Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

...pola vas vozite bicikle i idete peske vi cete da komentarisete nesto...

Članovi FLCS Foruma su dužni da poštuju mišljenje drugih članova, da ne vređaju, ne provociraju, niti omaložavaju druge članove (na Forumu i u Privatnim Porukama).

Jezik komunikacije mora biti takav da ne vređa ničiji stručni nivo, estetska i etička shvatanja, status u društvu, imovinsko stanje, godine starosti i sl.

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=37773

Preko PP-a dobićeš info o Warnovima...skroluj pravilnik skroz do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ni za jedan auto na forumu nisam rekao da je kicerica niti bozicna jelka , kineski sat itd , itd dok sam ja dobijao razne uvredljive komentare , znaci to je dozvoljeno a kada ja dam komentar odmah je to protivzakonito ..... Svako fura svoj fazon koliko mu finansije dozvoljavaju ... Koliko ima stila na forumu neka svako stane pored mog pa da ja uporedim i komentarisem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba da znaš razliku između toga kad ti neko kritikuje auto...(stvar, predmet) i kad se pređe na teren ličnih kvalifikacija.

Ovo prvo može...ali prelazak na lični teren ne može.

Ti si svojim komentarom upravo to uradio...prešao na lični teren.

Tvoj auto, tvoja stvar. Radi sa njim šta god misliš da treba. :thumbup:

Ali, nemoj onda opet kukati što se ljudima nešto ne sviđa...budi spreman da istrpiš kritiku. ;)

Ti voliš ekstremniji stajling, i to je ok.

Jedina stvar što je granica između ekstremnog stajlinga i đubreta od auta veoma mala...veoma, veoma, veoma mala. Mnogo ju je lako preći.

Npr. ovako urađen zadnji deo:

LPOqA.jpg

za koji su svi rekli da im se dopada...i tvoj zadnji deo Stila (branik i spojler), nikako ne mogu da dobiju istu etiketu na kojoj piše ''lepo je''.

Nisi ti prvi koji misli da nema stajlinga bez neonki na automobilu...samo su svi koji su pre tebe to mislili odavno provalili da se to više ne stavlja na auto...da je ta ''moda'' izumrla negde pre 5 godina...

Kada se radi custom branik...onda se pazi na linju koju automobil već ima...jer zaobljen branik na automobilu koji nema NIJEDNU zaobljenu liniju, već su sve oštri prelazi...nikako ne ide.

Wanna be difuzor na tvoj zadnjem braniku je katastrofa. To sam već napisao.

Ali...kao što smo svi već pisali...sređuj auto kako misliš da treba...dobijaćeš pohvale i kritike...i to je to. :thumbup:

Administracija Foruma će paziti da se ne pređe na teren ličnih kvalifikacija, a pohvale/kritike automobila su sasvim dozvoljene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo opusteno, vozimo ista kola...mozemo uporedjivati, moj lici na automobil...

Nesha, lepo receno! Stilo (fabricki) ima prelepe linije karoserije...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
:))) A moj lici na babarogu :))) eheheheh ... Pa dobro , drago mi je da tvoj lici na automobil .... Bas lepo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi,bolje je ne uraditi nista nego uraditi bilo sta na kolima.

Niko nema nista protiv tvog auta,meni se licno svidja prednji deo,ali zadnji odudara totalno :thumbdown:

Ali ako ti 99% ljudi kaze da je truba,tesko moze biti da si ti u pravu :whistle:

Spusti malo auto,skini neonke i odradi zadnji branik kako bog zapoveda,pa da dodjemo svi za Smederevo da ti chestitamo :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilisa je extra, po meni ne diraj nista iz inata :)

Jeste malo zadnji deo chop-shop, ali ne mora sve da bude savrseno u zivotu.

Kazi mi koja folija je na staklima(50-60%...) i kako vidis nocu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je covek hteo da mu auto izgleda kao kompaktni sportski auto,ako je tako onda je normalno-obavezno da ima zadnje difuzore.Mada kad se gledaju fabricke verzije kod velike vecine su zadnji difuzori crni ,verovatno zbog prakticnosti jer su izlozeni udarima kamencica a i zbog estetike veliki branik izgleda manji.Isto tako i prednji delimicno crni branik imaju Reno Klio RS i Megan RS; Micubisi Lanser evo;Nisan GTR kao i Nisan Skajlajn na koji mi ovaj stilo spreda najvise lici.Sve u svemu izgleda bas sportski sto mislim i da je hteo s' tim da zaobidje te prskalice i lampione i kapice za ventile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je i neko ukapirao sto sam ovako odradio auto , a sto se tice spustanja auto je spustan dosta to se na prethodnim slikama vidi ...

-Inace bas imam zatamnjena stakla i mislim da su 75% ono (ako nije i vise sad nisam siguran) nocu nemam problema sem kada je negde

mrkli mrak (negde gde nema ni obicne sijalice da svetli) a idem u rikverc onda moram da spustam prozore :) inace ovako ok je skroz ...

-Vracao sam se iz Mladenovca zurio sam jer mi se snaja poradjala i po onim krivinama (a isao sam preko malog orasja ) auto stoji perfektno , tako da je auto odradjen po tom pitanju ...

Edited by Prexy89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori svaka tebi cast za trud, ali... Moje misljenje glasi: Sajtne bih na svoj auto stavio iste takve i to je skroz OK, svidja mi se! Prednja navlaka po meni nije bas resenje jer je neko dizajnirao taj prednji branik i zakljucio da je najbolje da tako izgleda. I svakom nadogradnjom necega po meni se kvari stil. Imao sam priliku kod sebe da stavim na punta slicnu stvar ali sam shvatio da to nece imati rezultat onakav kakav zelim. Medjutim kod tebe se dosta dobro uklopilo. Svakako je bolje resenje ceo branik zameniti. I pored svega ovoga ne kazem da je to kic i prednji deo po meni je da kazem OK iako ja to ne bih nikada radio. Spojler jeste malo nabudzeniji ali i on nekako ide uz pricu tako da je i to solidno.

Kada bih rekao da mi se zadnji branik dopada slagao bih te gadno. Bio bi odlican da nema dole tih bespotrebnih detalja, ali ovako po meni izgleda preforsirano.

P.S. I nemoj da pricas kako ljudi ovde voze voze bicikle jer da je tako ovaj forum ne bi postojao. I slobodno komentarisi moj auto, bice mi drago da cujem misljenje drugih ljudi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ti je autic, drugaciji je od drugih i to je super, bilo bi glupo da svi vozimo, spusten 40-50, abarth 17, sve ista boja i sve fabricki spojleri, gde je onda tu nesto sto ti dajes autu neki svoj lik, karakter.

Jesi skidao sa prednjegbranika one resetkice sto cuvaju hladnjak i jel ti tu ostala rupa, meni sinoc skinuli pa ne znam da li da trazim ili da ostavljam ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIsam skidao resetke , a to sto su ti skinuli ili su ti skinuli sto su ljubomorni ili nekom treba ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno nekom treba, imas li ideju sta da stavim, mozda da skinem i ona dva sa strane pa da stavim neku mrezicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidjao sam ove farove , ali treba izdvojiti pare za to .... Ovako sto se tice otvaranja fara to se cena krece do 60e tako da ne znam sta je pamento ...

Ili uopste koliko je pametno d ase otvara far kod stila???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...