Jump to content
FAS Goran
l_milos83

Grande Punto - sijalice

Recommended Posts

Isti problemi i kod mene... Gori mi trouglasto upozorenje i pise CHECK STOP LIGHTS, probam, kad ono stop svetlo, jedna nit pukla pomislih... kupim novu, skidam staru i gledam u redu je, stavljam novu i problem i dalje postoji, e sada, cime mogu da ocistim tu oksidaciju?? Nadam se da ce to resiti problem, planiram sve kontakte u stop svetlu da ocistim i sam konektor.
Air bag lampica svetli konstantno, ne znam sta ciniti, imam airbagove i u samom sedistu sa strane pa se bojim da petljam oko toga...jel imao neko problem sa AirBag-om i da ga je resio??? Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da H4.

Ja vec godinama imam Osram night breaker koje su poznate po brzom pregaranju ali kod mene se drze vec godinama. To godinama uzmi sa rezervom ali mislim zadnjih 20 000Km ih imam i koristim ih za dnevna sa smanjenim intenzitetom.

NB svetle za sve pare ali (kazu) krace traju? Neke dobre Osram ili sl i nema problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi preporuka za sijalice dnevnog svetla. 12v 21/5w sijalice su u pitanju. Ubodne.

Na svakih par meseci mi crkavaju. Hteo bih da kupim nesto kvalitetno da se ne bi zezao sa time. Isprobao sledece marke: Lampa, Visla itd

Philips nigde ne mogu da nadjem.

Kupio bi i led ako ima nesto da valja i da ne izbacuje gresek a da ima neku pristojnu cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije vezano za ovu temu direktno ali ipak se tice sijalica, radi se o plafonjeri na gp-u, zasto mi ne svetli kad se otvore vrata? podeseno je na prekidacu da se pali kad se otvore vrata, radi sve normalno kad se pritiskaju prekidaci (i levo i desno svetlo plafonjere), pali se kad se ugasi auto i mislim kad se otkljuca ali nece kad se otvore vrata ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu mi blizu uopšte ali takve sijalice mogu naručiti sa Alija. 

Koliko sam čitao problem je da to radi jer izbacuju grešku a i one brzo crkavaju. 

Ako ce i one da crknu za par meseci ili manje ne vidim svrhu. Jeftinija mi onda varijanta obične sijalice da menjam.

Trazio sam da kupim neke kvalitinije sijalice u nadi da ce to raditi duže. Zvao Altios za Philips i oni ih nemaju a i da ih imaju prodavac misli da bi mi i one isto kratko radile jer jednostavno taj tip sijalica nije predvidjen za takve stvari. 

Dal je tacno ili nije nemam pojma. 

Edited by virke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...