Jump to content
FAS Goran
RuDy__

Stilo - svjetlo na komandama za zrak i brzinu ventilatora

Recommended Posts

Da li je neko skidao displej digitalne klime? Menjao sam osvetljenje na instrument tabli, slično mi je i CN+ pa bi zamenio i svetlo na displeju digitalne klime. Koliko se sećam malo teze nego skidanje panela manualne klime pa ako neko ima iskustvo dobro bi mi dosla pomoć. Ako admini misle da tema nije odgovarajuca izvinjavam se i prebacite gde mislite da treba ali se meni čini najsličnijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ispricavam se što ponovo dižem temu, naime imam problema s vađenjem radia u Stilu, napravio sam sve po dosad viđenim uputama po netu i radio ni da mrdne
Znaci tanje/deblje zice zabodem u one rube i vucem vamo tamo i nebi izvukao da si pita
Jel imao netko takav problem da sada ili sam samo ja takve srece

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo gurni do kraja,i nađi negde dve žbice za bajs,najbolje za vađenje radija.prepoloviš ih i imaš komplet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi. Ne rade mi diode(ne svijetle) one na okretacima onim temperatura, jacina ventilatora i smjer duvanja, pa je l to osigurac neki u pitanju i koji je ili je potrebno skidati taj dio plastike i mijenjati sijalice? 

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@savke_bl

Pitanje je spojeno sa postojecom temom. Prelistaj i dobices odgovor na svoja pitanja, a na 1. i 2. strani imas i kompletne tutoriale sa sve slikama, za zamenu sijalica komandi ventilacije. U pitanju su ubodne sijalice od 1,2W .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nisam nasao temu u napred se izvinjavam ukoliko tema vec postoji ( naj verovatnije da postoji) 

Pre par dana primetim da ne radi svetlo kod dugmica klime. Radi svetlo kada se stisne recirkulacija, klima, grejaci retrovizora i soferke, ali svetla oko okruglih dugmica itd ne rade. Manuelna klima je u pitanju. Da li je moguce da je osigurac u pitanju ili su crkle sijalice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas dve ubodne T5 sijalice od 1.2W, pretpostavljam da su one vrisnule (svetla na dugmicima klime/recirkulacije/grejaca nemaju veze sa tim, posto su u pitanju LED na stampanoj ploci). Panel ti se skida na kopce sa gornje i donje strane, pazi da nisu vremenom postale krte i da ih ne izlomis (ako ti je lakse mozes da skines radio i pikslu i onda su na izvol'te). Imas detaljne slike u ovom postu, u istoj ovoj temi sa kojom spajamo nepotrebno otvorenu:

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...