Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
silver_punto

Fiat punto sporting 1.2 16v 59kw

Recommended Posts

Cao svima! Već sam se predstavio u jednom forumu ali evo opet. :-) Ja sam Sasa iz Sida, vozim punta sporting 1.2 16v 59kw nekih 2 nedelje. Pre toga sam vozio tri godine hondu crx. Mogu vam reći da sam i više nego zadovoljan sa ovim autom. Hteo bih da nabacam jos nekih dzidzabidza na njega kao sto su naprimer ona providna zadnja svetla, angel eyes, neke spojlercice i tako. Svidja mi se sto ima 6 brzina i zbog toga je strasno startan. Evo vam par fotkica pa se pisemo drugom prilikom. Mogli bi doći kod mene u goste u Sid, ima ovde i nacionalni park, pa jezera, malo da se sastanemo. Bilo bi lepo stvarno.

jKW4i.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče dolaska...ići će se verovatno do Novog Sada...čim se malo stabilizuje lepše vreme... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantan, nego da nisi malo preterao sa obrvicama (što si stavio i gornju i donju), utiče li to na funkcionalnost farova? A te crne linije ispod žmigavca i pored vrata, jel to zbog estetike ili ima neku drugu funkciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super puntic! Meni se cak i svidjaju farovi sa obrvicama gore i dole.... :lol: nalepnice naravno skini, ogrebotine ispoliraj i bice kao bombona! Shtopove nikako nemoj menjati za Lexus tj providne vec ti je moj savet da nadjes one nove sa belim migavcima! Bice extra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sine, stelujuca koska, iskusno!

Stajling nije moj fazon, ali svejedno. Nemoj samo neke gore budzeve ta mu metjes, auto je skladan kakav jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gledaću da nadjem ta svetla sto si rekao, i ja mislim da bi to bilo najbolje. Bio bi previse siv kad bi bila providna...

Jel mi moze reci neko koliko kosta ugradnja plina za moj auto? Nije velik potrosac, meni trosi oko 7,8l, ali jeftiniji je plin mnogo.

I naravno gde da nadjem duboke pragove sto se kace na ove vec postojece i koliko su?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamo su ti nestali pragovi? Pravi sporting ima pragove i puno lepsi enterijer od ostalih. Nesto mi malo trosi taj tvoj jer moj po gradu tuce leti 8,9 a zimi i 11.Doduse moj je uradjen ali opet je velika razlika.Moje misljenje je da ti providni stopovi ne bi stajali jer oni lepo stoje na tamnim bojama a tvoj je sivi i svetao.Bolje ti je da zatamnis postojece i izgledace super.Evo ti slika kako sam ja to uradio.

lCQbJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mi moze reci neko koliko kosta ugradnja plina za moj auto? Nije velik potrosac, meni trosi oko 7,8l, ali jeftiniji je plin mnogo.

I naravno gde da nadjem duboke pragove sto se kace na ove vec postojece i koliko su?

Ovo je tema u kojoj predstavljaš auto.

Za ostala pitanja, poput ovih, imaš druge delove Foruma.

Nikakva preglednost Foruma ne bi postojala ako bi svako u temi gde predstavlja automobil pitao i ovakve stvari... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice puntica, super je i svidja mi se sto je sve u boji auta...samo mozda su malo one obrvice preterane, ali u svakom slucaju dobro je!!

Moje misljenje je da ti providni stopovi ne bi stajali jer oni lepo stoje na tamnim bojama a tvoj je sivi i svetao.Bolje ti je da zatamnis postojece i izgledace super.

Ja bas imam suprotno misljenje, meni te stopke mnogo losije izgledaju na tamnim bojama nego na svetlim.

Evo ga npr. moj ljubimac!!

m4t0J.jpg

Edited by banjo1990

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...