Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dule 021

Punto Tuning Styling

Recommended Posts

Nov sam na forumu a imam zelju da se moj auto malo vidi i na ovom forumu.Imam ga godinu dana i savrseno sam zadovoljan a ako imate bilo kakav komentar,recite-ja se necu ljutiti.

hvbmS.jpg hvgm9.jpg hvllr.jpg

hvnQA.jpg hvqkJ.jpg hvvk0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, iste stopke ko moje! Svaka cast za trud realno, mada nisam pristalica ovog fazona sylinga. Jel onaj prednji branik modifikovan standardni nesto ili je kompletno stavljen novi? I ako mozes stavi koju malo vecu sliku ;). Koje je godiste auto? koliko je presao? Sta si radio na motoru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Mana je sto ne mogu da stavim vece slike od ove.A inace i ovaj na avataru je moj tj. zenin.

Stavljen je kompletan Ragazzon auspuh tako da ima prilicno mocan i jak zvuk,poskidani su svi katalizatori,ubacen je karbonski vazdusni filter gde sam mogu da regulisem leptir a kad sam ga uvezao na kutiji osiguraca je bila nalepnica"H&R inside".Presao je 106000 km i jedina mu je mana sto se svi okrecu za njim.he-he

hv4j9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo lepo, a reci mi jel pise 101hp na filteru? ima vise konja sigurno ako je karbonski filter? kako se regulise leptir to jos nisam video?

na cemu je pisalo H&R? na vesanju ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mana je sto ne mogu da stavim vece slike od ove.

Ma, može sve, koju hoćeš sliku, samo pročitaj: :thumbup:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=40372

H&R je ozbiljna marka, ali nema veze sa osiguračima:

http://www.hrsprings.com/

Punto ti je lep...može da bude spolja i lepši, ali opet...kakvih preterivanja sa njegovim stajlingom ima, tvoj je i dobar. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da te pitam ako nije tajna kaoliko su para otprilike ovi prednji farovi? Video sam ih ranije na jednom puntu i bas mi se svidelo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stopovi su uzasno ruzni! :( I postavi malo vece slike da vidimo ostatak auta. :thumbsup:

Edited by NenadAleksic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stopovi su uzasno ruzni! :( I postavi malo vece slike da vidimo ostatak auta. :thumbsup:

Stopove sam skinuo sa zeninog i svi mi kazu da bolje izgleda.Sto se tice podesavanja leptira na vazdusnom filteru,postoji potenciometar u kabini i sa njim regulisem leptir,postoji i displej ugore levo na tabli na kojem ledovke igraju gore dole i kad je hladan idu samo crvene a kad se ugreje idu zelene. H&R mi stoji na kutiji osiguraca kod motora.Ima kompletnu rasvetu-plave neonke ispod,crvene ispod haube,black light u kabini,ledovke i neonke u gepeku.Sparco sedista i dodatne cagere za pritisak ulja,voltazu,temperaturu ulja.3jejA.jpg

3jgOJ.jpg 3jlO0.jpg 3jqNi.jpg

3jthr.jpg 3jvMA.jpg 3jygJ.jpg

3jALS.jpg 3jDg0.jpg 3jIfi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim pragova, stopova i volana, ostatak mi je ok.

Neko voli malo ekstremniji stil, neko ne. Bitno je samo da se bas ne pretera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovaj svetlo plavi punto mnogo lepsi.

Naravno,sve je to stvar ukusa.Nekome je lepsi jedan a nekom drugi.Inace ja se bavim prodajom polovnih automobila a skoro uvek imam najvise Fiata.Crni Stilo inace ima motor 1,9 M-Jet 16V sa 140 ks 2005. Dokaz da volim Fiat je na drugoj slici.

j3kP0.jpg

j3uNA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sviđa prenji branik ;) a i farovi mi deluju kao da nisu oriđiđi već neka kristal varijanta što je takođe najs!

Za štopove sam već negde rekao da mi se ič ne sviđaju tako da ostajem pri tome i u ovom slučaju :) Sve u svemu želim ti da ti auto dugo traje i da te dobro služi i dobrodošao na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Pa tako je stigao sa tih 101hp tj. 101 ks.Zenin je standard ali sa gasnim amortima i tvrdjim oprugama i u krivinama je fenomenalan a verovatno i zbog tockova.Nazad nosi 215/40*16 a napred 195/40*16 a ima i Novitec dupli auspuh.Moj je na amortima standard ali je malo spusten.Inace moj ide jako dobro cak toliko da me nije sram stati sa nekim 2.0 benzincima.Krajnja brzina nije velika i iznosi negde oko 185 km/h ali racunam da je ovo ipak 1,2 motor.Ustvari sve ce mi ici slabo posle prodaje Astre 2.0 Turbo koju sam vozio dve godine a bila je dignuta na 240 ks.Nedostatak brzine sad nadoknadjujem voznjom Suzuki B-Kinga. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Razmisljao sam i o Turbini a niko u NS nije znao da mi kaze nesto vise o tome.A bila mi se pruzila prilika da kupim dve ganc nove turbine od Golfa 5 1,4 turbo za 300 eura obe.Inace jedna kosta oko 800 eura ali dok ja dodjem do informacija ciga ih prodao.A mozda i nije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bezveze, mogao si to da spakujes bio bi bas brz, jesi razmisljao o elektronskim turbinama?

Nikad cuo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto mi nisu ubedljivi a i malo konjica se tu dobije. Zasad nista ne diram jer dolazi sezona a ja poceo pre 55555 godina da vozim motore pa se navukao tako da leti maltene ne sednem u auto.Mozda i zbog toga sve prodajem pa ako dobijem ono sto trazim cu ga davam. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam ti letos ovog tamno plavog punta na Mišeluku, lep je, uživo je baš ok, ne bodu toliko u oči ovi detalji kao na slikama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...