Jump to content
FAS Goran
zlox

Cene goriva...

Recommended Posts

Yup, od 15h cemo znati koliko ce biti. Zna li se preko kakve su cene? Bih je ukinula akcize koliko sam video

Edited by Nikola 1.6

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikola 1.6 Pisao sam prosle nedelje, info koje sam dobio u BiH kod BN je 2.67 km dizel na NISu, 3 KM na ostalim pumpama, u HU 479HUF (oko 140 dinara dizel)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekjuce se natankovah i prvi put u gradu videh cifru koja pocinje na "2"...

Sipam ovo sto lepse mirise :) , ali u oko mi upade ta "dvojka" na svetlecoj reklami. I da je NIS G-drive dizel bio 201 din.

Juce na MOL njihov aditivirani dizel Plus je bio 204 din, danas 206 din.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

U auto premium 95,a u testeru,trimer i kosilicu GDrive 100...

Još sam srećan što sam uopšte sipao...IMG_20220317_182405839.thumb.jpg.6e621a445b8480ee3cc4ad3f5e472748.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi ako placas kafu 450din i tečnost za brisače 390din, možeš slobodno i aditivirano gorivo da sipas, manja je razlika toga nego razlika cena kafe i tečnosti za brisače negde drugde da uzimas..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da još uvek nisam popio toliko skupu kafu, a pio sam je na pumpama na nemackim autoputevima gde su cene katastrofa :D
Jedino u Starbaksu je verovatno skuplja kafa.

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta u intenso varijanti je dobra kafa za razliku od standardne koja moze samo u kantu za smece...:thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje vam je da za tu kafu prošetate od Planinarskog doma "Stražilovo" na Fruškoj gori. Ne zato što je kafa samo 100 dinara, već zato što je veoma zdravo prošetati :) Preporučujem da se parkirate sa kontra strane Fruške gore ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam, to je kafa 12/1, tj 12 kapsula, nije jedna kafa :) 

 

@moronI pivo je tako nesto, zato bolje pivo
Kad se popnem odole, vise mi pivo treba nego kafa

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jedan dom odeš na kafu, produžiš onda lagano u drugi dom na pivo, a posle u treći na ručak. I u tome je negde već došlo veče :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, andreja.micovic said:
Koliko znam, to je kafa 12/1, tj 12 kapsula, nije jedna kafa  

A to su kapsule? Onda okej, normalna cena.
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su kapsule za DolceGusto aparat za kafu,cena je celu kutiju(12 kapsula),dve te kutije potrošim mesečno.Nestle pakuje 16 komada u kutiju ali su 600 din.

Kafa je preeeedobra,italijanska,samo je upakuju u svoju kutiju.Ima i Nesespreso kapsula,ista količina i ista cena

3D944A38-64A5-421C-AE23-F8E4E073F7F3.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brojcanik od utocenih litara se tako sporo okrece kao da se muci ili mu nesto smeta u zupcanicima, nije podmazan. Brojcanik cijene se vrti vrtoglavo, ne vidim brojke tako da mi je tesko natociti na odredenu cifru. Vrlo lako proleti preko toga sto sam odredio.

Eurodizel 13,91kn (mislim da je to oko 216rsd), a eurodizel class 15,03kn (oko 234rsd)-INA.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, debelizmaj said:

Svidja mi se sto su svi izbacili misljenja pa i savete sta sa kafom od 450 din da uradis :D

I meni to pade na pamet - napadose coveka ni krivog ni duznog, na pravdi Boga :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su nove cene goriva: Dizel jeftiniji za 0.51, benzin 0.26 dinara

 

pumpa gorivo.jpg

 

Objavljene su nove cene goriva - nova sedmodnevna cena evro dizela na benzinskim pumpama je maksimum 187.23 dinara (1.59 evra), a evro premijuma BMB 95 176.05 dinara (1.50 evra). Evro dizel je, tako, pojeftinio za 51 paru, dok je benzin BMB 95 jeftiniji za 26 para.

 

Cene će važiti narednih sedam dana

Ove cene, koje je objavilo Ministarstvo trgovine, važiće narednih sedam dana, tj. do 15 časova sledećeg petka (25.03.), kada se očekuje objava novih maksimalnih maloprodajnih cena dve vrste goriva. Od danas je, inače, dozvoljeno i točenje ove dve vrste goriva i mimo rezervoara vozila - u kanistere maksimalno do 60 litara. Izmenom uredbe koju je juče usvojila Vlada Srbije, omogućeno je da gorivo ipak može da se sipa u kanistere, za razliku od prvobitnog rešenja koje je predviđalo točenje isključivo u rezervoare vozila. U kanistere, u količini do maksimum 60 litara benzina evro premijum BMB 95, odnosno evro dizela, moći će da sipaju i poljoprivrednici (cena dizela za njih fiksirana je na 179 dinara), ali i svi drugi građani.

 

Da će gorivo čija je cena ograničena uredbom Vlade Srbije danas neznatno pojeftiniti najavio je još sinoć predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je rekao da 18. marta naftni derivati neće poskupeti, već da će, naprotiv cena dizela biti niža za 0.42 dinara i to u narednih sedam dana, a cena benzina niža za 0.24 dinara.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...