Jump to content
FAS Goran
Terza

Kako srediti sitna oštećenja na kolima?

Recommended Posts

Ok uzecu je sutra, a da li treba neki sundjer da kupim posto bi rucno polirao?

I hauba i krila su mi dosta izbledela da li moze i to da se ispolira ili da lepim karbon foliju?

IMG_20150715_133043.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, jutros me sacekalo neprijatno iznenadjenje na parkingu, neko je ogrebao ili zakacio auto. Pa ako imate neki savet, predlog kako ovo najbolje sanirati? Hvala vam.

 

14495290_2127441157482104_5945708470123391193_n.jpg

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije strašno, ali ne može bez gitovanja ništa da se sredi. Zbog refleksije ne mogu da vidim, da li je i lim malo potonuo uz ogrebotinu? Mnogo je zarisovano, ali ako hoćeš samo puku zaštitu, slikarsku četkicu u ruke i ćao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je lim ok da nije potpnuo, samo sto je ogrebotina vidi se malo dublja, oseti se pod prstima laicki receno, planiram da ga sve odradim i da se sanira i da se prefarba posle, e sad ako ima neko nekog da preporuci iz Nisa, bio bih zahvalan.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako,Jos pre mesec dana me zakacio komsija.Situacija je sledeca,otisao sam kod jednog od najboljih farbara u  Cacku i okolini.Predlozio je flekovanje i kaze da nece da se poznaje,tj garantuje.Sta vi mislite.

20171217_161707.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi su?Pa recimo ne znaju da pogode boju.Drugaru je jedan farbar farbao krilo i omasio boju,otisao kod ovoga i sve 5,cak ni vrata nije uspricao.A recimo taj prvi fabra farba auto za 600e,golf 5 je u pitanju,dok ovaj kod koga ja treba da idem trazi oko 1200-1300.Juce sam bio kod njega farba old tajmera ford iz 1938 neki kamion je u pitanju,ceh 4000e.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/17/2017 at 4:33 PM, Djuk85 said:

Pitam se kakvi su ovi lošiji farbari ako je ovaj najbolji?

Mislim da tek treba da flekuje a ne da je ovo na slici flekovano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pitao sta tu moze da se uradi da se ne pozanje,sam je rekao flekovanje.Iskreno ja ne placam tu stetu iz svog dzepa ,a i da placam normalno da je rekao farbanje polustranice da bih to i uradio.Sad ja sam ga pitao jel se sigurno nece poznavati,on rece da nece.Pa videcemo.U sredu ga zovem da zakazemo termin tacno.

Naravno bice i slika kada bude bilo gotovo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja greska u brzini

Sad pogledah bolje sliku...

Pa on boju pravi prema uzorku koliko ja znam, e sad moguce je da taj uzorak ima blagu razliku.. Al poliranje to resava...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam probao ovog leta. Farbao mi je farbar zaštitne lajsne i ostalo malo boje koju mi je dao.Probao sam da umocim stapic za uši i pokrijem udarac od kamencica,ma nema sanse vidi se velika razlika u boji.Po meni ne treba tu nista dirati.Kad bude dosta ostecenja prefarba se hauba i gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja naucio, najbolje cackalicom obicnom, pa kap po kap, kako se osusi tako sravis npvu kap, i tako vise slojeva. Pre toga probati ocistiti tu tackicu, lim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...