Jump to content
FAS Goran
oktopod

Poređenja HU / plejera

Recommended Posts

Ih sto volim daljinac kad sam ispred radnje sa drustvom na pivu pa pojacam pesmu a da ne moram da prilazim kolima. A ostala boranija bleji i nije im jasno sta se desava. :laughing::cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na kraju sam uzeo JVC

www.tehnomanija.rs/autoradio/jvc-autoradio-kd-r53ey.html

i mogu reći da sam prezadovoljan! Zvuk je primetno kvalitetniji i puniji nego sa starim Panasonic-om. Sony mi je uživo delovao previše jednostavno i plasticno, tek oni skuplji modeli zavredjuju pažnju.

Ovaj mi se svideo na izgled i za sada sam baš zadovoljan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, samo je izgled presudio, a mislim da u tom cenovnom rangu samo izgled i može da se bira, svi su manje više isti...

Jos samo da zamenim male desetke pozadi i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, dobro udaraju, imao sam ih u prošlom autu, pogonjene oldscool audison pojacalom...

Ali sada imam fabrički woofer pa mi pozadi treba malo srednjih i malo više visokih.

A dasku nema šanse da secem, trudim se da sve bude fabrika, najlepše mi tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mijenjao dosta tih playera, kupim malo probam i prodam nesto se i zaradi i tak :)

Iz iskustva alpine je #1 na drugom ,mjestu meni licno ulozeno dobijevo su JVC stvarno dobri uredjaji, bolje su mi se pokazali od sonya i pioneera ovdje govorim o modelima iz osnovne i srednje ponude u cjenovnom rangu do nekih 150 evra, kenwood je takodje dobar al je malo meni za podesavanja konplikovan i dizajn je pomalo specifican na njihovim uredjajima pa mi se i ne svidjaju bas

Edited by SilverOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alpine,Clarion pa sve ostalo. Imao sam kenwood i nisam bio zadovoljan. Zvuk je kao sa kineskih plejera a taj kenwood sam tada platio u tehnomaniji 200e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Kenwood je i za moj ukus malo odbojan.

Kažem ponovo, samo je izgled presudio, ali uopšte se nisam pokajao. Menu mi se svidja, lak je za korišćenje, i posle gašenja pamti gde je stao kada se sluša sa usb-a, zvuk je odlican a posebno mi se svidela opcija brightness control, svetlo se skroz smanji, da nije upadljiva.

Uostalom cucete kako udara neku nedelju kod Intera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo ima neko iskustva sa LG radio playerima za kola,uzeo bih bas ovaj model (max220ub),ima jako solidne performanse u odnosu na cenu,cuo sam da je LG nov u pravljenu radio playera za kola,pa me zanima ako neko zna nesto vise?

I ako neko zna da lije moguce da se promeni pozadinsko osvetljenje playera i ko bi to mogao da mi uradi,jer jos nigde nisam video ovaj model sa plavom pozadinom koja meni treba :no

Edited by IvanBg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak ima LG u bembarici i solidno gruva. Nisam ga nešto testirao ali sasvim je OK. Ima USB i može da menja boje osvetljenja kroz meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel znas da liima plavu?posto gledam u opisima svugde pise,crvena i zelena samo :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko mozda razliku izmedju ova 2 modela LG playera (LAC 600ur i MAX220ub)?Naime imam imam lac600ur za 60e star 6 meseci (prodavac rece da je radio u prodavnici oko 100e nov) i max220ub nov na 4 rate za 6500 din
,pa me zanima sta se isplati vise i jel ovaj model mac600ur dosta bolji i sta sve ima od dodatnih funkcija vise od max220ub?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Treba mi preporuka razmisljam se izmedju ova tri modela,svi su iste cene?

1. SONY   DSX-A30

2. PIONEER   MVH-150UI

3. KENWOOD   KMM-257

Unapred hvala

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

 

Menjam muziku u kolima sa Kenwood-a na Pioneer da bih mogao da vratim kontrole na volanu u funkciju. Kad to sve vec radim izvadicu bluetooth sistem nokia koji sada imam ugradjen i uzecu neki pioneer uredjaj koji podrzava BT opciju telefoniranja. Izbor je spao na neki od ovih:

 

DEH 4400BT

 

DEH 6400BT

 

DEH X5500BT

 

DEH 4500BT

 

Svi oni podrzavaju povezivanje apple uredjaja preko kabla, funkcija koji imam i sada na mom Kenwood uredjaju. Ono sto mene zanima jeste da li neki od njih ima mogucnost pustanja muzike preko bluetooth-a?

 

Iscitao sam im uputstva ali sve je nesto sturo i muljavo napisano a po netu nalazim italijane i spance samo, nista na engleskom.

 

 

Ima li neko iskustva?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada vidim da recimo 6400BT podrzava Appmode kao i A2DP. To bi trebalo da zavrsi posao, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Coa 123: Koristis iphone?

 

I koji imas 6400? Onaj kome je USB sa prednje strane ili onaj kome je sa zadnje?

Edited by Bocca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu flesh da izvucem negde drugo u autu, videcu jos, ali bitno je da bude taj sakriven :)

 

Ajde cekam nekoga ko ima iphone, po mogucstvu sa ios 7. Android ne koristim, niti cu, pa mi ne znaci mnogo, mada zahvaljujem svakako Coa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...