Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Malo da se tema osvezi :rolleyes:

Ovih dana se radilo malo na bravu tako da su stavljene nove felne od 17 coli.

Malo je dobio na visini al to ce se srediti stavljanjem novih opruga.

2Nzi9.jpg

2O2dS.jpg 2O9Ii.jpg

Takodje u medjuvremenu ubacen je DVD marke Zenec.

2PPti.jpg 2Q5Wi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je dimenzija guma? Mora da je tvrdooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne bas deluju Americki , ali mu odlicno cuce, a DVD je strasna stvar....koliko je bio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

žućo je k'o lutka, svaka ti cast na smelosti da izaberes ovakve felne :thumbsup: a o velicini da ne govorim... ja za ovih 7 meseci voznje po ovim nasim putevima uspeo da iskrivim 2 od 4 aluminijumske 14ice... ne smem ni da zamislim sta bi bilo sa ovim 17icama :)

sve u svemo, mislim da je red da ovaj lepotan zameni ono anonimno auto na tvom avataru :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U odnosu na 15ice ne oseca se neka ogromna razlika u tvrdoci s obzirom da je dimenzija guma 205/40/17 .

Od kada sam ih stavio sve imam neki osecaj da ce felna da mi se iskrivi od najsitnije rupe, mora da je to neka nova fobija koju sam razvijo :blink:

@NED DVD je uzet polovan i bio je negde oko 150 jura, taman da mi upotpuni vreme se ne dosadjujem dok cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ samo se nadam da ih nisi mnogo platio :) jer neminovno je da da ceh ih kad tad pokriviti :)

kazem ti, ja pokrivio 14tice na gumi 60... i to se ne secam da sam negde posteno opalio u neku veliku rupu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar i sa 60 profilom?! :crybaby: Kad su nam ocaj putevi ne mozes nista ni da imas na duze vreme a da ostane ocuvano.

I ja sam 15ice iskrivio dosta sa profilom 50, mada trudim se sa ovim da vozim pazljivo i polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

veruj mi, evo bas danas idem da ih ispravljam... 1000 din po komadu...

ne pominji mi puteve, samo se bezze iznerviram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ti na ovoj slici spusten prozor?

2PPti.jpg

I da li su na ovoj slici stakla bila zatamnjena?

QLp_S.jpg

u sustini, mene interesuje da li je kroz ovako zatamnjena stakla vidljivos iznutra kao na one gore 2 slike?

2O9Ii.jpg

ako jeste, na koliko si zatamnio i kako vidis nocu, na retrovizore i bocne i onaj centralni?

mnogo mi se svidja to crnilo po staklima pa sam znatizeljan :)

pozdrav :)

i jos jednom, promeni avatar :)

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svakoj slici je auto zatamnjen s'tim sto se desilo da je udar sunca bio u takvom smeru da stakla deluju vise zatamnjena nego sto jesu. Napred je oko 50% zatamnjenje dok je pozadi oko 75%.

Sasvim solidno se vidi nocu napred kao i pozadi, jedino je problem vracati rikverc na putevima gde nema uopste osvetljenja plus ako jos u toj kombinaciji nema mesecine :)

PS: Na prvoj slici nije spusten prozor a takvo dobra vidljivost iznutra na slikama je posledica blica.

Slikacu sutra bez blica da se vidi lepse to zatamnjenje.

PPS: Avatar cu da promenim a da bi to uradio moram da ga slikam pod nekim lepim uglom :rolleyes:

Edited by banej88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce su stavljeni farovi od mare-e i mogu da kazem da posle standardnih farova covek definitivno progleda.

bravo01.jpg

Planiram da mu stavim abartove pragove pa me interesuje koliko bi auto bio nizi sa njima ?

Takodje me interesuje da li neko zna da li bi pragovi od stila odgovarali na brava ?

Edited by banej88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo ti je perverzija :thumbsup: , ja bih mu stavio pragove (vidim da ih imas u planu) i neki kacketic. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da mi je da vidim taj duzi kacketic uzivo mozda bih ga i stavio.Mada opet kad razmislim i to da farbam sve mi teze pada :whistle: Za sad mi je prioritet abarth prag, plasim se da ga ne otkinem od neku ledenicu :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce su stavljeni farovi od mare-e i mogu da kazem da posle standardnih farova covek definitivno progleda.

bravo01.jpg

Planiram da mu stavim abartove pragove pa me interesuje koliko bi auto bio nizi sa njima ?

Takodje me interesuje da li neko zna da li bi pragovi od stila odgovarali na brava ?

Mnogo lep bravo , prava bombona :) , nego gde si nabavio znakic za haubu ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strava ti je auto, koza i felne su perverzija, samo napred. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...