Jump to content
FAS Goran
alen

LANCIA KAPPA 2.0 turbo

Recommended Posts

da vam i ja predstavim svoje auto..lancia kappa 2.0 turbo 16 v 97 godiste motor je cetvrtak inace motor je naknadno ubacen ,prethodnom vlasniku crkao motor dok je bio u italiji pa je ubacio relativno nov motor sa 60 000 predjenjih km u ovlastenom lancia servisu :thumbsup: , full oprema je u njoj..sa autom ne da sam prezadovoljan sto se tice odnosa cijene i udobnosti komfora i izgleda...potrosnja je manji problem i dijelovi,ovde u rs je tesko doci do njih bas za ovaj model trenutno trazim kablove za svjecice i gumeni selen nosaca motora ali bezuspjesno <_< ali se to nadoknadi osjecajem voznje 200 konja..evo par i slikica....

EbLRr.jpg EbOlA.jpg

EbTkS.jpg EbVQ0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina ti je prelepa, svaki drugi komentar bi bio suvisan.

Za kablove i ostala cu da se raspitam ovde kod mene pa ti javljam, a sto se potrosnje tice nemoj da je teras preko 3000 prm. (ako mozes da odolis) jer od tad turbina bije kao besna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicne performanse. Vozio sam je dugo. Ljudima kojima sam radio gas trosi 11-12 litara. Da ne poverujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na satu joj stoji 260 km/h....a vjerujem da bi moja mogla toliko da ide ili bar priblizno..jer je u odlicnom stanju..kao sto sam napisao motor je odlican skoro pa 'nov' imam sertifikate i papire za njega u lancia servisu iz italije gdje su ga ugradijivali :thumbup: a ja sam je vozio 230 nisam bas gledao na sat,vise sam pazio na put ispred sebe...... i da nasao sam orginal kablove za svjecice :thumbsup: i evo jos par slika

wczA.jpg

wf3J.jpg whyS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

e lancia je super!!! samo je cuvaj i pazi i nemoj da je cepas...i nek ti dugo traje!

@ Damjanovic

to je -poltrona frau- jedna od najpoznatijih firmi za kozu..inace njihova kozna sedista su ugradjivali u theme ferrari i u po neku kappu, ta iz kappe su uglavnom bila crvena(bordo) a crna su im bila bas retka..steta sto vise nemaju ugovor sa njima jer su ta sedista(kvalitet koze) bila extra! i bila su pravljena da traju....20+ god..samo je bitno odrzavanje

moja greska.. jos uvek se ugradjuju u lancie ali su retki primerci jer je rucni rad.

IDLLJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

koza je bas ocuvana kao da je auto skoro izaslo iz fabrike..vidi se malo i na slikama....a sto se tice voznje ne cepam je,nego svako neko malo brze je vozim zbog turbine...ali inace normalna voznja ,iako ima toliko konja smatram da nije za divljanje i skripu po gradu nego laganu umjerenu voznju :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj paket opreme jači nego u mojoj Cromi 2005. Samo se spolja primećuje da je auto stariji. Autište ti je strava, koje točkove-gume nosi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

felge su njene standardne,orginalne....mada razmisljam da stavim vece 17ke...ali nekako jos nisam nasao odgovarajuce...sto se tice opreme sva je u full-u....mislim da je na orginalnom cd plejeru bila i navigacija ali nisam siguran...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko navigacija u tom godistu. Mada sve je moguce. Ukoliko u gepeku imas navigacionu jedinicu sa cd rom-om odnda je bila.

Edited by Martini

Share this post


Link to post
Share on other sites

.mislim da je na orginalnom cd plejeru bila i navigacija ali nisam siguran...

Ne postoji Kappa sa fabrickom navigacijom

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nema veze sa navigacijom

imao sam i ja taj cd pa nikakva vajda od toga

jednostavno ne radi i nikada nije radila pa cak ni u Italiji, a to je provereno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovakav je cd bio u kappi kod mene ali ga je covjek koji mi je prodao auto izvadio prije toga , komplet instalaciju :thumbdown: ....na desnoj strani u prvom redu u sredini je dugme NAV koje pretpostavljam sluzi da se cd player pebaci u mod navigacije.

Da li je bila ucinkovita ili ne , ne znam..ali uglavnom u kappama je bila navigacija...makara samo na papiru i na dugmicu od cd playera ..i to u mojoj koja je 97 godiste :harhar:

O8oDr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...