Jump to content
FAS Goran
zlox

Cene goriva...

Recommended Posts

Hmm..imam dvojako razmisljanje u vezi ovog poskupljenja.

1) Cuj, najskuplje gorivo. Ma dzabe je jos uvek. Svaki teren koji sam isao van BG (znaci moram magistralom, autoputem i sl, zabiti i lokalne puteve ne brojim) tona kola i u 85% njih jedna persona. Unazad 2 meseca sam na relaciji BG-Smederevo (Skobalj) i uvek ali uvek je guzva od Mostara pa se proteze sve do Dusanovca i dalje, Konjarnik. Gledam onako, od mahom 10 automobila, u 7-8 po jedna osoba. Tako da, dz je.

2) brt skupo. Jest, pored cele potrosacke korpe koja je realno minimum 2-3 crvene (a da se ne jede pasteta i leba na nedelju dana...premda je neki gore racunaju tako) je skupo. Gratis sto su na putarine udarili cene po predjenom km + se na to ogradili jos nekih 10% i sto menjamo nosace motora, amorte i centriramo trap 2x godisnje...jos fali 50-60e za gorivo za do mora i eveeentualno neki deo nazad..osin ako ne udjem kroz Bosnu da vidimo komsije i malo se osmehnemo racunu za gorivo. Dobro je da nije skuplje, bogami bi razmisljao o elektro-trotinetu za po grad.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/30/2019 at 12:12 PM, DraganUS said:
1.98 bosna. Sipao 100l juce. 

Ne gledaju gepek?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djomla, uz koju karticu kad sam ih pitao na par pumpi i nisu hteli da mi izdaju karticu. Kazu da daju samo za firme

Inace, sipao TNG u S.Makedoniji. Cena: 0,475€/lit

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zeljkoci na firmu, kolega mi izvadio pre neku godinu. Imas na sajtu njihovom kontakt za izdavanje kartica, mada je teška muka, u januaru sam trazio još 2 kartice, još uvek nista, landovi su opasni. 

@totti deda, mojne tako, provaliće me :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu imali obican dizel pa su sipali bolji? I ovo se desilo sa boljim...ako dobro razumem. 

 

2 godine sam vec tamo sipao...sada bi i trecu. Medjutim...

Gde sad sipati?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/4/2019 at 10:07 AM, DraganUS said:

Lele lele, sta je ovo ? Pa ako nekom treba dobar domaci sir bez surutke, mogu nabavim, nemote ovo raditi

Jadan covek, ovo ni avion ne bi sazvakao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojeftinilo gorivo na pumpama u Srbiji

 

86781-gorivo.jpg

 

Cena bezolovnog benzina na pumpama je niža za oko 3.5 dinara, evrodizela blizu 4 dinara, a gasa za automobile dinar. U proteklih mesec dana gorivo na našim pumpama pojeftinjuje. Analiza Udruženja naftnih kopanija pokazuje da je prosečna cena litra benzina sada oko 150 dinara, a najprodavanijeg evrodizela oko 160 dinara. U naftnim kompanijama kažu da je pad cene derivata posledica majskog i junskog pojeftinjenja goriva.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites




Gde sad sipati?


Det oil, Čale sipa tamo preko 20 godina kad god ide dole.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...