Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat Stilo - često postavljana pitanja

Recommended Posts

Ako se ne varam, neke kontakt brave imaju dugme kad pritisnes mozes da izvuces kljuc bez da se ugasi auto.
A to na kederu je ili senzor temperature ili antipinch senzor.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, NED said:
Valjalo bi sliku neku da okacis ( ne svoju vec toga sto te zanima)...ja licno ne znam po opisu da ti kazem, ali slika ce mozda malo da razjasni

Hahah dobro upozorenje :D

 

04371834bf12062750d8d12259d1fd06.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Miroslavjtd

Nepotrebno otvoren novi topic u Opstim temama je prebacen u temu za pitanjca o Stilu.

Tema o senzoru spoljasnje temperature:

 

Sto se tice plasticnog otvora sa desne strane, na Stilu je postojala opcija tzv. "Easy Go" (pogledajte u vasim Stilicima i srafirani deo ispod rucne kocnice ;)).

"Easy Go" je bio CID (Customer Identification Device) sistem za prepoznavanje, kao i kod savremenih vozila. Omogucavao je vlasniku da samo noseci CID sa sobom, udje i startuje motora bez koriscenja kljuca. Prepoznavanje se vrsilo u trenutku povlacenja kvake na vratima ili prekidaca na prtljazniku. Sa sobom je "vukao" drugaciji Body Comp, imao je elektricno zakljucavanje volana, itd...

Baktao sam se sa Stilom od 2006., ali licno to, kao ni adaptivni tempomat koji je takodje detaljno specificiran u eLearn, nikada nisam video u praksi.

 

stilo92_alz4w.thumb.jpg.4e774814d53b6442b3020d3a73564901.jpg bfcb537c2cab7c3ee598f63a3935c68e.thumb.jpg.8f4c0f309842100c6e9bb1c3dc6fab5f.jpg e19ca44s-960.thumb.jpg.5221c6949a11fb7119018cd70cf89258.jpg DSC00088.thumb.JPG.3098a3d9e43d12fdb20603afe129f466.JPG

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, naravno :) .

MW je startovao sa 1.6/1.8 benzinkama i 1.9 JTD 80/115 dizelkama.

Posle restyle u ponudi jos 1.4 benzin i 1.9 16v dizeli, uz izbacivanje par ranijih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, da li ide poklopac za akumulator na 2006 god? 1.9 mjet
Gledam po oglasima,negde ide a negde ne , u cemu je caka?
Kod mene ne vidim ni neke srafove oko akumulatora.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U gepeku sa leve i sa desne strane postoje kao neki džepčići (pregrade)i ima crni otvarač toga pa me interesuje gde to malo crno može da se nabavi(kupi)pošto mi fali s jedna strane .Nadam se da vas nisam jako zbunio .
Ako stignem uslikaću pa postaviti da vidite na čega sam mislio.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala @MiloshShomy što mi poslao deo, malo teže sam ga skinuo ali sa jačim šrafcigerom sam uspeo i namestio kod sebe, hvala još jednom :happy: .

 

 

Edited by Ivan
Sredjen font i tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, znam da nije "često pitanje", ali da ne otvaram novu temu :)

Zna li neko tačnu fabričku oznaku benzinskih dizni za Stila sa Opelovim motorom, 1.6-77kw-105ks?

Koliko su mi rekli, idu 2+2, različite oznake i boje, na EPER-u ne mogu da se snađem..

Otkazuju dve, naravno-jedna od jednog, druga od drugog para, pa mi sleduje traženje polovnih, jer su nove bubreg i po.

 

Jb mamu, napakovali su ga s' tim motorom, od svega po malo, sad ništa ne možeš naći bez cimanja i debele provere.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal bese svaki stilo ima opciju za daljinsko otkljucavanje ( za one koji nemaju kljuc sa komandama) ili ne?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje ako neko zna odgovor, imam fiat stila 1.6 16v 103ks i na auto putu skala dodje do nekih 190 km/h a skala za obrtaje stoji na 5000 obrtaja, je l je to blokada motora il auto nece vise da ide?

 

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...