Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
gasa64

Lancija Dedra 2.0 T

Recommended Posts

Lancija Dedra 2.0 turbo, 1992 godiste, po knjizici 116kw, cipovana na "150" kw, Ide preko 210 km/h(provereno). Start je strava, na pun gas dize se stomak!!!! Pozdrav

gxK5WeS.jpg gxK60e9.jpg gxK65dr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala!! Za 2500 e, mislim da dosta daje, ima sitnijih gresaka, uglavnom je cackano po elektrici!!! I jedan zglob krcka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta su cackali mamu im :) eee imala je jedna crvena integrale iz arandjelovca, ali vidim ova tvoja nije 4x4 :) Vraski dobar auto :)

p.s: daj slike unutrasnjosti :) i table kad svetli nocu to nisam nikad video.. ima mnogo satova mora da svetli ko pariz nocu :) pozzz

Edited by zeljko155

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam zglob za nju,a krajem marta idem u Sombor pa mogu da ti ga donesem(naravno dzabe) ti sama moras da kupis manzetnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nocu je tesko to uslikati!!

Ja sam u sredu bio u Kragujevcu, gledao sam zglob kod onog tipa u Batocini,mada onaj nije bio original,vec pretpstavljm od tempre, pa ga nisam uzeo.Javi se 063564269 Dragan! Uslikao sam neke nocne slike ali sam izgleda ispucao kvotu od 500 kb pa nemogu da ih stavim.Pizdrav

Nocu je tesko to uslikati!!

Ja sam u sredu bio u Kragujevcu, gledao sam zglob kod onog tipa u Batocini,mada onaj nije bio original,vec pretpstavljm od tempre, pa ga nisam uzeo.Javi se 063564269 Dragan! Uslikao sam neke nocne slike ali sam izgleda ispucao kvotu od 500 kb pa nemogu da ih stavim.Pizdrav

Moguli dobiti tvoj broj telefona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tabla ti je ista kao moja.

spGm9.jpg

DOBRO obrati paznju na temperaturu ulja jer ako se ona digne crkava turbina.Ja nisam obracao paznju i sjbm dve turbine.

Sa toliko benzina nece daleko da odes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne trosi tako strasno, oko 10 l, mada sam do sad vozao vecinom ugradu, Rezeva mu je oko 10 l. Temperatura ulja mi nije isla vise od 70 c, kolika je dozvoljena?

Gume su 195x65x15, jako dobro mu stoje, samo neverujem da bi mogao da stavim lance jer do prednjih opruga svega je 1 cm(moji zive u Bosni pa savke godine redovno isprobam lance)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original gume su 195/55/15, ali sam i ja stavio kao i ti samo sto mi ne trebaju lanci :robo:

Temperatura ti je idealna

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Jedno glupo pitanje: Da li dedra ide na bezolovni ili na super benzin? Ja sipam bezolovni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Jedno glupo pitanje: Da li dedra ide na bezolovni ili na super benzin? Ja sipam bezolovni!

Turbo su imale varijante na super. Ako ima lambda sondu i katalizator onda bezolovni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Jedno glupo pitanje: Da li dedra ide na bezolovni ili na super benzin? Ja sipam bezolovni!

Turbo su imale varijante na super. Ako ima lambda sondu i katalizator onda bezolovni.

Nema landa sondu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigle i polirane felne

cxca561.jpg

i auspuh

cxca562.jpg

Evo vozim ga 4- tu godinu, i sa utiscima o voznji sam jako zadovoljan! Auto koji za relativno malo para moze stosta da pokaze puno skupljima, bar sto se tice brzine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocinjem novi projekat, ugradjujem pogon i na zadnje tockove! Nabavio sam kompletan integrale pogon sa fiat tempra 4wd i zapoceo ugradnju na moju Lanciu. Nadam se da ce sve ispasti ok. Uskoro slike.

zadnji diferencijal je gore!

20160514_144115.jpg

20160514_144120.jpg

20160514_144131.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...