Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
zokibubu

Fiat Bravo 1.6 16V

Recommended Posts

Proslo je vec 6 meseci od kako sam postao vlasnik Fiat Bravo 1.6 16V proizvedenog davne 2001. ...

Kupljen sa navodno 76400 km predjenih, uvoz iz Italije, lepo ocuvan ...

Opremljen sa GT paketom opreme, nesto osnovno sto je autu potrebno, fabricki ugradjeno: ABS, klima, alu felne 15'', elektro retrovizori, daljinska CB ...

Ostalo procenite sami ...

1oDbi.jpg 1pxyA.jpg

1pT_S.jpg 5AVgA.jpg

Edited by ZokiBubu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosad nije bilo vecih problema, a ja cu ga maziti i paziti, pa da ga pokazujem na okupljanjima... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz je ok auto , ko ne boluje od savremenih linija ne moze bolji da kupi...jos za te pare , pa Astra G je skuplja 500-1000e u startu a ne vidim logiku uopste...

Steta sto nije kozni volan , mada i to se da resiti , 50-70e valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo vreme ovih dana, pa je palo i voskiranje u kucnoj varijanti!

P8130003.jpg

Samo i ovo da dodam: Svaka cast Italijanima, skidam kapu kako su ocuvali auto; za dve godine i 20 000 km kako je kod mene, mnogo je vise "ostecen" nego za 8 godina u Italiji! Trljam onaj vosak i nerviram se koliko tragova od udaraca vratima drugih automobila na parkingu je dobio. Zimus je neko proklizao i ocesao ga po "nosu", sad mi branik ima rupu. Zena ga je, koliko ja znam 2 puta "cesala", ja sam pogodio rupu i iskrivio felnu. A tek platani...

Ali, malo voska i evo :doc: , opet blista! :animier::ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god da ga cuvas nadje se neko da ga zakaci vratima. Dusa me zaboli svaki put kad nadjem novi trag. No, sta je tu je. :rolleyes:

Lep auto, a za Italijane idu pohvale u svakom smislu. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam da proveravam kilometrazu u nekom servisu, ali mi nije toliko vazno a nemam ni vremena. Carinjen je sa 76k na satu, mada mi je receno da mu je kilometraza vracana...

Dve i po godine koliko je kod mene i do sad nije bilo vecih problema. Planiram odlazak kod majstora ove godine, da promenim amortizere i zadnji lonac i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce je da je ta km,zasto ne ,jer stvarno izlgda lepo enterijer,pa cak i pedale od komandi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradjen mu je sekvent gas danas :|

Auto je jos u servisu :construction: , i nesto nisam presrecan zbog ugradnje, ali moralo se :vava: .

Za utehu, nije mu izbusen zadnji branik zbog prikljucka, pa ako mi se ne svidi, skidam instalaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ti se ne bi dopalo,ako je sekvent plin,neces imati razlike,osim sto ces se voziti jeftinije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cartman kaze mi drugar koji mi ugradjuje gas da je prikljucak s desne strane, malo uvucen od branika i da ce ovi sto toce plin na pumpama morati dobro da se saviju da prikace pistolj. E sad, prednost toga je sto je prikljucak u visini auspuha, tj. nije nizi, a to mi je bitno posto parkiram unazad.

Auto preuzimam za vikend, pa cu imati bolju sliku sta sam dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, mora sa desne, cela instalacija za plin ide sa suprotne strane od auspuha!

ja sam hteo da namestim ispod poklopca pored cepa za benzin ali na bravu nema mesta tu :(

inace moram da pohvalim auto, bas je ocuvan!!

a jel mi se cini ili su na novijim modelima brava tamnije stopaljke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad si pomenuo stopaljke, i meni se cini da su bile malo tamnije nego sto su sad, jer vremenom sigurno blede.

Ali, mislim da se i to moze popraviti farbanjem/ zatamnjivanjem. Ja moje nisam do sad dirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde pise da je potrosnja u gradu 10.6 na otvorenom 6.0l a prosecna 7.7l na 100 km.I kod mene je isti motor ali potrosnja je daleko veca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene trosi oko 10 litara benzina u gradu, a ni sam nisam mogao da verujem da sam potrosnju na otorenom mogao da spustim ispod 7 litara, tako da su podaci o potrosnji tacni u mom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...