Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

hvala, Inace lepse sam odradio angel nego devil, kada sam radio devil zurio sam .... Tako da malo nekako su mala na slici .... Inace sacu da izbacim neke nove slikice :PPP

mRmeS.jpg mRoK0.jpg

mRtJi.jpg mRwdr.jpg

mRyIA.jpg mRBcJ.jpg

mRDHS.jpg mRGc0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovim zadnjim fotkama Stilo izgleda kao metak :2guns:

Sto bi rekli: ide i kad stoji :lol:

Meni se licno mnogo vise dopada ona varijanta,Angel eyes(okruglih) farova :rolleyes:

Stlio,pa jos tvoj,je prilicno sav u ostrim linijama,odakle god ga pogledas,tako da bi ove okrugle led pozicije,dobro dosle da razbiju monotoniju ravnih linija :whistle: ,a i nekako mi izgledaju zaje..nije :evil: od one ravne varijante Devil-s ledova :ermm: koji pritom i previse podsecaju :( na nove modele Audija-vec vidjeno :no ,a sa okruglim bi ti i auto bio dosta orginalniji B),neko ce reci da i takvi slicni imaju na BMW-u(varijanta sa socivom),ali bolje i da podseca na BMW-a :thumbup: nego na Audija :veryangry: .

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

gmuJS.jpg

gmseJ.jpg

Samo X3M .. To se tzeni na Areni .. Prelep ti je Stildza .. Samo tako nastavi, nego javljam ti se chim pristignu Devil's farovi shto si mi trazio ..

POZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ae ako ti nije cim, daj malo krupnije slike, tj. daj npr. detalje kako su spojeni pragovi, uklopljeni detalji na braniku...da vidimo kvalitet urađenog i pedantnost prilikom rada.

Ovako je sve izdaleka i to se ne vidi... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ja da dam komentar,nema smisla :)

Kada bih imao Stila,a nadam se da ce to biti kad-tad sredio bih ga kao sto je odradjen zuti (prednji,zadnji branik,pragovi,komplet). Sto se tice prednjeg branika mogao bi i od crvenog koji je mozda cak i bolji. Zuti ima navlaku i to po meni najlepsu.

Sto se tice tvog Stila meni je on OK! Spreda je bas opasan,extra! Ne bi bilo dobro da svi izgledaju kao zuti ili crveni jer onda oni ne bi bili takvi kakvi jesu. Ko je razumeo shvatice ;)

Svaki komentar,predlog shvati krajnje dobronamerno. Nemoj da se ljutis i ako su neki malo preterali sa tim.

O ukusima ne traba raspravljati,ali mogu se nadovezati da su to rekli ljuti koli nemaju filing za lepo. Jednostavno ima nesto sto je lepo i sto nije i o tome se ne raspravlja.

Jedino gde bih ti uputio malu zamerki jeste taj zadnji branik. Cini mi se da se nije bas najbolje uklopio. Mozda je to tako na slikama pa ne bih nista vise rekao dok ne vidim auto uzivo.

Edited by saleTIPO

Share this post


Link to post
Share on other sites

wlR19.jpg

ako se nadje visak parica razmisli da ubacis carPC ili neki od onih DVD/GPS kineza :thumbup: , nekako mi taj prostor oko CD-a deluje previse "prazno"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako mi se vise svidja,tablica dole. Samo gde je ta tablica :)

Slozio bih se sa Milanom da je deo kod CD-a nekako prazan,a ti si ga jos i naglasio,ofarbao u sivo, tako da po meni nekako nije to to.

Posto si vec ulozio kintu u branike nema smisla da da ti predlazemo njihovu zamenu pa sam je na brzaka napravio neka male izmene na vec postojecim.

Za mene bi ovo u tvom slucaju bilo idealno.

LygWJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep aFto! Bash volim hard styling :D

Samo skini zadnji brisach 'leba ti,gde si ti josh video na ovakvom autu zadnji brisach,samo ruzhi sliku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tablica je dole , naravno u planu je DVD samo da se skupi kes , sve je vec smisljno tako da samo kes....

zh6QA.jpg

zh9kJ.jpg

zhbPS.jpg

Edited by Prexy89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se uhvatio za tablicu,ali mislim da bi trebala tablica malo gore,na onaj crni deo.Jesi li probao,mislim da bi lepse leglo.Ovako,kao da joj nije tu mesto,a i nije :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate tablica ti je mnogo dole. Podigni to bice lepse,a i murkani mogu ovako da te zezaju 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog njih sam ih i posebno tako stavio , ne nameravam da je dizem , bas je na mestu uzivo kada gledas je mnogo drugacije ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra fora ovo za tablicu :thumbup:

i potpuno ide uz ostatak automobila :yes

hard sajling do kraja :devil:

pa cak i tablica okrenuta vise ka asfaltu B) nego ka radoznalim pogledima policije :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...