Jump to content
FAS Goran
dizelash

Nije Ferrari ali je bar crven :)

Recommended Posts

Stilo traktorica 80jtd je napustio familiju, novi clan je manji ali temperamentan :) Papiri, prenosi i servisi zavrseni pa se sad ceka plata da se bacimo na stajling...

Pw3HA.jpg Pw6bJ.jpg

mv6iJ.jpg ankC9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne budem mogao da kupim novi Bravo posle Stila...ima da uzmem jedan ovakav Grande (dok Bravu još ne padne cena)...ali, samo benzinac. :whistle::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je ubav, nek je sa srećom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

punto je super...lepa boja prelepa sedista a i ove felnice mu cuce super..pa nek je sa srecom!! samo jel moze malo detaljnije koje je god. i motor...i koliko te je izasao otprilike? ja bas gledam trazim nesto slicno...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to mjet sport 1.9 130 KS?

Ja bi reko ovako izdaleka.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Bas taj, rodio se krajem 2006te i do sada je presao 83000km. Ide kao blesav ili mi se to mozda cini jer sam u njega usao iz stila sa 80ks. Jos me vise odusevilo kako koci i kako se ponasa u krivinama. Za sada sam prezadovoljan i jedine mane su mu manji gepek i kozna sedista bez grejaca. Vec zamisljam kako ce biti zanimljivo sesti u njih po nekom minusu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa maltene i jeste u full-u :lol: prelep je! u zdravlje da te sluzi i puno predjenih km-a ti zelim! Pa svrati na okupljanje da vidimo makinu! Pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek je sa srecom :). Odlicno si auto uzeo, ne znam sta prvo da pohvalim... Motor, boju, 17" felge ili unutrasnjost! :D

Sve je za 10

Da te dobro i dugo sluzi :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma lepo. Sa tim motorom standardno ide baš fina oprema.

Ne znam šta želiš još da odradiš on je već prilično stajingovan?

O motoru ne bih trošio reči. Ako ti bude malo tih 130ks, možeš lagano da skočiš na 165. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Za početak crna folija na krov i deo branika između dva grila da se dobije celina (razmišljam i o grilu bez znaka)

Sledeća stavka su abarth farovi

abarthheadlights.jpg

Možda ću probati da rastavim originalne pa da ih ofarbam.

Ima tu još nekih ideja ali mislim da će morati da pričekaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec zamisljam kako ce biti zanimljivo sesti u njih po nekom minusu :)

Minus nije strasan - sada dolazi period kada ces da testiras crnu kozuru ;)(suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunceeeeeeee)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaa ocu i ja jedan ovakav,sjajan je,jedan od najlepsih fiata.nebi ja tu nista dirao.nek te sa srecom sluzi,i da svratis nekad na okupljanje,da vidimo uzivo ovog lepotana :thumbsup::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep je Crveni Grande... Pogotovo taj sport edition.

Mozda malo preteran styling na ovom autu ali ipak je lep: Fiat Grande Punto + Maserati = Puntoserati

pozZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat je oduvek umeo da napravi mali,sportski nastrojen auto-a ovaj tvoj je bas takav :thumbsup:

Sve je lepo ukomponovano,boja,felne,enterijer,oprema i snaga motora :p -savrsen spoj :clap: Da ga vozis u zdravlju i veselju :D

Crni krov bi bio pun pogodak na tvom GP-u ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Grande Punto + Maserati = Puntoserati

Kad sam prvi put u zivotu video Grande Punto, prokomentarisao sam "Gle, smanjeni Maserati!":D

Apropo teme:

car_16092.jpg

Cak i sa celicanama izgleda zlo i naopako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam prvi put u zivotu video Grande Punto, prokomentarisao sam "Gle, smanjeni Maserati!":D

-II-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...