Jump to content
FAS Goran
oktopod

Poređenja HU / plejera

Recommended Posts

Danas sam se vozio u drugarovim kolima i pade mi nesto na pamet kad sam dosao kuci ... da li na preko USB-a na cd plejeru moze da se puni telefon, kao sto se puni kad se poveze na racunar ? 

 

Plejer nije fabricki vec je naknadno ugradjen ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može ali zavisi i od telefona. Recimo Xperia T na Pionirovom plejeru neće da se puni, a HTC One X hoće.. Probaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ispravim :D Može i Xperia, a vjerujem i Samsung samo treba da se podesi u USB povezivanju na telefonu Mass Storage ili Masovno skladištenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da učita. Sad sam baš probavao na svom plejeru i treba mu nekih 15-ak sekundi da očita 16gb memorijsku karticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam probao da ubacim u telefon zbog nekih slika ... ali nece da je ocita, video sam da ima neka opcija "ukljuci karticu" ili neki slican naziv ... moracu da probam posle da ubacim i da ukljucim to ... mozda ce da proradi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam JVC KD-R53 i njemu u uputstvu pise da isporucuje 1A na USB za punjenje mobilnih uredjaja. Moj One X puni, ali ne cita muziku sa njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! :) 

Hteo bih da ubacim neki player u Sportinga...Posto fabricki CD sarzer i navigacija/radio su u svadji i ne komuniciraju izmedju sebe, nesto sam mislio da izbacim taj sarzer i ubacim neki pleyer, a onu navigaciju da raskacim i da ostavim tamo gde je "za uspomenu"...

CD mi nesto i ne treba, nekako mi je bolje USB i memorijska kartica. Ima svega i svacega na trzistu, isti uredjaji po razlicitim cenama...Neki predlog, preporuka? Recimo do 7k dinara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo pre tri godine kenwood koji je tada placen 170 eu a nema USB ali zato cita sve sem DVD cak ima i daljinac sto mi je jako bitno.Izgled je sasvim ok jer cu da slusam a ne da gledam kao sto rece neko u nekom od prethodnih postova.Jedino sam pogresio sto nisam dao jos 60 eu vise da uzmem isto Kenwood samo da cita DVD.A pojedini clanovi su imali priliku da cuju na skupu kako svira taj Kenwood sa dobrim zvucnicima i pojacalom,jer dato je prilicno para za kvalitetnu muziku.To sto pojedini pljuju ALPINU,ne znaju sta hoce.Kada sam pakovao muziku hteo sam da ubacim sve JBL ali to bi kostalo kao pola mog auta,tako da sam odustao od JBL.Kada budem slikao u kolima okacicu sliku a inace je model KDC-BT6144Y pa koga zanima neka pogleda cpecifikaciju,a i sada ima jacu cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim razlog sta ce ti daljinac ... kad sednem da se vozim, ukljucim cd plejer i pojacam koliko mi odgovara i ne diram ! 

 

daljinac u rukama je po meni isto kao i mobilni, odvlaci paznju i nema neku svrhu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto slusam glasno muziku,pa neki put moram da smanjim kada naidjem na drotove ili da promenim pesmu posto nemam brojeve na plocici i mnogo lakse se barata,veruj mi daljinski znaci mnogo.Navikao sam tako da sada kada bih menjao bez daljinca ne bih pomislio da kupim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da postavim sliku mog playera kao sto sam obecao.

 

cxcb460409.jpg

Slikano jutros u pola sest,malo losiji kvalitet slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, hvala Vam na predlozima!

 

Posle trazenja po netu, odem u razne prodavnice i pitam za plejere sa njihovih sajtova koji su me zanimali (Kenwood KMM 257, 357 SD, JVC...), i bas te nemaju trenutno, moze da se poruci, pa da se ceka par dana...Lepo im zahvalim i odem u Tehnomaniu i uzmem Pioneer MVH 160 UI...u paketu eurokonektor, kljucici, uputstvo, kutijica za odlaganje panela, i uredjaj naravno...

Kupim blendu i antenski nastavak za radio, odem kod majstora, skine fabricki radio/navigaciju, raskacili cd changer i namesti mi ovaj Pionirov...Podesio ga je tako da ne moze da radi na "suvo" (treba mu kontakt)...nema CD, nema memorisjku, ali ima USB, sto mi je sasvim dovoljno, prednji panel se vadi...Kad stignem, nabavicu onaj mali, mikro usb od 8 gb i miran sam, kao i neku ugradnu fioku umesto cd changera...Jutros sam samo probao muziku preko usb, pusta i preko mobilnog, a moze i da ga puni...Radio jos nisam proucio do kraja, ima mnogo opcija u njemu i podesavanja za svaki uredjaj posebno koji moze da se prikljuci, naci cu na netu uputstvo na srpskom...

Lepo se cuje, ili se meni cini, jer sam navikao na stari zvuk iz fabrickog...Zvucnike nisam menjao, sasvim su mi dovoljni i ovi fabricki. Druge ne bih da stavljam niti da secem,busim dasku, vise volim fabricki, pa koliko izdrzi...Jedino mi je vufer u gepeku gotov, raspao se skroz, ali i to se da popraviti...Da ne duzim vise, evo slika

 

WP_20140817_11_16_01_Pro.jpg

 

WP_20140817_001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Koliko nije mnogo dati za polovan? Imam ponudu 40€, kupljen u decembru, kaže čovek da nije ni montirao u auto...

 

Jedno pitanje. Ima li ko iskustva sa ovim AUX u USB adapterima, može li da se sluša muzika preko toga, sa obzirom da su u pitanju analogni i digitalni prenos podataka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sveo sam potražnju na Kenwood sa USB-om, a ispod 4.000 nisam našao ništa do sad, a da ima USB, osim nekog koji vidim da je budžen Euro džek i koji nema onu plastičnu rozetnu okolo. Ovaj nov košta oko 6.000 u radnji, a mene bi koštao 5.000 star manje od dva meseca, u nedoumici sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao Sony malo stariji od Boga, kad ga pogledas vidis da je stari model, cak i euro dzek nije bio standardni, vec neki samo za Sony, to dok sam nasao muke su bile.

Taj polovan od 2 meseca ako ima garanciju, moze da bude dobra kupovina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao Sony malo stariji od Boga, kad ga pogledas vidis da je stari model, cak i euro dzek nije bio standardni, vec neki samo za Sony, to dok sam nasao muke su bile.

Taj polovan od 2 meseca ako ima garanciju, moze da bude dobra kupovina

To je onaj mini dzek u plejer a ovamo standardno kacenje za euro? I kad nadjes kosta ko sveta petra kajgana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Buco taj, ostao mi kuci od plejera, ovaj sto sam mu prodao i.ao isti plejer, u boljem stanju su bili dugmici, ali nije radio cd, pa uzeo da prepakuje. Meni ostao dzek.

Mico, ne moze zica na zicu, jer na plejeru nema zice, samo one iglice ;)

Pa onda bi uzeo nov za 1000din vise, iz inata :)

Volim i ja da teram inat, ali nemam pare :D Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...