Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dule 021

Punto Tuning Styling

Recommended Posts

Ima i turbonator, i one stvari sto je kosarkas imao na stilu...hurricane, tornado, koshawa, i . Brate to bas daje snage, seticete se kako je odvalio onu...banderu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja ovaj Mickey Mouse volan.Vido sam u Rodicu na akciji.Moram da kupim cerkicama,one vole tako zive boje.thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje osobno mišljenje o tvo puntu (tamnijem) koje nemoj uzeti za zlo,svatko ima svoje... :coffee:

štopovi su mi bolji oni crveni i to puno...

onaj dio iznad pragova mi je nekako preveliki i baš upada i oči, kao da imaš motor iza...

i taj volan tu plavu boju prefarbaj u crno da nije toliko upadljivo, sve ostalo je super...

turbo ti se ne isplati staviti jer nije to 300€ koliko bi te turbina izašla već milju drugih stvari i cifra bi se popela x000€ i pitanje kako bi motor radio a to sve zbog 30ak KS snage se ne isplati kupiš punta hgt i imaš 136ks atmo i peri deri...

:thumbsup:

Edited by stipa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja ovaj Mickey Mouse volan.Vido sam u Rodicu na akciji.Moram da kupim cerkicama,one vole tako zive boje.thumbsup.gif

Svi me kolju za taj volan koji uopste nija pijacar a ni jeftin.Da bi svima vama udovoljio promenio sam ga i staviomali kozni Raid koji sam savljao na Twingo,Gsi,Calibru,Yugo,Ficu i sad na Punto.Kupio ga davno za 10 eura. Okacicu sliku samo da ga slikam.

Video sam ti letos ovog tamno plavog punta na Mišeluku, lep je, uživo je baš ok, ne bodu toliko u oči ovi detalji kao na slikama!

To svi kazu kad ga vide uzivo.Znaci i ti si na Miseluku.Pa vidimo se kad malo ogreje mada ja uglavnom tamo idem motorom ali nekad moram i makinu da provozam. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au choveche od ovoga moze da se rikne zamalo oko da mi izbije ovaj volan ala barb wire :whistle: , ne svidja mi se volante ni pod razno mada mi je gotivniji od stopaljki iz kojih ocekujem u najmanju ruku rasvetu sa marakane, pragovi su mnogo siroki, ali dobro.. moze da se odmara noga dok se ladi burek na shaknu od spojlera :)....da ne s...m mnogo :) malo mi je preterano ali dobro de...rekao si da se nece sljutiti :):thumbsup::thumbsup::thumbsup: u svakom sluchaju dobro doshao bre!!! :unworthy::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj glas za svetlo plavi :thumbup: ,mada i ovaj tamniji,tvoj ima neki autentican izgled :whistle:,ali moram priznati da mi volan malo bode oci B) ,pogotovo boja :huh:

Siguran sam da oba dobro idu ;) -prave gradske zujalice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je stvarno najlepsi puntic koji sam video, naravno na mk2 mislim.. Ja bih jedino ovde uradio onaj bed boj luk, tj da izgleda namrsteno od napred! Ostalo mi se jako svidja, i samo tako nastavi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa isao sam na Miseluk, ali to je bilo samo letos jer sam godinu dana stanovao tamo, a auto mi je bio kuci... Inace, ja sam iz Smedereva.. Ali ko zna, mozda nekad kada bude neko vece okupljanje preko leta, potegnem iz Smedereva za NS na Miseluk! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je stvarno najlepsi puntic koji sam video, naravno na mk2 mislim.. Ja bih jedino ovde uradio onaj bed boj luk, tj da izgleda namrsteno od napred! Ostalo mi se jako svidja, i samo tako nastavi!

Hvala! :unworthy: Realno da se ovo napravi treba jako puno i sredstava i vremena i onda neko kaze da je mogao da bude lepsi.No ja se na nikog ne ljutim i prihvatam kritike.Kao sto sam prihvatio kritiku za volan pa sam ga promenio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Realno da se ovo napravi treba jako puno i sredstava i vremena i onda neko kaze da je mogao da bude lepsi.

Za svako sređivanje automobila treba dosta vremena i para. Kada neko kaže da je mogao da bude lepši neki detalj, to ne znači da taj koji to kaže ne ceni uloženo vreme i novce, već da misli da se sa istim novcima i istim vremenom moglo napraviti nešto drugačije... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je stvarno najlepsi puntic koji sam video, naravno na mk2 mislim.. Ja bih jedino ovde uradio onaj bed boj luk, tj da izgleda namrsteno od napred! Ostalo mi se jako svidja, i samo tako nastavi!

Hvala! :unworthy: Realno da se ovo napravi treba jako puno i sredstava i vremena i onda neko kaze da je mogao da bude lepsi.No ja se na nikog ne ljutim i prihvatam kritike.Kao sto sam prihvatio kritiku za volan pa sam ga promenio.

Dobar je Punto. Razliciti su ukusi...

Zdravo Dule, ostale kadice u Puntu :thumbup:(secash se, razmena - felne, fica - rambo amadeus, pre dva meseca...)

Jesi li uradio nesto povodom kontrolne table, da li si zamenio smd-diode, ostao mi je viska jedan plazma cajger... Vidim doshao si na forum :lol:.

PozZbulit.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo,pozdrav.Morao sam jer steta da se ne vidi ovakva masina a znas i sam da ga i prodajem a i ne jer kad sam dobijao 6000 nisam hteo da ga dam jer sam hteo malo da ga vozim i uzivam. Nisam ga ni pipnuo jer vidis kakvo je vreme,prosto me mrzi da se smrzavam i radim.Kad otopli razmisljam se i neke felne da mu nabacim ali sve se bojim da cu ga zaboraviti kad zajasim B-Kinga. :thumbsup: Ono sto je bitno je da ako prodam motor onda bih se posvetio jednom autu ali sta ce biti od toga pokazace vreme.Zasad ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam novi volan posto se stari vecini nije svidjao.Sad se i lepse vozi jer je mali i kozni.

RsQCA.jpg

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepse izgleda nego prosli, ako naletis na Sporting volan taj bi legao najbolje, a ni airbag nije losa stvar ;)

Kakvi su ono satici ispod piksle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepse izgleda nego prosli, ako naletis na Sporting volan taj bi legao najbolje, a ni airbag nije losa stvar ;)

Kakvi su ono satici ispod piksle?

Satici izgledaju nocu extra jer svetle belo sa crvenim cagerima a pokazuju pritisak ulja,temperaturu ulja i struju punjenja.Sto se tice volana ja bas ova nova kola ne volim jer ne mozes da ubacis ono sto hoces nego si ogranicen na originalni volan zbog air baga.E pa ovde to nije slucaj a beg mi ne treba jer ako se pre 20 i vise godina moglo bez njega,onda se moze i sada.Punto nije lupan ali mu je prethodni vlasnik radi estetike izbacio originalni volan i stavio onaj plavi.Ima Puntic i led diode kod rucne kocnice pa kad se upale neonke onda ove diode osvetljavaju plavo tablu.Imam diskoteku u autu. :lol:

Ja mislim da ne bi bilo lose da ofarbas upaljac u plavo ...da bi se slagao sa ovim RRS na pepeljari !

Nema upaljaca a pepeljara se ne mere otvoriti.Ja svakako ne pusem pa mi je OK sto je tako jer ne dozvoljavam ni drugima da pale u autu. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovaj se definitivno prodaje jer mi definitivno treba auto sa 5 vrata a vec imam vozilo spremno za mene i moju porodicu,samo da izadje iz carine.Cena ce biti pristojna s obzirom sta sve ovaj Punto nudi. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svetlo plavi punto je u mom vlasnistvu od pre oko 2 meseca i prezadovoljan sam njime, ovaj covek je super lik kao struja je :thumbup: :thumbup: :thumbup:

napravicu temu sa svojim autom nadam se da ce vam se dopasti a i dule da vidi kako odrzavam njegovog bivseg ljubimca.

Edited by Dusm4n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule je car od choveka,a tvoj Puntic je prelep, kao i Duletov! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedista su ubacena jos u fabrici i to je po narudzbini stavljeno. Inace sam gledao Sparco sedista na netu i kostaju oko 470 eura pojedinacno.

Inace mi se svidja njihova dubina jer skoro dodju do kolena pa se lepo sedi.

Mana im je sto nisu katapult sedista nego se savije samo naslon prilikom preklapanja a pogotovo sto se to moze samo sa suvozackim sedistem tako da deca ulaze iskljuzivo na suvozacka vrata. Zbog toga ga i prodajem jer su klinci porasli i sad mi treba auto sa 4 vrata. Verovatno cu sebi ostaviti jednu Alfu 147 koja ima i 4 vrata a ima i plin a i dalje bih imao lep i atraktivan auto.Mozda ne bas kao Punto ali proslo me je vijanje za ekstremnim automobilima. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem to katapult,mislis kad se preklope,ne mogu da se klizu napred nazad ?

A da li se mogu podesavati po visini,ili tako je kako je ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...