Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

...ova poslednja slika...katastrofa.

Pazi...imam i ja nekih gluposti, ali rekoh...da ne postavljam to :thumbup:...npr:

wkWES.jpg 3rD5i.jpg MZxOS.jpg

Imaš npr. ovo rešenje...njega Novitec zove ''X-treme Bodykit'' tako da je to otprilike gornja granica. Mislim da si njega gore postavio:

wlaCJ.jpg 3hLA0.jpg

Ovo sam već postavljao...isto Novitec, ali umerenija varijanta:

3hY2J.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to je taj stilo sto me odusevio

Imaš npr. ovo rešenje...njega Novitec zove ''X-treme Bodykit'' tako da je to otprilike gornja granica. Mislim da si njega gore postavio: ...

- Bice u stilu ovog plavog (iznad zutog) ... Bas takavmi se svidja nego nisam imao na racunaru tu sliku to je pun pogodak.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep stilo....Bas onako momacki izgleda.

Sve ide sa godinama,neonke,spojleri,devojcice se okrecu :thumbsup: ,a bogami i plavci u uniformama kad vide" light show".

Kazes da te za sada niko ne dira,ali jednog dana ces popiti takvu kaznu....imas zakon,citaj...

Da imam 20-tak godina(kao sto nemam) i da je 2002-4,rekao bih ti samo napred,stavljaj brdo plastike to je "trendy".

Svako vreme nosi nesto svoje,a vreme FAST AND FURIOUS je proslo pre 5-6 godina.

Iz sadasnje perspektive(30tak godina),slika plavog iz neshinog zadnjeg posta je nesto max u sta bih se upustio.Sve preko toga je cini mi se za "car show".

U svakom slucaju cekam rasplet situacije kod Fandje....

p.s. Summa summarum,lep stilo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Stilo :thumbup:

Kad sam poslednji put bio u Smederevu (nije bilo skoro), videh sivog, kao tvog, samo sto je imao crveni rub na felni i izgledao je odlicno! Ne znam da li je to tvoj??

Sto se tice neonki i ostalog, radi ono sto ti svidja i sto te cini srecnim!

Eto, i ja sam ih na svom prvom autu imao, kao i spojlere, muziku i mnogo toga...

Sada na sve to gledam drugacije, ali skroz razumem tebe! :)

Znam da ti je ovo drugi Stilo, secam se proslog(bese sa petoro vrata, tamno plava)?

Ne znam tacno sta se dogodilo, video sam neke slike :( , ali pamet u glavu!

E da, ja navijam da branik izgleda kao Novitec-ov, ali ovaj zuti! :harhar: Prelepo!

Pozdrav Smederavac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Taj sto ima crveni rub na felni se prodavao lik je iz Smederevske palanke ili Plane ... Vidjao sam taj autic u Sd-u...

-Imao sam pre ovog sa petoro vrata koji je bio 1.6 16V ali je isao kao zver a tek zvuk kada ga malo razvuces ih zalim za tim zvukom ... Ali zivot ide dalje...

EDIT:

A otkud znas da sam imao plavog stila???? Odakle si ti ???? Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra stilo, kao sto i svi kazu te neonke baci! ovo ostalo sve je extra, mada iskreno ne bih ni te satove stavljao ali ajde to moze proci...

A ako vec hoces da radis branik nemoj molim te preterivati, neka bude nesto normalno, a i ovako ti izgleda extra jer je sav u boji i maska bez znaka. Inace na mom parkingu ima jedan stilo kojeg je baja unistio sa prednjim branikom i pragovima sa strane da je to uzas koliko je ruzno!!! Zelim sve naj u daljem sredjivanju i samo nemoj da napravis neki kic od auta jer je sad ko bombonica!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, pre svega ovaj Stilo je odlican! Jeste da su te neonke malo prevazidjene, ali furaj svoj fazon... I ja sam nekad voleo da svetli na sve strane i da se sareni, pa cak i imao neke neonkice po autu od 30cm koje su se palile u ritmu muzike (po basu)... I ja sam nekad voleo da mi auto ima samo sto vise poliestera i plastike na sebi, a sada mi nekako to i nije zanimljivo.. Valjda se polako sazreva...

Nego da te utesim, isto kao sto tebi svi prigovaraju za neonke, tako isto meni svi prigovaraju za nalepnice na autu, koje naravno necu da skinem (a malo je falilo)....... Pusti ti ostale komentare, jer auto budzis da tebi bude lep i da tebe cini srecnim kada sednes u njega..

A sto se tice plavog Stila sa petoro vrata, znam za taj auto, znam i kako je zavrsio, nisam znao da je bio tvoj... Ali imao si srece!

Reci cu ti samo da nisi jedini koji je totalisao auto :lol::wallbash: ...

Ja sam pre par godina unistio jednog zutog punta u gradu, mozda znas za taj dogadjaj...anyway sad opet vozim istog i jako sam srecan zbog toga..

Ono Thunder pojacalo sto imas u gepeku sam ja odavno merkao u Orion Tuningu, ali sam tada odustao od te ideje.

Nadam se da ces doci danas na okupljanje kod muzeja u 19h........

Gledao sam slike sa proslog okupljanja i zapazio sam na tim slikama nekog sivog stila sto sljasta :lol:

Ja tada nisam bio na okupljanju jer nisam bio u Smederevu...

Druze, vidimo se na okupljanju, pa cemo nastaviti diskusiju o auticima... :yes

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace na mom parkingu ima jedan stilo kojeg je baja unistio sa prednjim branikom i pragovima sa strane da je to uzas koliko je ruzno!!! Zelim sve naj u daljem sredjivanju i samo nemoj da napravis neki kic od auta jer je sad ko bombonica!!! ;)

Moja licna stvar kako cu ga srediti , NEONKE NE SKIDAM i dosadni ste sa tim skidanjem ... U maju ako ima neki skup ZOVITE ME da vidite masinu uzivo ...

Nadam se da ces doci danas na okupljanje kod muzeja u 19h...

Gledao sam slike sa proslog okupljanja i zapazio sam na tim slikama nekog sivog stila sto sljasta :lol:

Ja tada nisam bio na okupljanju jer nisam bio u Smederevu...

Druze, vidimo se na okupljanju, pa cemo nastaviti diskusiju o auticima... :yes

Pozdrav!

Naravno da dolazim , volim okupljanja nova druzenja ... Tako da se vidimo u 19 h ...

Pojacalo sam i uzeo od lakija kao i sve ostalo .... :yes Jedva cekam da ga zavrsim i postavim slike ;) hehhehe ... Jos jednom pozzz i vidimo se kod muzeja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad 10 ljudi kaže istu stvar za neonke, oni nisu dosadni...nego je to preovlađujući stav. ;)

Na tebi je slobodna odluka da taj savet prihvatiš ili ne. Ono što je sigurno je da ćeš neonke sam skinuti...ali tek za par meseci ili godina ( ukoliko već sada ne prihvatiš savete )...i da će te kasnije biti blam kada ti neko spomene da si ih imao na autu...Videćeš, biće tako. Nisi ti prvi koji će se tako osećati. :thumbup:

Takođe, nije Fanđo nikakav vrhunac stajlinga. Nisu njegovi radovi nešto što je uglavnom za pohvalu. Da jesu, njegovi radovi bi osvojili neki nagradu i van takmičenja koje organizuju njegovi ortaci.

Pogledaj npr. ovaj Bravo:

CsOp9.jpg CsJpS.jpg

Unakažen auto. Još kad se pogleda unutra sa onim narandžastim farbanjem...katastrofa.

A, pogledaj ovaj:

7qfcA.jpg 7qhHJ.jpg

Ili ovaj:

th_bravo_hgt_34_CVR_06_003.jpg th_bravo_hgt_34_CVR_06_005.jpg

Ili:

9cs8r.jpg CuN7i.jpg 9krzA.jpg

Nažalost, kao što je Srbija slabo razvijena u gomili oblasti, tako nije ni primer razvijene stajling scene.

Zbog toga radovi kao što je onaj crni Bravo koji je radio Fanđo i mogu da osvajaju neke pehare i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, nemoj da se ljutus! Radi kako hoces! Ovo su samo misljenja ljudi, a ti ako neces da cujes tudja misljenja nisi trebao ni da predtstavljas auto na forumu. Samo cepaj kako si zamislio, zelim ti sve najbolje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nisam se ni protivio vasim komentarima , samo sam rekao da necu skidati neonke zato sto lepo izgleda to je moje misljenje i eto ...

A sto se tice Banetove Brave extra izgleda ... ove ostale nista specijalno ... Mozda vi furate taj fazon dok drugi furaju drugi ali o ukusu ne treba raspravljati ... To je to ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cemu ljutnja, jednostavno neko voli extremni stajling neko ne. :) Ovo je forum za razmenu misljenja i raznih vrsta iskustva tu smo da se druzimo, da se zezamo, i da ponesto naucimo i to je to. Inace kad budes dolazio u Sha javi se da popijemo nesto i da vidimo auto. Pozzzz :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...A sto se tice Banetove Brave extra izgleda...

Takav izgled nije stvar ukusa. Takav izgled je, prosto rečeno, đubre od auta.

Znamo mi ko je Bane. Bio je čovek kod nas na Okupljanju još prošle godine...video koliko je sati i više nijednom nije došao.

Tvoj auto, tvoja stvar. Radi sa njim šta god misliš da treba. :thumbup:

Ali, nemoj onda opet kukati što se ljudima nešto ne sviđa...budi spreman da istrpiš kritiku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam se vratio sa okupljanja u Smederevu, bilo je extra, sredjivani automobili, malo paljenja guma, druzenje... Posle toga je bila voznjica kroz grad... Paradiranje i adrenalin.. A zamislite kako je voziti u koloni kada je drugi auto ispred vas sivi Stilo koji svetli na sve strane! :lol: :lol: ( :nuke: Bice snimak..... :nuke: )

Ljudi ovaj Prexy nije normalan... One slike koje je postavio, sa neonkama, tu se ni ne vidi sve! Taj auto nema gde nema neku neonku... Ima unutra iznad zadnjih bocnih prozora neonke, na dasci mu je plazma neonka... Znaci ko ga ne zna, misli da je UFO kada od prodje autom :w00t:

Inace, sto se tice stylinga, auto je lep, maska je super, stakla su ok, kacketic je bas kako treba.......ja tu nista vise ne bi dir'o! :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ne znam zasto uopste postavljati coveku pitanja zasto se kako i dal ce se ljutiti....misljenja su takva i cao, za mene je zesca kicherica.Inace trebalo bi da se shvati da je extremno tanka linija izmedju jako dobrog ukusa i zesceg kicha, nekad cela pricha uleti u kichericu ako je promenjena stopaljka a kamoli ako se montira milion neonki kao za akvarijume....Kako je krenulo sve ovo precice u prepirku sto bi bilo skroz pogresno :) ja iskreno ne zelim da dodje do toga... pozdrav svima :thumbsup::thumbup::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Inace kad budes dolazio u Sha javi se da popijemo nesto i da vidimo auto. Pozzzz :thumbsup:

Naravno , ja sam uvek za druzenja i za sve to ... Ne ljutim se ja samo iznosim svoja misljenja .... Primam komentare da neko ne gotivi neonke i one satice ili sta vec ali da me neko proziva da sam kineska jelka sto sljasti i da imam decije satice za merenje vremena to i nije lepo....

Ali, nemoj onda opet kukati što se ljudima nešto ne sviđa...budi spreman da istrpiš kritiku. ;)

Naravno :D

Evo sad sam se vratio sa okupljanja u Smederevu, bilo je extra, sredjivani automobili, malo paljenja guma, druzenje... Posle toga je bila voznjica kroz grad... Paradiranje i adrenalin.. A zamislite kako je voziti u koloni kada je drugi auto ispred vas sivi Stilo koji svetli na sve strane! :lol: :lol: ( :nuke: Bice snimak..... :nuke: )

Ljudi ovaj Prexy nije normalan... One slike koje je postavio, sa neonkama, tu se ni ne vidi sve! Taj auto nema gde nema neku neonku... Ima unutra iznad zadnjih bocnih prozora neonke, na dasci mu je plazma neonka... Znaci ko ga ne zna, misli da je UFO kada od prodje autom :w00t:

Inace, sto se tice stylinga, auto je lep, maska je super, stakla su ok, kacketic je bas kako treba.......ja tu nista vise ne bi dir'o! :rambo:

-Video si ga uzivo i znas kako izgleda ... :) Opasnost na putu :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta misliš o ovim rešenjima:

2zh0A.jpg

Po meni je ovo vrh.Covek je odradio tacno koliko treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , da ... I meni se svidja ovaj beli stilo ... Samo jos da osmislim zadnji deo kako ce izgledati ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice belog stila i meni je ono lepo. Taman, nista vise od toga, jer bi sve ostalo bilo visak, i nista agresivnije od onih pragova sa strane ne treba!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...