Jump to content
FAS Goran
neshaoct

10. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Ne moraš se cimati da vučeš to iz Prokuplja... :thumbup:

Mi smo na livadi oko 15 do 1...najkasnije 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ima mesta u karavanu koliko voliš ali ako je organizovano onda ok

čuvaću kad budete došli na naš kraj :thumbsup:

A ti Nešo ne prijavljuješ da tamo na livadi ima ozvučenje razglas, ringišpili, vrteške, luna park... biće loodo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da se nabave golici pa da picimo fucu :) Da se istrosimo i napravimo mesto u zelucu za cevapcice :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markobgd i ja nosimo rešetke. Ako neko ima još neku, super.

Ciglice obezbeđuje takođe Markobgd.

Poneću par džakova ćumura, kao i jedno 150 plastičnih čaša.

Bki nosi mali sto.

Klupski šator je kod Bokija i Čelića.

Ako budemo hteli, možemo i velki sto poneti od Markabgd.

Ponesite po oko 300 dinara kako bi kupili meso, sokove i ostalo.

Ko ima neku malu stolicu na rasklapanje, neka ponese...biće mu lakše nego da sedi na travi...ili patosnici. :whistle:

Jel' neko može da ponese neku veliku viljušku za roštilj, ili nešto drugo slično što bi poslužilo za okretnjae mesa na rešetki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice serpi,viljuski,salveta :whistle:

Posto najverovatnije dolazim :p ,

gledacu da ponesem i te drangulije,kao i tecni sapun,balon chesmovache i sve ostalo sto treba za rostilj da bi bio kako dolikuje jednom ovakvom skupu ;)

sto rece Nesha,ako neko ima nesto pri ruci od resetki i slicnog pribora za rostilj,nek ponese,pa ako zatreba da je tu.

Sto se tice luna parka :thumbsup: ,jedva cekam posle rostilja da sednemo u one automobilcice,na struju,pa da se chukamo :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markobgd i ja nosimo rešetke. Ako neko ima još neku, super.

Ciglice obezbeđuje takođe Markobgd.

Poneću par džakova ćumura, kao i jedno 150 plastičnih čaša.

Bki nosi mali sto.

Klupski šator je kod Bokija i Čelića.

Ako budemo hteli, možemo i velki sto poneti od Markabgd.

Ponesite po oko 300 dinara kako bi kupili meso, sokove i ostalo.

Ko ima neku malu stolicu na rasklapanje, neka ponese...biće mu lakše nego da sedi na travi...ili patosnici. :whistle:

Jel' neko može da ponese neku veliku viljušku za roštilj, ili nešto drugo slično što bi poslužilo za okretnjae mesa na rešetki?

Ponecu ja moj set za okretanje mesa na rostilju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodajem i ja koju rakicu, okretaljku za cevape,dobar stomak za pojesti i popiti!

Za prvi dolazak i upoznavanje treba li sta jos?

Edited by malac1971

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa ta ideja sa balonima cesmovace. Ponecu i ja koji balon, nece da skodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel primate na skup dvotočkaše marke bicikl :question: auto mi je imao težak bliski susret sa Ategom i sad je u zavojima...

jer nemogu da stignem do 12 kod intera, a pošto je grad pod sankcijama zbog maratona moraću oko 2 bajkom da krenem u ta vaša brda ili livade :welcome:

ili još bolje ako ima neko da oko 2 da prolazi preko Dorćola ili kroz centar pa da me poveze ...:thumbsup:

Edited by phantom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za upućene.

Šta će biti sa Karađorđevom i ulicom Braće Krsmanović ??

Obe idu ispod Brankovog Mosta.

To mi je jedini put da neidem baš jako okolo.

Nisam nigde čuo da će biti zatvorene ali možda neko zna više.

Inače za one koji idu direktno na livadu. Na GPS-u adresa je Petefijeva 17. To je baš naspram ulaza u livadu.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko sam ja upoznat - nikad do sad nisu bile zatvarane prethodnih godina jer uvek samo se tuda izvlačili ako treba negde, a valjda neće ni sad...

aj budi drug pa planiraj da prođeš tu po Dorćolu oko 2 - da nemoram da pedalam do livade ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta će biti sa Karađorđevom i ulicom Braće Krsmanović ??

Obe idu ispod Brankovog Mosta.

Sve je ok u nedelju sa tim ulicama. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NeŠo, 150 čaša će biti malo... inače ja u nedelju imam kolokvijum u 18:30 :S Teško da ću stići na roštilj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...opraću i onih 50-tak koje smo već koristili na Okupljanju, pa će ih biti 200... :D

Nije problem...kupiću onda više od 150 komada... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ostalo je i par desetina casa od nedelje.

Nego, jel ima neko herca :lol: da me stavi u svoj auto od Intera u 12h do livade, ili da hvatam neki prevoz direktno od kuce? Valjda nece da struzu distanceri i slicne stvari... :rofl:

Dolazim svakako, samo da znam gde i kad da krenem. :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte vući vodu sipaćemo kod mene. Imam i okretaljku za roštilj ako zatreba. Pošto vidim da će vas par doneti stoliće kažite da li da donosim onaj veliki sto kod mene pošto je trenutno kod drugara. Nije mi problem ali ako ne treba da se ne cimamo bez potrebe. :question: ne znam gde ste do sada kupovali meso ali da znate da ima blizu dobra mesara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj pogrešno da protumačite ovo za sto. Kod istog drugara idem po rešetke tako da je samo pitanje da li treba ili ne zbog tovarenja! "Mislim stvarno nije ono što mislite a ako mislite isto što i ja onda ste stvarno bezobrazni"!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drustvo.

Najverovatnije dolazim i ja, do 1, pravo na livadu;)

btw. ako nekoga ne mrzi da iskopira stilo e-learn, oduzicu se nekim pivom/zestinom...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej ljudovi jel ima neko ideju kako da se iscupam iz gandijeve ulice sutra??? :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...