Jump to content
FAS Goran
zlox

Cene goriva...

Recommended Posts

Nevezano skroz za ovu temu...

Ja se secam kako su se stalno zalili ovi iz udruzenja"avia"koji okupljaju male privatne pumpadzije,kako im marza nije veca od 3-4 dinara po litru :whistle: :whistle:

Ja samo znam jednu pumpu koja se zatvorila na putu Loznica-Beograd zadnjih 10 godina,a niklo ih je jos 5-6 novih.

Tako da....mala marza....morgen :rolleyes:

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevezano skroz za ovu temu...

Ja se secam kako su se stalno zalili ovi iz udruzenja"avia"koji okupljaju male privatne pumpadzije,kako im marza nije veca od 3-4 dinara po litru :whistle: :whistle:

Ja samo znam jednu pumpu koja se zatvorila na putu Loznica-Beograd zadnjih 10 godina,a niklo ih je jos 5-6 novih.

Tako da....mala marza....morgen :rolleyes:

5 dinara je marza na sve derivate osim evro dizela. Jedino je dozvoljen uvoz evro dizela i jedino je na njemu i zarada...

Danas vidim kod mene u kraju (ul. Sestara Milovanovic) otvorena pumpica i prodaje samo ED. Cena je 108 din. Moram da proverim valja li cemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drzhava je pre par dana dala predlog da se cena gasa digne za 18%! Nechuveno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijene goriva kod nas u Sarajevu opet rastu.

Sjecam se da je prije 7-8 godina svako gorivo bilo oko 1.5KM, a danas svaka vrsta goriva preko 2KM (2.10 cak sad). Uzas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se secam kad sam za 600 din u z101 sipao benzin i skala ode na preko 3/4, a sad za 600din ni kosilicu ne mogu napuniti preko pola da posisam dvoriste. Moracu i na nju neki sekvent da metnem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica se da ce rafineriju u Pancevu da prodaju Kinezima......mozda tada bude jeftinije gorivo,kao i sve kinesko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada su Kinezi u pitanju i ovako ozbiljne stvari u to zaista treba verovati. Kinezi su vrlo marljivi i pedantni, a ja uvek volim da podsetim na otvaranje olimpijskih igara u Pekingu 2008. godine... ako se dobro sećam, preko 100 000 volontera je učestvovalo u onom otvaranju... zamislite 100 000 poslušnih ljudi na jednom mestu :blink: Tako da ja uopšte ne sumnjam u njihov kvalitet kada su ozbiljne stvari kao što je rafinerija u pitanju. Jedino što me malo brine to njihovo naseljavanje :) Prvo naselje u Pančevu do Rafinerije je naselje u kome su pretežno Slovaci i Mađari... pa kad im dođu Kinezi ojsaaa... :lol:

Inače, kinezi bi navodno trebalo i da prave most preko Dunava Borča-Zemun... i u to verujem da će biti vrhunski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Dovla u potpunosti si upravu,ni ja bas nesto ne sumnjam u Kineze i njihov kvalitet sto se tice ozbiljnijih stvari...

A na nasu veliku zalost Pancevo se puni Kinezima,a primetio sam zato da se znato smanjio broj pasa lutalica! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...