Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Negde sam video na netu , ali naravno ne mogu da se setim gde :wacko: , da ima da se kupi dnevno svetlo, tj. nesto poput trake sa 10-ak dioda ( nesto poput daylight svetala na Audi-ju) i onda se to namontira u stilu DIY. Ne znam koliko bi to bilo prakticno, ali i lepo uraditi na nasim machinama, recimo negde u spojleru?! Sta vi mislite o tome , a sve u skladu sa novim ZOBS? :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam i ja, baš danas na nekom kadetu suzi - extra izgleda , ali jel uskladu sa novim ZOBS - pojma nemam?

a da bi bilo lepo to sigurno , ali kolko je izvodljivo i praktično, cena ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja video na Alfi 147, u farovima, previse mi je "wanna be audi", a ja ne zelim biti audi ;)

I onako cesto vozim danju sa upaljenim farovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma video ja danas na nekom Merc-u, i to novom, izgleda savrseno, negde sam video da ima da se kupi i cini mi se da je i cena pristojna, ali ne mogu da pronadjem!!! :no

@chikavili

U pravu si ,to budzenje u faru je pravo s.... :horse: ,ali u spojleru je vec prihvatljivije, a sve ovo pitam zbog samih farova, koliko ce oni dugo ostati "bistri" ako budemo vozili sa oborenim svetlima non-stop?

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slezem se nesho, na Audi-ju izgleda perverzno , ali naknadno budzenje u farovima je bzvz ... makar ovo sto sam ja video. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam pre neki dan video onaj nadrkani crno-narandžasti Bravo što je bio prošle godine na sajmu ima to i MNOGO je perverzno kako izgleda... uzeo sam broj da zovem da pitam koliko izađe da se napravi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' kad budes imao neki info u vezi cene, pusti ga ovde, da znamo i mi koliko kosta ta zahebancija. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima jedan predstavnik naseg kluba, broj onog s belim perla stilo 5v, a on zna tog s bravom pa bi mogao da ucini ostalim clanovima kluba pa da ga priupita o tome sta kako, gde i koliko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tog brava mozete naci kod asterixa mislim da lik i radi tu negde,a ja ga vidjam redovno i po N.bg mislim da je bravo iz blokova a nesa ima cak i njegov broj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa zar nije jednostavnije upaliti svetla?

:thumbup:

Ne znam zasto ljudi rade stvari kao sto su "M3 sajtne, Lexus stopke, Labmo vrata" kada na svakom drugom autu osim na tom izgleda mega ciganski. Ja sto sam do sad video na ulicama a sto se tice tih "dnevnih svetala" (Vise je to sminka nego dnevno svetlo, kad se radi u kucnoj izvedi) nije mi se svidelo... Sta znam, jednostavno mi je los fazon da se skidaju neke stvari koje uopste nisu predvidjene za neki auto... A i kao sto rekoh, bar da ima ulogu dnevnog svetla nego nema nikakvu osim sminke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj,znaci na poziciju povezes neke sijalice malo jace od pozicije i to moze da glumi dnevno svetlo i poziciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da niste pominjali dnevno svetlo :D

sad ce bokija da ugradi xenone i u dnevna svetla i u pozicije :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vas slusam,i skupljam predloge.Ima da turim xenone i u svetlo za tablicu,pa nek crknu dusmani.Izvini Dusmane :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahahaha jos da ubacis xenone u kontrolnu tablu i sve dugmice i bices u fullu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej bokija ne zaboravi da stavis i u gepek tamo su realno naj potrebnija hahahahah

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zavrsi u mom gepeku,taj ne reaguje na svetlo,provereno.Inace po slikama sa rostilja,reko bi da tebi svetla nisu potrebna,ti vise volis redno,bez diskriminacije polova.Koj se nadje u Bokijevu blizinu bice opaljen na brzu brzinu. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
...a nesa ima cak i njegov broj

K'o što reče Boki, imam broj i od Brava ( Bane ) i od perla belog Stila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista Bokija samo ti pucaj u me. Ma nema frke svi cemo jednog dana crci, nego kad sam ja hteo to da stavim Nesa je rekao ako stavim da ce me izbaciti iz kluba zar ne Neso?

A inace sta ce Vam to kad malo bolje razmislim Vukasin je upravu, to bi vise bilo kao neka sminka nego sto bi realno imalo nekakvu ulogu, zar nije prostije ukljuciti oborena svetla kao sto ja to radim jos 4 godine unazad, i nemas nikakvih problema, pa zar hocete da na Stilo ubacujete dodatne gluposti a mnogima se i ove fabricke gluposti, elktonika, stuja kvare svako malo, to Marko moze da potvrdi, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo...

slika335.jpg

Radi se sa SMD diodama koje su inače identične kao na Audiju i sl. a cena je 80-120eur zavisno od modela tj. koliko je komplikovan far ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...