Jump to content
FAS Goran
zlox

Cene goriva...

Recommended Posts

 

13 minutes ago, dekirs said:

Ovo sa nekim popustom :D

Za firmu je popust a realno je da ovo bude realna cena i za ostale. 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je greška...

P.S. Sad videh objašnjenje na str. 118 da je za firmu...

Ne bi naši preko dana 22% spustili cenu, nema leba!

Edited by ivan73

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, djomla said:

Pa realno nam podeli kartice za gorivo B)

Lepo nama, lepo firmi, lepo NIS-u :)

Da smem da naspem u svoj veruj mi da bih napravio ozbiljne zalihe. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMB95 danas 123.9 din, ED 133.4 din.

Zadnja dva meseca sipam naravno samo na nasim pumpama. I vec mi postaje smesno ako se pumpadzija dohvati pistolja pre mene (posto volim da sipam sam)... Uglavnom bude "mosa", jer kako vide Bravo, hvataju se za pistolj sa dizelom :D .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osmislicu neki providan poklopac, da se vidi zeleno grlo rezervoara :) .

Poenta je da sa malim zakasnjenjem polako menjaju Stildzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kod nas sve kasni,tako to uvek,ovi vise ne spustaju cenu goriva,sad za koji dan ima da se dize samo,miislim cena goriva

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta razlike cene goriva ( u SRB i BiH ) baš zna biti značajna, mada se trudim da nešto previše ne gledam na to, jer uvek postoji i "jeftinije", a najjefitnije je - kada uopšte ne vozimo (kola) :) Nekada sam leti putovao u CG po 5-6 puta (preko BiH). Sipao sam gorivo uvek u Višegradu. I praktično, svaki četvrti odlazak do CG i nazad mi je bio potpuno gratis.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mišlljenja sam da Vučko prenosi na BiH fazon sa jakim cenama, ranije je razlika bila baš velika, sada i ne baš.

 

ja juče napunih rezrevoar benzina, potrajaće par meseci, s obzirom da vozim na TNG, a takođe mislim da će ovi naši veoma brzo da dižu cenu, s jedne strane vraća se potrošnja u normalu, a sa druge, treba popuniti rupu u budžetu.....

 

lepota kada je TNG 66din....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, cim skoci cena barela. Reci ce da nisu ni stigli da kupe gorivo po ovoj nizoj ceni. Trebalo im 3 meseca da spuste cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pritom kad se cena barela vrati na nivo pre pada, nasa cena ce biti iznad stare maloprodajne cene pre pada.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kod nas uvek hit prica, kad ide dole, e onda ne moze tako, mora ovako, tralala, a kad ide gore, onda nema nikakvih problema, prate u stopu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma prica je debilna i niko u nju ne veruje, ali moraju da daju neki razlog, jer se to zahteva od njih, a ne mogu da kazu puca nam dugme, moze nam se :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je kacio sliku na fb , Luxemburg 0.86e dizel

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, slaze se i sa https://srb.globalpetrolprices.com/diesel_prices/ , koji koristim kada idem napolje i uglavnom je vrlo tacan.

Luksemburg i Austrija kao potvrda, a evo i okruzenja i jos par evropskih drzava:

 

Untitled1.thumb.png.f4328a709941939d97e3714d8c779373.png

 

Isecak je samo za dizel (cena u EUR), postoji link i za benzin.

Interesantno da po ovom sajtu - najskuplji dizel u Evropi imaju Svajcarska i Albanija. Konvertovano, nasih cca 160 din.

Nasi juzni susedi, opet po sajtu - totalna kontra, duplo jeftinije, konvertovano 80 din.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekajte malo ovde piše da je u Nemačkoj dizel 1.05.

Na koju foru sam ja onda pre par dana platio aditivirani oko 1.55e i običan 1.25e? 

U Austriji je bio ispod 90centi. U Holandiji  1.2e.

Ovde se jedino Holandija slaže jer su cene skoro iste na  većini pumpa dakle 1.17-1.19

Nadam se da nisam pobacao  račune. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je tolika razlika jer je na auto putu? 

Ja se isto vodio tim sajtovima  i rekoh kada pređem u Nemačku onda sipam kad ono... Međutim... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...