došlo prvi put... :thumbup:

A, hleba je zafalilo...videće se na slikama kako i zašto... :whistle:

p.s. A, to za bacanje...trebali ste mi reći...da im odmah vratimo kesu...

Naravno, iza nas je ostala čista livada (najviše zahvaljujući Miku)...zbog JapanX-a, a ne bilo koga drugoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle za sledeci put samo FLCS i ogranicenje hleba na jedan po coveku ,a ne po tri kao sto smo imali prilike da vidimo danas.

Ili onaj sto vise voli hleb od mesa da se prijavi samo za hleb.

Ja vise volim meso od hleba ,a njima svaka cast :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, kupićemo sledeći put bar 30 hlebova, pa će i tu ostati višak. :thumbup:

Samo neka ljudi jedu...ima hleba pune prodavnice... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, kupićemo sledeći put bar 30 hlebova, pa će i tu ostati višak. :thumbup:

Samo neka ljudi jedu...ima hleba pune prodavnice... :thumbsup:

A i jeftiniji je od mesa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost nisam ovaj put dosao i veoma mi je zao. U subotu sam ubio 580km na motoru po losem putu i stigao sam kuci oko pola dva ujutru. Danas sa ustao tek oko 13h. Sledeci put dolazim sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto sta ti je klub ljubitelja italijanskih automobila-NISTA BEZ TESTA :rofl: :rofl: :rofl:

sledeci put umesto rostilja TESTENINA,PICE,HLEBOVI SA ZACINIMA I MASLINKAMA :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bilo dobro, ali Nesa je stalno upirao prstom u ljude da sto manje jedu :p

NRJxr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas bio prvi put..Upoznao sam par ljudi,neke sam cak i ugnjavio malo sa telefonom hehe...Bilo je dobro i nadam se da cemo se i dalje druziti...Pozdrav iz Novog Sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bilo dobro, ali Nesa je stalno upirao prstom u ljude da sto manje jedu :p

Cuvao covek hleb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bilo dobro, ali Nesa je stalno upirao prstom u ljude da sto manje jedu :p

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako ljudi, da kazem i ja koju! :) Danas je bilo sjajno, vreme nas odlicno posluzilo, jelo se i pilo i svaka cast svima a posebno organizatorima!!! Evo da i ja okacim koju fotografiju...jes' da je slikano telefonom ali moze proci!!!

Evo jedna slidza dok cekamo u koloni da maratonci istrce poslednji krug :D.

BwCfJ.jpg

a evo i nekih slicica sa okupljanja...

BxhF9.jpg

BxE6r.jpg

Bzgni.jpg

BA3g9.jpg

a sledecu sliku treba postaviti u temu za bezbednost saobracaja...ja uopste ne poznajem ovoga decka koji se usunjao u moje auto i jos pije :D hehe

By4y0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvišno je komentarisati CBC!

Hvala MIK-u na hvali ali ništa ja tu nisam posebno učinio s'obzirom da tu živim. Bilo bi glupo da vukljate bilo šta što imam.

I da i ja sam prvi put bio i bilo je odlično!!! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...