Jump to content
FAS Goran
Ivan

Stilo - izbor alufelni

Recommended Posts

One prve 16" u dinamik paketu su profurane, to svi voze. One druge liče na repliku, proveri dobro u ponudi Fiat-a da li je imao takve. Ako baš hoćeš da se razlikuješ i uživaš u svojim felnicama onda stavi ovo http://www.polovniautomobili.com/oglas482314/alu_felne_fiat_bravo_hgt_grande_punto_4x100mm_17coli_stilo/

Ove su vrh. Mada, i cena je slična.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da zakljucim ovu temu koju sam i zapoceo, bar sto se mene tice. U slucaju da eventualno neko dodje (kao ja) na genijalnu ideju da trazi Stilove originalne GT 16'' alu felne (6x2 kraka)-jednostavno ih nema trenutno. Cekao sam ih duze vreme po oglasima, zvao sve moguce otpade i ljude koje rade sa felnama, ali bez uspeha, tako da sam se na kraju vise smorio od trazenja istih. Nasao sam samo jedan komplet u Sapcu, ali sam vec na slikama koje mi je covek poslao video da su u takvom stanju da mi nije ni palo na pamet da idem da ih pogledam.

I svuda je prica da su jos uvek veoma retke, jer ih nose Stilaci od 2005. godista i da je verovatno da ce ih biti vise u neko dogledno vreme.

Tako da sam se ja dvoumio izmedju nekih aftermarket i fabrickih Dynamic. I na kraju sam uzeo Dynamic (znam, nisam bas originalan :rolleyes: ), koje je covek doneo iz Nemacke i koje mi vec neko vreme bukvalno stoje ispred nosa. Presudno je bilo to sto su kao nove, za povoljnu cifru. I one mi se svidjaju, ali da budem iskren, manje nego GT, ali sta da se radi kada ovih jednostavno nema. I da mi GT istrce kasnije, sumnjam da bih naknadno vrsio zamenu trenutnih.

Hvala svima na savetima i komentarima, a "gaggi"-ju na pomoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e Ivane!

Video sam felne koje juris u Zemunu u ugrinovackoj ulici

kod Kize

To ti je vulkanizerska radnja posle raskrsnice ugrinovacke i Rada Koncara ( sa leve strane)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam ovu temu i glasno razmišljam, menjao bi svoje GT samo za Abart 17.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ zaki

Naravno da nije tajna, 280 EUR sa gumama, s tim sto se jednom paru guma blizi zamena, mogu da izguraju mozda jos godinu dana. Covek ih je dovezao na Stilu koji je kupio u Nemackoj pre 3 meseca. Uz auto je dobio i celicne felne koje je montirao, posto mu i zena koristi auto, a ove alu je prodavao. Ja sam ga nasao u "Halo oglasima", cenio ih je u startu 300 EUR. Tako da mi je super istrcalo-felne su i vizuelno skoro kao nove, odneo sam ih odmah kod Adama na kontrolu, sve 4 su bile u nuli, prave kao strela, nije bilo potrebno cak ni balansiranje. Jbg. svapske dzade... Da zakljucim, ja prezadovoljan sa kupovinom.

@ STILISTA

aaaaaaaaaaa, covece, nemoj to da mi radis, gde si bio do pre 2 dana :sofa: ? Ja vec pazario, kao sto rekoh. Naravno da znam o cemu pricas, ma i tu sam proveravao, doduse ne bas skorije... Ali cu bas svratiti da ih pogledam, hvala ti u svakom slucaju na informaciji. I sa ovim Dynamic sam stvarno prezadovoljan, i one mi se svidjaju plus sto su u super stanju. Ali to sto cu ipak otici da pogledam ove koje si ti video, mislim da dovoljno govori...

@ kole

Apsolutno se slazem sa tobom... Potajno sam se nadao da ce ti istrcati neka zamena felni. Salim se, naravno, super ti je Stilo, bar po onome sto sam imao priliku da vidim u predstavljanju.

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da potvrdim ono sto je rekao STILISTA, cisto ukoliko jos nekoga interesuju Stilove originalne fabricke 16'' alu felne (posto je bilo pitanja u ovoj temi). U pomenutoj vulkanizerskoj radnji u Ugrinovackoj su pre neki dan dobili model sa Stila GT, nisu bas u top stanju, cena je 300 EUR (samo felne). Kada ponovo vidim sta se nudi i za koje pare, jos sam zadovoljniji sa svojom kupovinom. Takodje imaju i Dynamic model, cena je ista, otprilike u istom stanju. Nije mi djavo dao mira, morao sam ipak juce da odem da pogledam. Abarth model od 17'' je kod njih od 300-350EUR, zavisno od stanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a23RA.jpg

Sta mislite o ovim felnama, kako bi stajale na trovratnom stilu, moze li ko da uradi photoshop? Dimenzija je 17.

Edited by zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tragam za original 15 cola,koje su pakovane na petovratnog stila iste su kao od 16cola u dinamik varijanti.svaka informacija zlata vredna! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ fedja.culum

Jurio sam za mene felne vec neko vreme i na dosta mesta, a onako uz put jos gledao sta se sve nudi, ali tek te koje ti trazis nisam video do sada uopste (ni na nekom autu a ni kod "prodavaca")??? Od 15'' fabrickih alu (u prodaji) sam vidjao samo one sa 6 punih (debljih) krakova.

Skoro sam na nekom Stilu video petokrake Abarth od 15'' (bilo je neke rasprave ovde da li uopste postoje). Razlika izmedju njih u 15'' i 17'' varijanti je nebo i zemlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada postoje Abarh u 15''... Samo kazem da nisam vidjao te koje ti trazis, baci slicicu, zivo me zanima kako izgledaju u manjoj colazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa to su te 15'' sa 6 punijih krakova koje sam ti i pomenuo i koje sam jedino i vidjao do sada (to nisu Dynamic)... Probaj na 064/30-91-220 Darko(Mojsinje) i na 063/8367177 Maki(Sabac) imali su svasta od tih Fiatovih fabrickih felni u razlicitim colazama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu. :thumbsup: . Nego, zaboravio sam da ti kazem da sam bas te 15'' sigurno video kod Darka u Mojsinju (od Cacka ka Kraljevu na pravcu sa leve strane), ali pre jedno 2 meseca (ako ne i jace). Prolazio sam sa drugarom poslom, samo sam svratio trazeci meni 16'' i primetio ih. On radi sa delovima za Italijane pa uvek ima nesto na lageru. Takodje i Maki iz Sapca-drugar mi je dao njegov broj, korektan je i eventualno mozes i da porucis to sto ti treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a23RA.jpg

Sta mislite o ovim felnama, kako bi stajale na trovratnom stilu, moze li ko da uradi photoshop? Dimenzija je 17.

Jel ima neko misljenje o ovim felnama, kako bi stajale na Stilu, felne su 225/45/17 7,5J...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se felne dopadaju,a sad kako bi stajale na stilu,to je vec diskutabilno.

Zavisi od coveka do coveka,nekom bi se dopalo,nekom ne :thumbsup:

A koja je cena tih felna tako s gumama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre su, ja mislim da Stilu odlicno stoje ove felge sa falcom

Share this post


Link to post
Share on other sites

a23RA.jpg

Sta mislite o ovim felnama, kako bi stajale na trovratnom stilu, moze li ko da uradi photoshop? Dimenzija je 17.

Jel ima neko misljenje o ovim felnama, kako bi stajale na Stilu, felne su 225/45/17 7,5J...

6YdAA.jpg

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...