Jump to content
FAS Goran
zlox

Cene goriva...

Recommended Posts

E neka je onda poskupelo gorivo!

Necemo da kupujemo prljavu, kapitalisticku, jeftinu naftu vec samo od brace rusa, ovu skupu :horse:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a skoro je neko na canonu rekao da je glupost gomilati zalihe jer se realno nece napraviti neka veca razlika :D

moj ortak uredno kupio 150 litara.. sa ovim zadnjim poskupljenjem (znaci za 10 dana razlike) je dobar vec oko 2K din

i da se vrati cena na 108 din/lit nece se smanjiti guzva.. bar ne osetno

p.s. van bg-a nisu takve guzve :S ja hocu jeftino gorivo.. ko vam je kriv sto zivite u guzvi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

svako hoce da napravi zalihu kod kuce pa je zato guzva.

neko moze da je skladisti a neko ne. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti j nas mentalitet, kada je gorivo, ne tako davno, bilo 110din, svi smo ga kupovali , malo gundjali (uglavnom u sebi), i vozili, a sad kada je poskupelo,a opet je jeftinjie nego pre, mi pravimo guzve na pumpama ,zalihe kod kuce i slicno. :rant: To smo mi, cini mi se kada bi neko najavio poskupljenje oruzja, svi bi otrcali da kupe makar po pistolj dok je stara cena, iako nikome i ne treba. :rambo:

Ali da nas deru, deru nas... :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih kada bi to moglo, ihaha, pijes od ujutru , a uvece natocis u rezervoar :cheers:

Jedan off, kako da stavim sliku da mi stoji u postovima, a editovao sam je u profile-u? :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobio si juce odgovor,ne citas :popo:

U svom profilu sa leve strane traži Edit Avatar Settings (ili Uredi avatar ako si prebacio na srpski) i tu ubaci sliku... ovo što si ti ubacio je slika u profilu

by dovla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoje levo ili moje levo???? :left::right:

Uputi me malo bolje :secret: , ne mogu da pronadjem :blushing: pa makar bilo jos jednom :popo:

PRONASAO , HVALA!!!!! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam procitao da ce gorivo jos DVA puta da poskupi u narednih mesec i po dana,posle ovog poskupljenja..super fora da napune prazan budzet.Akcize i nameti kostaju nas duplo vise nego proizvod-litar goriva

Share this post


Link to post
Share on other sites
Juce sam procitao da ce gorivo jos DVA puta da poskupi u narednih mesec i po dana,posle ovog poskupljenja..super fora da napune prazan budzet.Akcize i nameti kostaju nas duplo vise nego proizvod-litar goriva

dve trecine cene je namet na vilajet i harac.siroti poslanici nece im pretekne za dnevnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svuda je isto, pre neko vece u TOP GEAR-u komentarisu cenu goriva od 1 funte , od cega drzava uzima 0.65 funti?!!!! Epizoda je mozda stara , ali je namet UVEK isti!!! :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je to sa LPG-om njemu pala cena sad je 38,90 a bio je 39,00 jedino na Zmaj-u 39,50 a na ELP-u pala cena na 38,90, kako to????

U svakom slucaju BRAVO :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Luk je 39,5 al samo tamo smem da kupujem,nekako dodje najjeftiniji u proseku :rant: Ovi drugi kad ti sipaju ispada da ti auto trosi ko Ukrajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigare odlaze goro još 15 din...i tako dok ne srede ono sa akcizama...i onda će PallMall recimo da bude nešto iznad 190 din...i ja ću da prestanem da pušim :(

A gorivo stoji za sad, pa pre par dana je skočilo jbt :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

cigare treba da budu 500 dinara ako se ja pitam.. i to drina bez filtera, sve ostale i skuplje...

pre neki dan sam sipao 21.45 litara po 76.9 dinara i to izadje 1650 din

a dok nije poskupelo 21.45 litara po 58.2 izadje 1250 dinara..

400 dinara po sipanju uopste nije malo s obzirom da jednom nedeljno u proseku sipam, sto izadje na 1600 dinara... nije malo koliko god to mozda delovalo

ako se racuna na pun rezervoar 44 L po 58.2 = 2560, a po novoj ceni 44 L po 76.9 = 3380, sto cini 820 dinara razlike.... a to je po novoj ceni skoro 11 litara

ajde da shtrajkujemo da nam smanje cenu goriva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se za cigare, wuchkice šta će ti to, to utiče na zdravlje, a zdravlje na lepotu, a lepota na... i tako dalje i tako dalje :D

A 'ladno su cigare 150+ rsd :shock: brateeeee ne da ne bih pušio po toj ceni nego... ako se puši jedna dnevno po 200rsd to je 6000 MESEČNO... ljudi imate li vi digitrone pa to je svaki mesec da odeš na vikend negde da se odmoriš i još da ti ostane za letopvanje i zimovanje da skupljaš :S

A što se tiče goriva podržavam pojeftinjenje stvarno je previše, sipam 150+ litara mesečno i stvarno se ne isplati ovo poskupljenje :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

wuckice to sam i ja rekao.. kad lucky ode preko 100 ostavljam cigare.. sad je na 115 i jos uvek se drzim :D bez ciste volje nista

a dovla znam odlicno koja je matematika za to.. 6-8 K din mi ode mesecno na cigare sto je zlo.. ali uskoro planiram da otpalim u neku divljinu na odvikavanje od svih poroka :D samo kad se vratim ne znam sta cu sa sobom :)

a za gorivo sam se snasao... napipao lika koji iz firme uzima gorivo (stedi na potrosnji sluzbenog kamiona) i mesecno mu ostane oko 50+ litara.. pa ga daje po snizenoj ceni tako da sam potpisao vec ugovor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je ovo proveren lik tako da nemam prob a gorivo je sa OMV-a uglavnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorivo u Srbiji od danas je skuplje u proseku za 3.96 dinara, pri čemu su motorni benzini poskupeli za 3.63 dinara, a dizel goriva za 4.30 dinara, saopštilo je Ministarstvo rudarstva i energetike.

Cena motornog benzina MB 95 i BMB 95 iznosi 100.71 dinara

evro premijum BMB 95 košta 107.95 dinara

BMB 92 iznosi 99.19 dinara

dizel gorivo D1 je 89.94 dinara

Dizel gorivo D2 iznosi 88.38 dinara

evro dizel 97.02 dinara

EKO 350 košta 91.38 dinara

EKO 50 dizel 94.87 dinara.

kompletna vest - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...