Jump to content
FAS Goran
Bokili

Gde ugraditi (održavati) plinski uređaj?

Recommended Posts

i ja planiram u punta ubaciti plin,zvao sam detelinaru cena je 370e sa bocom u tocku...uredjaj je tomaseto i spominje covek nesto ac stag-200...kaze da je to sve super i da do sada nije niko imao problema...ja sam relativno blizu tavankuta i tamo sam odrzvao prosli auto ali je on dosta skup.Mislim da su ovi u detelinari korektni sa cenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da jako su dobri.moze li mi neko reci da li je dobar taj uredjaj sto stavljaju ovi u detelinari?slabo se razumem,imao sam lovato plin u renaultu ali obican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bem li ga....trebao bi za nekih nedelju dana da idem ugradjivati plin pa se bojim da se ne zaj****.a jos uvek se premisljam gde ici.hvala u svakom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto gas detelinara ubedljivo najbolji servis u ns . meni su radili gas na tri auta i ja sam prezadovoljan,dobar sam sa njima pa ako hoces mozemo zajedno otici do njih u komsiluku su mi. pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala mogli bi tako...onda cu verovatno tamo i ugradjivati plin...pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradjuju AC i Tomaseto. Kolilo sam ja cuo to su ok uredjaji, e sad ni ja se bas nesto ne razumem...

Tomaseto ne postoji kao kompletan sekvent uredjaj nego je u pitanju poljski uredjaj sa Tomaseto ispaivacem. Na istu foru se pojedicni reklamiraju da ugradjuju i Zavoli po bagatela cenama. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odustao od 'detelinare'. Provozao sam se da vidim gde je taj servis i skontao da sam tamo caletu ugradjivao gas u astru pre dve godine. Nije uspeo da ga nasteluje dva puta kada sam dolazio. Cesto mi nesto puca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja preporuka auto gas Dora nisam ugradio kod njih al mi je on prepravljao brljotine od Endrea koga ni u kom slucaju ne preporucujem.Dora nije jeftin al se razume u problematiku plina.Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da se ovde mahom javljaju ljudi koji su uz Savu i Dunav ili severnije odatle :) Ono što me interesuje je da li zna neko nekog kvalitetnog i povoljnog majstora koji ugrađuje sekvent plin kod nas malo južnije: Kruševac, Niš, eventualno Kraljevo ili Jagodina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitao sam i naleteo i na Bojketa, ali nikakav link, ništa, tako da hvala na ovoj informaciji, mogu da kontaktiram čoveka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna bilo koga u Srbiji,ko radi sa "Bardolini" autogasom? Na netu sam nasao da je to neki bugarski autogas ali nisam nasao nijedan servis koji radi sa istim...Da li neko ima bilo kakvu informaciju?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre mesec dana ugradio plin u Pegaz auto na Vidikovcu i sad za sad sam prezadovljan.Auto malo trosi a lepo ide.Imao sam dilemu pre ugradnje jer nisam znao kakvo su oni, dal je neko imao iskustva sa njima ali kazem sad za sad sam prezadovoljan.Inace uredjaj je tomaseto i garancija je 3god.Oni su bili najjeftiniji od svih, 350e + atest

Edited by milanmk2

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rtfm: :rtfm: :rtfm: Jos jednom da svi cuju!!! Uradjaj sigurno nije Tomasetto nego poljski AC-stag sa Tomasetto isparivacem. Tomasetto ne radi sekvent sisteme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre mesec dana ugradio gas, Tomaseto/Stag kombinacija, 5 godina garancije. Servis Nitro GT, na NBGD kod buvljaka, cena 400e, plus 50e atest kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja ti je dimenzija boce i gde su ti stavili prikljucak za tocenje i koji je komp u pitanju ? jel ima neko iskustva sa Union Karicem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toro boca je u pitanju, 38 litara ako se dobro secam. Dimenzije ne znam, popuni ceo otvor za rezervni tocak.

Prikljucak za tocenje su mi stavili na branik, mada kod nekih modela moze da se stavi pored cepa za benzin, i to se doplacuje 10 ili 20 eur. Neki imaju ispupcenje pored cepa za benzin pa nema mesta za prikljucak, kao kod mene.

Komp je Stag 200-4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec neko vreme gledam gde bi ugradio gas u sportinga puntica mk2 , rasic odlican mngo skup unior karic ok gt malo jeftinjiji od rasica i naletim u kraju na coveka koji ugradjuje gas zadnjih 12 godina postao je uvoznik dt systema poljskiceo system kaze da je ugradio 200 kokmada u zadnjih god dana i da su iskustva ok, ipak idem logikom svako svog konja hvali, pa me interesuju iskustva i dal je jos neko naleteo na ovaj uredja. ugradnja je 400e i 2 god garancije mnogo primamljivije od drugih.

Edited by milos66
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...