Jump to content
FAS Goran
zlox

Cene goriva...

Recommended Posts

Veruj mi da ne znam. Ja kad god sam u SM a rezervoar u donjoj polovini skoknem na ovu istu pumpu i uvek mi nakon sipanja obračunaju popust, i kad sam sipao oko 50l i kad sipam ovako preko 70l. 

Zvanično na aparatu za točenje piše da je cena 1,89 kao i na tvom računu (koliko vidim ista pumpa je u pitanju) a nakon popusta izađe 1,84

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok mi citamo vesti da na vec ovolika postojeca opterecenja, stizu novi nameti na biogorivo i energetsku efikasnost (ukupno 7)...

Verujem da svi primecujemo - najtuznije je sto po ovim temema o gorivu (kvalitet, cene, gde sipati), a i generalno, ljudi maltene vise i ne komentarisu nase pumpe.

Pametnom dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=04&dd=17&nav_id=1382298

Cene opet otisle gore. Nije mi jasno kakva sad akciza u aprilu. Zar nije vec podignuta akciza u januaru? A kad stigne skok cene kao posledica poskupljenja sirove nafte ,ode gorivo u nebesa. Ovo je postalo neizdrzivi:rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redovna cena je 2.04.

Preko 50 litara popust.

 

IMG_20180426_184608.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas 157 od jutros koliko vidim.

Realno na 50l ispod 2000 razlika i to bez da odbiješ kilometražu do pumpe i nazad (ako si recimo krenuo iz SM a ne da si u prolazu) i vreme provedeno u putu i na granici. 

Iskreno ja sam pre nekih 20dana rekao da više nikada ići neću jer sam zabo na našoj granici skoro sat vremena a živci su mi malo skuplji od te razlike u ceni. 

Uštedeo sam realno 1000+din a da mi je neko rekao daj 3000 da te pustim preko granice dao bih:D tako da mene više gledati neće tamo. Osim u prolazi nekad možda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam čekao možda dva minuta ukupno. Imao sam sreće. Na Bosanskoj strani ništa ni ne gledaju ni dokumenta!

Ako se plaća u dinarima izađe nešto manje od 120 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni svaki put bilo žao što nisam imao jedno dva kanistera od po 20L u gepeku jer nikada ništa nisu pogledali osim dokumenata, čak ni kada se izlazi iz RS sat vremena nakon ulaska...al' opet dovoljno je da barem jednom pogledaju i op... :D Sa njima u gepeku bi se već isplatilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod njih cene skacu gore-dole. U tipa.20 dana 1.74 pa 1.87, pa 1,74 pa 1,97 da bi se skrasilo na 2.04. Sto kazes ima popusta preko 50l plus sto ti nelad racunaju 61rsd za 1km ili kad drugi radi 60rsd za 1km. Grudvaju se i oni i shvataju profit pa kraduckaju ali ipak jeftino je gorivo.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni iz SM nije isplativo didem do Bosne. Uglavnom sam sipao oko 50 litara - kada odbijem put, uštedim oko 800 rsd. Jedino ako mi je usput i toeto. 

 

Marko, meni se dešavalo da zabodem i po tri sata... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tek iz Bg vise nije isplativo do tamo 130 i nazad i putarina jos,nikako,to jedino ako ides nekom namerom u bosnu,a za gorivo samo,nikako

a jutros vidim na NISu u Surcinu 156 ED:crybaby:,ok neka dizu gorivo,al tako neka i dizu plate

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Martin o tom'ti pričam. Iz SM sam išao par puta kad beše ona veće razlika ali sada nema rezona.

 

@silenci ko bre da ide iz BG:blink: sem Neše kad dobije dozvolu za izlazak u grad pa onda umesto da sa drugarima popije kafu on ta dva sata tera Alfu 300km jer ko zna kad će opet a kafu će kuva kući svakako dok sprema ručak za sutra....:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, vagenovac said:

Nova c klasa ima rezervoar 41l, osim ako se ne doplati za veci od 66l :D

pa dobro kad trosi po fabrici ok 4,3l;),pa zastava 101 GTL ima veci rezervoar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omw  daje 3 din popusta sa onom njihovom karticom ako neko zna za druge pumpe koliki je popust sa njihovim karticama 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, dach@ said:
Omw  daje 3 din popusta sa onom njihovom karticom ako neko zna za druge pumpe koliki je popust sa njihovim karticama 

Euro petrol na dizel daje 7 din uz karticu.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...