Jump to content
FAS Goran
oktopod

Poređenja HU / plejera

Recommended Posts

Evo stigao je Nenad, dogovorili smo se da sledeći put kad neće da se upali, ostavim ga tako i odem do servisa da izmeri da li ima napon i slično...javljam šta je bilo, ali da kucnem u drvo već mesec dana nemam ovaj problem, pa tripujem da nije vezan za leto tj vrućine. Dešavao mi se negde od maja do krajem avgusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, koja se boja iluminacije HU bolje uklapa uz ostatak kontrolne table na Puntu mk2, crvena ili narandžasta? Kud staviše onako nedefinisanu boju, niti je čisto crvena ali nije ni narandžasta.

Trenutno imam neki Pioneer-ov HU i njegovo crveno-plavo osvetljenje baš bode oči, pritom je dosta star i polako otkazuje CD pa reših da ga zamenim jednim od Kenwood modela sa ovog linka.

sl1.jpg

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodao sam Clarion koji nije hteo da izbaci cd iz kucista, i nemam muziku vec 10 dana :D

Hocu da novi player, ima usb, aux, minimum 4x50w i da mogu da pretrazujem pesme, i po folderima i po nazivu... i da to zadovoljstvo bude do 100 evra... Kinezi me ne interesuju :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Mogli bi da me posavetujete za mp3, tj koj da kupim, svaki drugi,treci mi je lep dizajnerski, ali sasha015 me malo zaplasi sa ovim da s mnogi kineski,i da je takav sprzio posle 2 sata.. gledam neke polovne, mogo bi da dam max 5000,a 4000 bi mi vise odgovaralo, ali do 5000bi max mogo da se ispruzim.. vidim ima dosta pleyera polovnih na prodaju za te pare.. nalazio sam ih za te pare i sa usb-om.. da limozete da mi napisete marke koje bih trebao da izbegavam? Ima li neko iskustva sa tim kineskim markama? znam da su kenwood,sony,pioneer najbolji,ali naravno imaju i najvecu cenu, a neki sto su mi na oko mnogo lepsi za iste pare su drugih marki.. Naravno da su najbolji novi modeli od ove 3 marke, ali oni su preko 100e a to je daleko od mog trenutnog domasaja..

Da li je i neko drugi imao lose iskustvo sa ovim pleyerima mp3,oji imaju usb sto se krecu oko40,50e polovni? To mi je nesto najbolje,ali sasha015 me naplasi.. Doduse ja ne bih terao player/zvucnike na max, to je sigurno, meni su najbitniji dizajn i mogucnost da slusam pesme koje hocu (zbog toga mi je usb gotivniji, jer cd citac moze biti dosta istrosen kod polovnjaka)..

Video sam i nove radip usb playere,bez cd-a, ako neko zna nesto o njihovom kvalitetu neka pise, mada mi je to malo glupo bez mogucnosti cd-a.. nisu ni dizajnerski nesto,mada ima izuzetaka, a novi se mogu kupiti za 3-4000..

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aco,ja sam uzeo taj kineski koji nema cd vec usb i karticu.Placen je oko 3500.Sal je marka valjda bila.Ok je on radio kada ga je majstor povezao.Problem je bio sto kada se iskljuci,ostaje da svetli sat na displeju i tockic,ali smanjenim intenzitetom.Svetli u mraku i magnet je za lopove.Ugradjen je bio u zeninog yugica.A znamo kako se yugic lako otvara.Ne bi preziveo 7 dana,jer bas sija kada je ugasen :wallbash:

Spalio sam ga isti dan,cackajuci oko dzeka u mraku,verovatno sam okrenuo kontra euro dzek.NIje spaljen sto ne valja,vec mojom krivicom. :thumbup:

Sam zvuk tog kineza je dosta slab.Morao sam da ga pojacam bas dosta da bi izvukao neku jacinu.Naravno sve je to socijalna varijanta sa 4 xwave zvucnika.

Ali kada sam ga spalio i kad da sam bacio 3500,odem i na limundu kupim polovnog pioneera sa skidajucom plocicom.I zvuk je neuporedivo bolji,sto je i normalno.

Eto toliko o tim usb-card plejereima.Imas i u tehnomaniji da naracis.

MIslim da najjetiniji mp3-cd plejer tipa poineer-kenwud-jvc kosta oko 6200-6500 dinara sa 2 godine garancije.

Cesto i ovde na forumu izleti neki dobar cd-mpr polovan,pa prati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Sale na detaljnom odgovoru! Pratim oglase i ovde i liMUnDO,i kupina i ostalo, takodje ako vidite nesto lepo,povoljno, pustite link:) evo meni se recimo ovakav svidjao,ali promakao mi je, mislim da je dobar bio, a vi kazite..

xxx200.jpg

http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Oprema/Audio-oprema/LG-LAC-5900RN-Akcijaaaa-skoro-nov-10-dinara/4967985

menjao je i boje, i imao usb, odlican:)

Takoje i predhodni post je aktuelan, ko sta zna i vezi tih pitanja, nek pise:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Tuborg na angazovanju! :welcome: Ipak taj mi je malo preskup,ceni ga 55e a ja gledam do 45e, eventualno 50e pa da teram tog da spusti malo.. Sto rece Sale, vec za 55e=6000 pocinju novi, a ja kupujem polovan, al da je lep. Pitao sam i ovog sto je prodao ovaj cd na linku iznad da liima jos neki, a on kaze ima, a dok je prodavao,pustao je foru kako mu je taj bio iz njegovih kola, i d ga nikad nebi prodavao ali bla bla, a sad ispada da ih ima na lageru.. Nevolim ljudi kad tako lazu, jer onda niti ima verujem za ispravnost uredjaja, jer kad lazu za ovo, sto nebi i za to, plus mnogi ljudi koji ponekad stvarno prodaju nesto svoje (taj sam),gube na poverenju pored mnogih preprodavaca koji prodaju stalno na te iste fore.. E sad cu mozda i kupiti od njega jer mi se svidja taj sto sam pustio na linku, al to samo ako spusti cenu, jer je na limundu prodao taj isti za 5100 i plus platio limundu proviziju i cekao kraj aukcije, a meni hoce za kes odma da da za 5600 :wallbash: Dao bih mu 5000 (jer toliko imam) a za to trebao bude happy jer em neceka em neplaca proviziju, al cu vidim,sanse da uzmem bas njega su 20%, jer ima veliki izbor..

Kao i predhodni postovi su aktuelni, ko sta zna i vezi tih pitanja, nek pise:)

Tuborg hvala na predlogu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aco faco,imas bas kod tebe u Nisu koji prodaje bukvlano nove cd plejere po malim cenama,nacices ga na kupujem prodajem,ja sam meni uzeo sony ,ali ne kineza za nekih 40/45 e ,a cd plejer je u fulu ,samo nema usb ,ima aux,pogledaj kod mene.

hahaha evo imam i racun kolarceva 23 Nis(pantelej) pise u zagradi evo i broja 064/1829195

vidis sta znaci sacuvati racun i podatke o posiljaocu.. :):) heheh pitaj ga sta ima znam da su svi bili prvoklasni i da si mogao za 4000din da odaberes mnogo dobar,prvo kupuj pionir ako ima,pa posle idi redom,alpinu na zadnje mesto stavi. kenvud soni to je isto ok,ali je pionir malo bolji od njih,nije to nista original,bas japan,ali je tipa indonezija,tajvan itd,ali nije ni onaj pionir sto ima naziv pionira ,a sklapali ga ti i ja :)

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi Bane brate:) Znas li da mi svaka druga poruka u mailu "Bane Davidovic shared a link on facebook..." po 10 dnevno! :thumbsup:

Ajde videcu i za tog lika, meni je Pantelej blizu, fakticki da su spojena naselja.. Ubi me sto ne znam, ali kazi mi cemu AUX sluzi, i sta mogu pomocu njega.. Ps LG kakva je marka za pleyere, kakva AEG, a kakva valjda JVG???

Postovacu ovde linkove nekih koji su mi za sada u uzem izboru, pa cete mi vi reci vase misljenje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jvc pre nego lg,a bez od tog treceg,kazem ti otidji kod tog lika,pa aux ulaz ti je za mp3,mp4 prikljucak,neki fon,ajpod itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam, odlican je, gledao sam i na internetu kako svetli taj model, ali prodao ga.. :realmad: hvala ti sto si mi pokazao.. steta sto takav neki nedodje sad na prodaju, ovaj bio pre mesec dana..

Edited by aca777

Share this post


Link to post
Share on other sites

2200 je odlican plejer! Uzeo sam polovan (40 eura cini mi se) i nijedan jedini problem nisam imao. Jedino mi nedostaje mogucnost random menjanja pesama pri svakoj (rucnoj) promeni, posto random funkcija radi samo kada se zavrsi pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2200 nema neko osvetljenje, ovaj 2300

je mnogo bolji, koliko on kosta polovan?

A, LG5900, sta mislite o njemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta ti znaci to "nema neko osvetljenje"? U svakom slucaju, plejer treba da svira i da daje dobar zvuk. Meni je to vazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno sve je stvar ukusa.. Pioneer je sigurno marka ekstra kvaliteta,poznata svima.. mogao bih da je poredim kao nokia u mobilnim telefonima.. Takodje isto kao nokija, za neke manje, ili nize srednje pare dobices pouzdan mob, ali prostog dizajna, tipa nokijina serija 2xxx,3xxx itd, dok za vece pare dobijes lepu N, E seriju, dok sa LG, Samsung i za iste manje pare dobijes dizajnerski lepsi proizvod od nokijine 2xxx,3xxx serije.. Pioneer za manje para mi nije nesto dizajnerski, prostije izgleda, mali displej, mannji su svetleci elementi itd...

Evo odlucio sam se za LG 5900.. Ima mogucnost menjanja boja i displeja i dugmica 3 razlicite boje, ima usb, i daljinski.. Za iste pare sam mogao da kupim pioner bez svega toga plus sa manje svetlecih elemenata..

Danas mi ga salju,kad stigne,pisacu utiske :thumbsup: Hvala svima na pomoci!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem, svako kupuje naspram svojih potreba. Neka te sluzi dobro plejer. :thumbsup:

Poredjenje mobilnih telefona koje si napravio je potpuno netacno ali to je vec za temu o mobilnim telefonima. ;)

O ukusima ne treba raspravljati. To sto je tebi licno lepse, ne mora da znaci da je drugome podjednako lepo, a cena jos manje ima veze sa tim.

Pozdrav i nemoj da shvatis pogresno, samo caskamo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane

brate, ovde se predstavljaju automobili u vrh stanju za svoje godine, moj je u prosecnom i malo mi glupo da ga predstavljam kad nije nesto posebno:) Ovde ljudi vidim stavljaju automobile ,svako crevo pod haubu u drugoj boji, sve blista. Moj je obican auto. Evo pitaj saleta iz Nisa, on ga je video detaljno, pa ako on kaze da je za predstavljanje, cu ga predstavim, a ako kaze da nije, necu se blamiram :thumbsup:

Evo linkovi od playera

http://www.youtube.com/watch?v=NeyGqmCD1HY

Kad mi stigne, postavicu ga i iz Tipa, kako izgleda.. B):D

@sale bravo 1.2

Naravno, misljenja i ukusi se razlikuju, to je normalna stvar :thumbsup: Hvala na lepim zeljama za player, nek i tebe tvoj sluzi isto dobro!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...