Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Extra odradjeno :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Svaka cast

Edited by Dusm4n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momci al opet kakem to je osnova za dalje :) hehehehehe kad cu da se smirim stro se tice ulaganja :D

- Da li zna neko sto se tice rucice rucne da li je izjedna ili kako je da ne experimentisem ako je zajebano ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee, zeni svaka cast, to je bre zena! svaka joj cast stvarno! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih novih slika :)

Ugradjene su rucice menjaca i rucne tj zamenjene sparco-vim... :D

IMG_1079.jpg IMG_1081.jpg

IMG_1082.jpg IMG_1087.jpg

IMG_1084.jpg IMG_1085.jpg

IMG_1088.jpg IMG_1089.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super su slike, a rucica menjaca je legla odlicno ako mene pitas. Odlicno se uklapa sa izgledom auta. :)

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze jesu li presvlake na sedistima, ako jesu odlicne su, posto para su kostale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Jesu presvlake i nisu izjedna za prednja sedista vec posebno za naslon posebno gde se sedi , pozadi je deljiva tako da skroz se uklopilo ... Simpaticne su presvlake barem dok se ne istapaciraju sedista :) platio sam ih 4000 din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par novih sloikica, efekat je nocu tako da kad budem povezao slikacu pa cu kaciti....

Fotografija0493.jpg

Fotografija0494.jpg

Fotografija0495.jpg

Fotografija0496.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, sve je to lepo ali ako si hteo da napises motor, ne pise se engEne nego engIne. :)

EDIT:

Ipak je trebalo malo vise da se zagledam. :whistle: Poznat mi je ovaj graffiti font pa sam pogledao bolje. Na prvi pogled deluje kao E, a u stvari je I sa tackom. Moja greska. :)

Pozdrav!

Edited by sale

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i meni zapalo za oko ali kad malo bolje pogledaš, ipak je ono slovo I a ne E :geek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) zbunujuca fora :) mada meni je taj font prepoznatljiv pa nemam tih problema oko slova...

Inace ovako kako vam se cini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije po mom ukusu i ne bi uradio ovako nešto na svom autu, ali svaka čast za trud :thumbup: Čekamo slike da vidimo kako to izgleda noću :welcome: samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo sta si ocekivao ? nocu je pravi efekat tj i danju jeste samo mozda lose slikano los ugao pa se nevide svi detalji , inace da vidim vas motorni prostor????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se odmah nadjes uvredjen kad neko iznese svoje misljenje?

Jednostavno taj fazon sto ti radis na kolima ljude malo podseca na "need for speed wanna be" ili na turske gastarbajtere na prinudnom radu u Nemackoj,pa im se zato ne svidja.

Bar 90% clanova flcs-a voli umeren stajling,ali da ne duzimo o ovome,svako radi onako kako voli,tako da ja postujem sve sto radis i zelim ti da dovedes auto u onakvo stanje u kakvom ti mislis da bi trebao da bude :thumbsup:

Pozdrav :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cobi legenda... :)

Svaki standardni cist i uredan prostor izgleda lepse od ovoga, zasto ocekujes da se svima svidja ono sto ti radis, zar svaki motorni prostor mora da ima zmajeve, skorpije, tribale da bi lepo izgledao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo sta si ocekivao ? nocu je pravi efekat tj i danju jeste samo mozda lose slikano los ugao pa se nevide svi detalji , inace da vidim vas motorni prostor????

Ma ja sam ocekivao neke UV-neonke ispod haube pa da recimo svetle slova, znas ono kao u diskoteci one ljubicaste neonke pa kad se nasmejesh svetle ti zubi :lol: Na to sam mislio posto si napisao da je veci efekat nocu.... Moj motorni prostor je nishta osim onoga sto jeste - motorni prostor :yes Kao shto reche Chobby, chist, uredan, bez tragova ulja i slicno. Nemoj da se ljutis Prexy majstore :thumbup: Evo recimo neshto ovako mi je sasvi ok:silvermultijet13.th.jpg

Ovo je odradio "narezacu ti disk"-Steva_anya majstor :harhar: sve oprano-ochishceno, i eto dao je mali akcenat na to koji je motor u pitanju :rambo:

Edited by loodilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Prexy89

Opusti se...temu si otvorio i naravno da će ljudi pisati svoje stavove...a, opet je još normalnije da ti se neće baš svi stavovi svideti. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma momci ne znam ko se ljuti ??? Vi ste se istripovali , jer sam napisao ono ne znam sta si ocekivao?

svako fura svoj fazon kao sto ste rekli , a ne mora da budu niti zmajevi , niti skorpije i ostale zivotinke da bi krasile motorni prostor ,

ja ne volim standard , svaka promena je ok ... Mozda svako radi svoj auto koliko ima , mozda voli da sredi auto ali nema dovoljno sretstava pa radi ga u umereno u to ne zalazim.... Ukusi su razliciti neko voli extreme neko voli clean itd ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...