Jump to content
FAS Goran
boki

Okupljanje van Beograda...

Recommended Posts

posto nesa samo prica a od price nema nista :whistle: brzo ce doci lepo vreme pa je i red da odemo van grada N.sad,Nis...pa pisite sta mislite,da li ste zainteresovani,predlozite neku destinaciju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stražilovo, Fruška Gora, Vrdnik, Palić, (može i Niš, ali je glup put...ono autoput, pa udri na gas..), Kosmaj -lepa nam je zemlja, ima mesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze nis pa posle u vojvodinu sledeci put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko sme sa Bokijem da ide u goste,da nas bruka tamo kad pocne da presamicuje sve redom preko haube...thumbdown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rečeno je da nikakvog maratonskog glasanja niti biranja neće biti ( poučeni ranijim iskustvima ). ;)

Prvi grad u koji će se ići biće Novi Sad. Kada će se ići...još se ne zna, ali će u svakom slučaju biti najavljeno na Forumu 2, 3 nedelje ranije.

Ići će se u NS jer je to dobro i zbog ekipe ljudi iz okoline Novog Sada, a ne samo iz tog grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti imas glasove u glavi :harhar: ko je spominjao glasanje tema je otvorena samo kao uvod u ono sto je pricano na okupljanjima a ti mozes da glasas na izborima :whistle::harhar:

naravno potpuno ispravno je da se organizuje bez glasanja,jer ako se bude glasalo oticicemo juce negde hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto Nesha ne dodje sutra do servisa pa da se lepo natenane dogovorimo o svemu?evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

predlazem da se glasa o glasanju :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma idemo do italije malo.pa do fabrike fiat :pizza: ,malo po italiji da delimo flajere. :thumbsup:.pa mogli bi do novog sada,meni je ns ekstra grad :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače Alfaši se ovako okupljaju u Zrenjaninu savake godine.

thumb_ab8d7388.jpgthumb_6130e9b7.jpgthumb_22e44bff.jpg

thumb_b59a3238.jpgthumb_a60599c5.jpgthumb_6ff41345.jpg

thumb_6ffed7cb.jpgthumb_0df9a81d.jpg

Pa nismo ni mi gori od njih :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa s obzirom na stanje njihovih Alfi,uvek odustanu od avale i odu u Zrenjanin,jer do tamo nema uzbrdica.thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nas koji ne znamo kako izgledaju okupljanja u gradu i van grada, jel moze neki detalj? Nesto tipa, svi ulozimo neki dinar pa se pravi rostilj ili domacini brinu za sve, a mi samo se koristimo njihovim gostoprimstvom ili nesto 55to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah da moze moze NS, lep je to grad sa puno lepih devojaka recimo ... i mislim nemojmo prozivati alfiste ja volim alfe i bio sam na okupljanjima van ravnica da se zna , avala recimoi sl...:) prema tome dabome.. i kad se ide u taj ns? :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nas koji ne znamo kako izgledaju okupljanja u gradu i van grada, jel moze neki detalj? Nesto tipa, svi ulozimo neki dinar pa se pravi rostilj ili domacini brinu za sve, a mi samo se koristimo njihovim gostoprimstvom ili nesto 55to :)

Kad je redovno okupljanje u Beogradu ( nedeljom od 17:00 ) nema posebne organizacije. Okupimo se, tu se nađe i par flaša soka...i to je to što se organizacije tiče. Naravno, govorim o lepom vremenu kada se ostane napolju.

Kad se pravi roštilj, onda svako da par stotina dinara, kada se sakupi novac ode se do dobre mesare i kupi sve što treba za roštilj...i bude mnogo više pića koje nije sok ;) . Sluša se i Šeherzada... :)

A, kada se ide van Beograda...kao što će se ići do Novog Sada čim se malo stabilizuje lepše vreme, onda ćemo videti sa domaćinima šta oni predlažu...Postojaće zvanični deo promocije Kluba u gradu u kome se bude bilo...Ali, to je samo delić vremena koje se provodi. Ostalo je upoznavanje, zezanje...druženje. Klub će snositi deo troškova, a ostalo će biti podeljeno jer u jednom autu može biti 2 ili 3 ljudi, tako da podele trošak goriva.

Domaćini nemaju nikakav poseban trošak, naprotiv...dolazi im se u goste baš zato da ne bi oni morali stalno da idu za Beograd.

- Roštilj, polovina aprila 2009. godine

rbAti.jpg bL9ES.jpg

- FLCS roštilj, krajem maja 2009.

FZPi.jpg

- Odlazak u Kragujevac, krajem septembra 2009.

rb6xA.jpg

Ali, pre toga je manji deo kolone zalutao... :whistle:

TsTH3Ki.jpg

Ogladnelo se...

rF2Gi.jpg

- Redovna okupljanja, kao i zvanična...

rFwC0.jpg

Imaš sve to u ovom delu Foruma... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde bi se okupljali u Novom sadu?

Miseluk ili. . .?

Predložićete kada dođe vreme. :thumbup:

U principu...ide se da se upoznaju ljudi, podele i zakači solidan broj letaka...i da se vidi malo grad, lepa mesta...tako da nije prioritet da se ide do NS da bi se neko potezao, trkao...to sve može i u Beogradu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ja da ste vi mene pogresno s'vatili :rolleyes:

Ni ja ne mislim na potezanje,ali mi to deluje kao najbolji prostor za okupiti se,nema stanara,saobracaja. . .

Ma da roknemo mi glasanje? :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nesa ce da kaci letke :whistle: a mi se vidimo u nekoj kafani i obavezno da organizujete dovoljan broj pripadnica lepseg pola da ne moramo mi da trazimo hahahahahahahahahhahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo mi okupatori pa da bacamo letke,a vala nismo ni Jehovini svedoci pa da delimo.Pokupimo im sto vise zenski na obradu,pa posle nek pricaju.I onako im los natalitet.rolleyes.gif

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...