Jump to content
FAS Goran
zlox

Cene goriva...

Recommended Posts

Nije ista svuda...U NS-u je 119,a u Subotici je pre 2 nedelje bila 111,a u prosli cevrtak je tamo bila 115...Nije mi jasno kako oni prave te cene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako odjednom ta cene kad je do skora bio 115,90 ili 116,90 :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sipao u petak na Mol pumpi u B Jerkovica i bilo oko 104 dinara

naravno da sam se prijatno iznenadio :thumbup:

Dok je na svakom OMV onaj krsh od corbe 119.4 nikaqda me videti nece~~! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od danas zvanično, više nikada neću stati na MOL. Kada sipam gorivo u 90% slučajeva plaćam karticom. Sipam na više MOL pumpi tj. koja mi je najbliža... Pančevo, put BG-PA, Višnjica itd... na SVAKOJ pumpi se REDOVNO dešava da im ne rade uređaji za kartice :wallbash: znači ja mogu da razumem da se desi tu i tamo ponekad kojekude... ali svaki drugi/treći put BUKVALNO ne rade im kartice... danas sam se tako iscimao do Višnjice kao da natočim jeftinije, al' pošto nisam imao keš izašla skuplja pita već tepsija :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljubavi moram da te demantujem,ja sipam na mol-u i iskljucivo placam karticom(nekako manje boli)i to mi se nikad nije desilo e sad mozda je jedan od razloga sto gorivo u 70% slucajeva sipam ujutru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gorivo sipam u zaista najrazličitije vreme bukvalno u 24h mislim da ne postoji sat u kome nisam sipao... mada ne vidim zašto bi doba dana bilo merodavno da li rade uređaji za kartice ili ne... meni se to bukvalno događa kao što rekoh svaki drugi/treći put i obično se potrefilo da imam toliko keša pa mi nije problem, možda sam se jednom vratio... ali danas sam se smorio kao plovak kad sam stao na pumpu i video ''poštovani kupci nismo u mogućnosti da vas oderemo preko kartice'' :sleeping: Od sad - ELP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nista ne fali ni jugopetrolu,preporucio ih mercedes...a i u satu kada je pisan text provera kvaliteta goriva JP i MOL su da linajboilje rezultate sipao sam par puta i gorivo je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info u vezi MOL-a i cene evrodizela. Cena od 103.9 je bila akcijska i na svakoj njihovoj pumpi je vazila 3 dana. Veceras u ponoc bi trebala da se zavrsi akcija na pumpi u Visnjici. Na ostalima vise ne vazi, prema prici pumpadzije iz visnjicke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasno,sto akcijaju sa nasim mozgovima,mi se taman ponadali... :rofl:

edit: na MOL pumpi u medaku sam sipao pre 2 nedelje po toj ceni i danas isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije akcija sigurno koja traje na svim pumpama 3 dana, Ja bas gledao juce i prehljuce na, "gadjao" sam MOL-ovu pumpu u Lapovu znajuci za cenu ED, mislio sam da je i tamo ta cena, medjutim kao i svuda na auto putu tu je cena bila 119 din/l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije na svim odjednom, nego kad se zavrsi na jednoj pocinje na drugoj. Zato sam i napisao da je u Visnjici trebala da traje do sinoc u ponoc, ali ni sam radnik nije bio siguran da li ce da se produzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije akcija sigurno koja traje na svim pumpama 3 dana, Ja bas gledao juce i prehljuce na, "gadjao" sam MOL-ovu pumpu u Lapovu znajuci za cenu ED, mislio sam da je i tamo ta cena, medjutim kao i svuda na auto putu tu je cena bila 119 din/l

Bas isto i kod mene.

Danas sipao eurodizel na MOL u B.Jerkovic za 103.90, svratio na istu pumpu kao i ti, i saznao isto sto i ti.

Evo me sada u Krusevcu, cene na dve MOL pumpe su 119,90

Ne znam zasto ne objavljuju ovakve akcije, nego ko zna ...zna i ko naleti, naleteo je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo sam proverio. U Krusevcu na MOL pumpi kod DIS-a, cena je 112,90

Dakle, ni akcijske cene im nisu svuda iste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno gde im je jaca konkurencija imaju i nize cene... U bgu ima vise pumpi, vise auto, veci promet... Verovatno u KG-u nemaju potrebe da toliko snize cenu! Ja u sredu sipao tu u KG-u, bilo 114 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro to je i dalje niže od preporučene 119,90 koliko sam ja npr platio na ELPu. Inače dve stvari imam da kažem :D

- otkako sam nasuo gorivo na ELPu imam neki osećaj kao da sam nasuo ED V-power... stvarno mi auto dosta bolje vuče, a kada uključim klimu izgubi manje snage nego inače...

- ima ona pumpa što je 30m od MOL-a u Višnjici i tamo je gorivo 104,9. A ista ta pumpa ima i u Dunavskoj gde je isto ED 104.9... pa ko voli... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda niste dobro shvatili, akcija je bila da se "ubije" konkurencija tj. MBG i na svim MOLovim pumpama koje su blizu MBGovih je bila "akcijska cena", naravno da su brzo uspeli da ubede MBG da podigne cene...ostavili su im jednu pumpu u Dj. Djakovica da idu sa lowcost varijantom i gde se "kolju" sa "malim dorcolcima"...inace je mol konacno poceo da dobija svoje gorivo iz njihove rafinerije u Madjarskoj..jbga, steta sto su prebrzo "slomili" mbgovce, mogli smo jos neki dan da se vozimo jeftinije :wallbash:

Da rezimiramo, nejjeftiniji ED u Beogradu 104,9 din MBG u DJ. Djakovica i u Visokog Stevana - Tema petrol!!!

Usput, jel zna neko cenu ED na EKO pumpama?

pozz

Edited by Blackshadow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par dana na EKO u Siljakovcu, na (Ibarsk magistrala posle Meljaka) cena bila 114 din za litar. Ali na toj pumpi su oduvek bili jeftiniji dinar-dva nego inace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro to je i dalje niže od preporučene 119,90 koliko sam ja npr platio na ELPu. Inače dve stvari imam da kažem :D

- otkako sam nasuo gorivo na ELPu imam neki osećaj kao da sam nasuo ED V-power... stvarno mi auto dosta bolje vuče, a kada uključim klimu izgubi manje snage nego inače...

- ima ona pumpa što je 30m od MOL-a u Višnjici i tamo je gorivo 104,9. A ista ta pumpa ima i u Dunavskoj gde je isto ED 104.9... pa ko voli... :)

Dosta ljudi se hvali sa ELP evrodizelom, tako da sam resio da probam da naspem dobar deo rezervoara pa da vidim i sam.

Jedino mi nije jasno sto MOL nije oglsio svoju akciju, da sto pre prodaju te kolicine.

To ce biti uobicajena praksa kad se trziste liberalizuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Nije MOL hteo da prodaje po toj ceni nego da ubije konkurenciju sto mu je i poslo za rukom. Da su se oglasili prodali bi verovatno mnogo vise goriva sto njima ne ide u prilog. Kao sto vec rekoh smanjuju se cene samo kad neki privatnik iskoci sa niskom cenom pa ga neki veliki lanac poklopi sa jos nizom.

EKO 119,90 u bul.Mihail Pupina.

Natocio U Dj.Djakovica na MBG 35 lit NSD, i presao nekih 700 km. Nisam primetio da mi auto nesto slabije vuce ili da trosi vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...