Jump to content
FAS Goran
neshaoct

10. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Nedelja 18.04.2010. u 12:00 na parkingu kod hotela Inter Continental

18696682.th.jpg

Čim se skupimo, negde oko 12:15-12:20 krećemo u zajedničku vožnju do Žarkova (livade) na kojoj će biti organizovan roštilj. Vožnja traje 15 minuta, dakle nije ništa daleko. :thumbup:

Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu...da nick-ovi sa Foruma dobiju lica. :)

Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete već kod Intera upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće. :D

Pričaćete o vašim automobilima...a,pričaćete kasnije i o ostalim stvarima...videćete...svi smo mi nekada došli prvi put... :thumbup:

U džepu treba da imate po oko 300 dinara. Taj novac ćemo skupiti na livadi i otići da kupimo meso i sve ostalo što nam treba.

Ako imate neku malu stolicu...možete je poneti.

Formira se kolona i krećemo. Na početku, u sredini i na kraju kolone će biti ljudi koji znaju put do livade. Zbog toga neće biti problem ukoliko se kolona negde prekine. U Žarkovu ćemo ionako stati u krajnju desnu traku i pričekati sve ostale kako bi se kolona ponovo formirala.

------------------------------------

Ko želi da gleda detaljnije kako se dolazi do livade, evo:

- prvo isključenje sa Gazele (za Sajam):

hLWYJ.jpg

- pored Sajma, Ade...sve do petlje kod Čukaričke Padine:

sQ2cJ.jpg

Od silaska sa Gazele, preko Sajma, Ade Ciganlije...do petlje Čukarička padina imate oko 3.8 Km

- Od petlje na Čuk. Padini, do Lav Auta nema skretanja i taj put je oko 3.4 Km

sQr99.jpg

Kod Lav Auta skrećete levo...i već ste na 50m od livade. :thumbup:

Zaokruženo crvenim je Lav Auto...na tom semaforu se skreće levo:

tfQSr.jpg

Ako nekome treba adresa, najbolje je da ubaci u navigaciju Jablanička 1. Na toj adresi je Lav Auto.

------------------------------------

Sva pitanja postavite u ovoj temi. :thumbup:

Svi ljudi koji dolaze van Beograda, sačuvajte račune od putarine kako bi vam taj novac do Beograda i nazad kući, refundirao Klub. :thumbup:

Ako neko bude malo kasnio, neka okrene 069/111-FLCS (069/111-3527) kako bi ga sačekali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolaze i Gasa64 iz Subotice,Dexxter vrhunski automehanicar iz Svilajnca i naravno ja iz Kragujevca.

Bice vrh druzenje.

I naravno TRI DEDRE da osvetlamo obraz.

Edited by toma integrala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravicemo zastoj na gazeli :)

vidimo se na livadi meni je to na 1km od kuce

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde je ta livada ja zivim u Zarkovu. Normalno znam gde je lav auto....a livada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto jos nisam ispeglao felnu, ja cu doci peske na livadu, ionako mi blizu kuce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zhavaljujem na pozivu! Potrudicu se da dodjem (trenutno sam u KM). S'obzirom da vec vise od godinu dana (neuspesno) pokusavam da se organizujem da dodjem na to cuveno Okupljanje, valjda ce mi ovaj put "organizovanje" poci od ruke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da dolazim.........ovo ce mi biti prvi put.....ali nadam se da svako sledece necu propustiti.....bice mi zadovoljstvo sresti ljude....koji slicno razmisljaju kao i ja o najboljem autu ......barem po meni...pozdrav svim ljubiteljima LANCIJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Notorni: E, nema veze sto si blizu, ipak dodji Cromom, da je dobro osmotrim, ocu i ja jednu takvu :) u min. EMOTION opremi.

P.S. Ljudi, i ja sam juce bio prvi put na okupljanju, bilo super, ne boli, moze samo da prija. Drustvo opusteno, ko da se znamo 100 godina, super sam se proveo. EVRIBADI NA LIVADI !!! :animier::fun::cheers::pizza:

Share this post


Link to post
Share on other sites

potrudicu se da ovaj put nepropustim zabavu.trenutno je aktuelna alfa 75,al je niska da auspuh kaci i lisce na putu,pa cekam deo od izduvne da dodje i teraj za sve pare gasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam bio prvi put u nedelju i potrudicu se da opet dodjem.

Iako mi je zarkovo blize dolazim prvo kod intera sigurno ce biti zanimljiva voznja do tamo.

Samo da ne bude hladno opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i meni ce ovo biti prvo prisustvovanje okupljanju... samo da nas vreme posluzi i bice do 00... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...