Jump to content
FAS Goran
koshke

Fiat Marea, Brava - ugradnja zaključavanja preko daljinskog / daljinsko podizanje (spuštanje) prozora

Recommended Posts

1 hour ago, nemanja1 said:

pa poslao sam ti ja i objasnio isto ti je naravno ako je isti izlaz kao sa mog modula

Untitled.jpg

hvala zemo samo evo sad u mraku sam skinuo onu zaštitnu plastiku do releja suvozača i primetih da ima dva žuta releja na koji se ovo sve kači na levi li desni žuti relej.Poz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, slavisacenic@gmail.com said:

hvala zemo samo evo sad u mraku sam skinuo onu zaštitnu plastiku do releja suvozača i primetih da ima dva žuta releja na koji se ovo sve kači na levi li desni žuti relej.Poz

 

i da nebi nešto zeznuo bela je: zaključavanje a žuta za :OTKLJUČAVANJE .Ja imam znači modul BEAR  DK-LD-009-095, MADA SAM NAŠO TIPA KOJI JE RADIO bear kod njega je :bela za zaključavanje, a crno /bela-otključavanje.

Koji je tvoj modul mislim marka(malo sam naporan jer se oko elektronike malo razumem)

Share this post


Link to post
Share on other sites

desni zuti, nemas sta da zeznes ako zakljuca kad stisnes da otkljucas onda samo zamenis mesta zica i  to je 

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, nemanja1 said:

desni zuti, nemas sta da zeznes ako zakljuca kad stisnes da otkljucas onda samo zamenis mesta zica i  to je 

Ok desni žuti relej to mi je jasno.

A koje žice idu za otključavanje a koja zaključavanje sa modula to mi nisi reko ,ponavljam moj je BEAR DK-LD-009-095 , (koji ti imaš ) pos lici kutije rekoh bi slični ali mislim da nije isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znam nemate drugu semu da bi video trebalo bi da je isto crno bela i bela su za otlj i zaklj

Share this post


Link to post
Share on other sites

i zuta i zuto- crna na masu obavezno, bez toga ne radi ako dajes pobudu fabrickoj centrali a ako spajas direktno na relej... pojma nemam bez unimera i cackanja, verovatno mu treba positivan signal... :D

Edited by Milos1

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Milos1 said:

i zuta i zuto- crna na masu obavezno, bez toga ne radi ako dajes pobudu fabrickoj centrali a ako spajas direktno na relej... pojma nemam bez unimera i cackanja, verovatno mu treba positivan signal... :D

 

OK momci ovih dana sam bio odsutan. Znači:

1.-bela i belo-crna za otvaranje i zatvaranje

2.-Crvena je +

3.-Crna je -

4.-žuta i žuto-crna na masu odnosno -

jel to mu dodje to??!!

 

4 minutes ago, slavisacenic@gmail.com said:

OK momci ovih dana sam bio odsutan. Znači:

1.-bela i belo-crna za otvaranje i zatvaranje

2.-Crvena je +

3.-Crna je -

4.-žuta i žuto-crna na masu odnosno -

jel to mu dodje to??!!

 

e Zemo i Miloše puno hvala evo šta sam našo na yutobe na tutorijalu hrvat kako je to uradio neda sve ali na 3 sekundi snimka se vidi sve ,kako ste mi rekli i ove dve žuta i crno-žuta idu na masu tj. na masu vozila(šraf i tome slično) evo linka:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 29.9.2016. at 5:07 PM, slavisacenic@gmail.com said:

OK momci ovih dana sam bio odsutan. Znači:

1.-bela i belo-crna za otvaranje i zatvaranje

2.-Crvena je +

3.-Crna je -

4.-žuta i žuto-crna na masu odnosno -

jel to mu dodje to??!!

 

e Zemo i Miloše puno hvala evo šta sam našo na yutobe na tutorijalu hrvat kako je to uradio neda sve ali na 3 sekundi snimka se vidi sve ,kako ste mi rekli i ove dve žuta i crno-žuta idu na masu tj. na masu vozila(šraf i tome slično) evo linka:

nešto ne ide sve sam povezao kako ste mi rekli,modul prima komande ona tinjalica blinka kad su kao zaključana tj. ne blinka kad su otključana ali brave ne reaguju

 

1 minute ago, slavisacenic@gmail.com said:

 

radi konsulatacije i pomoći Miloše i Nemanja cimnite me na moj broj 060/0812599

2 minutes ago, slavisacenic@gmail.com said:

 

radi konsulatacije i pomoći Miloše i Nemanja cimnite me na moj broj 060/0812599

ja ču vas posle zvati da razmenimo neka iskustva u vezi ovoga a može i bilo ko drugi.Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...