Jump to content
Goran
Sign in to follow this  
gasha

nije auto ali je interesantno...

Recommended Posts

evo juce sam zavrsio opaku masinu... Na slici vidite sta je u pitanju. Ko zna,mozda je i nazovem po nekom fiat - lancia modelu! Poz

Edited by gasha

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce sam ga dovezao nekih 4-5 km do kuce.Ide lako i lepo a i pogled je extra (nisko prizemlje). Imao sam problem sa prevrtanjem u nazad ali sam juce produzio zadnje vile i sada je ok. Laganezi voznjica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavario sam malu nogaricu i nije neki problem da se popnem... ovo je bio prvi probni primerak. Sad kad sam provalio neke cake naprqavicu jedan bas onako extra utegnut,pa kad ga ofarbam eto mene na skupu... :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludo burazeru, ludo...sad jos samo da nabavis jedan dusek za plazu, nadujes, ogrnes pa u voznju... :rolleyes:

Salim se naravno , svaka cast za projekat ponikomobil :thumbsup:

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, neki dan videh ludu makinu na biciklističkoj stazi: navodno ima i lik negde oko Pančeva koji je pravi po narudžbini oko 300-400eur ...:thumbsup:

deluje udobno, ali nažalost nisam stigao lika da mi da da probam...

2lg5J.jpg

2ldBA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavario sam malu nogaricu i nije neki problem da se popnem... ovo je bio prvi probni primerak. Sad kad sam provalio neke cake naprqavicu jedan bas onako extra utegnut,pa kad ga ofarbam eto mene na skupu... :yes

ne zaboravi abarth znak na njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce smo malo izbrusili varove i ofarbali temeljnom farbom bajs . Malo crnog auto laka i sloj jos nekog crvenkastog laka i sada lici na nesto

khgMr.jpg khofS.jpg

khvKi.jpg ki69r.jpg

Jel bi napravio ti jedan za kesh?

Naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, neki dan videh ludu makinu na biciklističkoj stazi: navodno ima i lik negde oko Pančeva koji je pravi po narudžbini oko 300-400 eur ...

Postoji čovek kod nas koji ih radi (Robert), i to vrhunski... u Subotici:

http://www.steintrikes.com

Iako su njegovi mnogo skuplji od 300-400 EUR. Probao sam jedan model još pre 7-8 godina, i tada su bili ekstra. Mogu samo misliti koliko ih je sada usavršio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penjanje OK, al kako siđeš kad moraš iznenada da staješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i nije bas za neke guzve to je definitivno... Više je za krstarenje autoputem :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo mi je slika sa svadbe od 01.05 ,svecano nema sta. Navario sam mali stender na koji stanem i samo skocim dole,nista strasno mada kad si u belom odelu moze se reci da je to visokorizicna operacija... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na celu kolone, to je vec nesto..... :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...