Jump to content
FAS Goran
oktopod

Poređenja HU / plejera

Recommended Posts

Na zalost,samo je Blue tooth redy,prijemnik ide posebno.USB se ne vidi jer je pozadi pa na kablu ga izvuces gde ti zelis.Takodje vazi i za AUX,CD kontrol,iPod kontrol.Ja sam bas jurio zelenu jer mi je svo osvetljenje zeleno,i slaze se.Inace,pocinje da svira posle 3-4 sekunde a treba mu oko 30 sekundi da bankira 4GB stik.Hijerarhija kroz menije je prosta onoliko koliko organizujes stick.Po meni je najbrze da postavis foldere sa pesmama,i onda kad stisnes SEARCH on ti da mogucnost FOLDER na tvoj YES on da spisak foldera SCROL na folder i enter on da spisak pesama a ti ako nemas posebnu pesmu samo opalis ENTER i on svira ceo folder po redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Dobar je to uredjaj skroz a cena mu je sad negde oko 120e ako se dobro secam. Ja sam ga tipovao jedno vreme al sam odustao zbog zelenog svetla koje izgleda grozno uz orange tablu ... barem meni.

Oktopode eo ga brate: usb, sd card, displej s nekim munjama koje se okrecu, lep na oko a i uvo, ukratko tvoje ime pise na njemu ... http://www.tehnomanija.rs/katalog/evertone-autoradio-cd-3310-g.html 5399 din na akciji! ... ja bih prodao alpinu odma i uzeo ovo, nema bolje kupovine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih bre Podvarak,di si ovo iskopo?Ko da ga pijani Rus klepao sikirom.Nije sto je Everton,al nekako vristi na neku 2004 godinu proizvodnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečiji je nekako...

Jel zna neko da li na ovom mom može da se podesi da konstantno vrti ime pesme, ne znam kako lepo da objasnim...

Kad učita pesmu ispiše npr "Guns n r" pa onda "oses - w-" pa onda "elcome to-" pa onda "the jungl-" pa onda "e" (zanimljiv prelom nema šta) pa onda se vrati i ostane na "Guns n r" i tako bleji i više ne "skroluje", ja bih voleo da stalno skroluje takoreći

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze sigurno.Ima u podesavanjima i kako i sta da skrola il ne skrola.I ne kukaj mnogo,imas mnogo lepu muziku,samo malo da se adaptiras na nju.Posle fabricke ovo ti dodje ko naucna fantastika.Boja i izgled su diskutabilni.Lepo je to ako se uklapa sa ostatkom osvetljenja.Meni je pasovalo zeleno,ne znam na puntu,bese oranz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda verovatno nisi video moju fabričku....ova je naravno puno bolja samo u tom smislu što ima USB koji čita MP3.

Nema u podešavanjima, čitao sam uputstvo, a sam ne mogu da provalim ništa, totalno je konfuzno.

Aj još jedno pitanje, hoću da nađem pesmu Sweet child of mine npr, uđem u folder Guns n roses discography koji ima 50 naslova, odem na pretragu po file, izađe mi Guns n ro- koje trepće, ja okrenem krugić za sledeću pesmu kad ne lezi vraže, opet Guns n ro, okrenem ga dalje, opet Guns n ro i tako dalje...menja on pesme ali im je svima isti izvođač i nemam pojma do koje sam odvrteo.

Jeste u Puntu oranž i to je ok, ali to je jedina stavka sa plusom vezana za izgled, SVAKA druga je minus. Uostalom, pogledaj sliku koju sam bio okačio...a najbolje kad bi video uživo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze skrol da se upali, treba da se udje u onaj master meni, neko dugme se drzi 2-3sec da bi se pojavilo. Ne secam se tacno ...

A za pretragu moras prvo da prebacis da ti prikazuje file name a ne naziv izvodjaca, album, itd ... Brate koje uputstvo si ti citao? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, jos Kenwood i JVC da se negde uglave.

Eto, tu negde izmedju Paje i Panasonica! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze skrol da se upali, treba da se udje u onaj master meni, neko dugme se drzi 2-3sec da bi se pojavilo. Ne secam se tacno ...

A za pretragu moras prvo da prebacis da ti prikazuje file name a ne naziv izvodjaca, album, itd ... Brate koje uputstvo si ti citao? :)

Pa ovo uputstvo što ide uz njega, okačio sam bio u jednom prethodnom postu kao attachment, ali se nije pojavio uz post...

Ako iz tog uputstva izbacimo ono da ne okrećeš CD naopako, Blutut koji nemam nego je samo ready, podešavanje stanica, ostaje cirka 2 strane podešavanja displeja....na kojima nema ništa pametno.

OK, ima da mi pokazuje ime pesme, ali kad idem pretragu, on to podešavanje zaobiđe i piše mi ime izvođača...

I koji je to master meni i kakvo dugme da držim 2 sekunde aman? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate izgleda full, da ne znaš cenu?

A ono uputstvo što podvarak okači, to baš ja imam, ko hoće nek pročita kako se traži pesma po naslovu pa nek se javi ako je razumeo, a ako je zapamtio častim :pizza:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oktopodu treba EVER SCROLL konstantno skrolovanje tekstualnih informacija preko displeja.Treba da Ide na inicijalna podesavanja, selektuje EVER SCROLL i da prebaci na on.Na inicijalna podesavanja se ide kad se pritisne glavno off za iskljucivanje uredjaja i drzi duze sekund-dva zatim pritisne odgovarajuce dugme za vasu jedinicu pritisne multikontrolu i drzi dok se ne pojavi CLOCK SET i onda okretati multikontrolu da bi ste selektovali neko od inicijalnih podesavanja.Znaci udjes u meni za podesavanje sata i okreces dok ne dobijes EVER SCROLL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa ja tebe fandjo nisam razumeo al dobro..čak mi se čini i da nemam te opcije pošto nemam ni clock :) toliko o jednostavnosti menija..

Ako te ne mrzi baci oko na ovo uputstvo što podvarak okači, ima cirka 2 strane o opcijama velikim fontom, drugim rečima nema tu šta ni da se opcioniše.. :)

Meni treba da pretragu radim po imenu pesme, šta god izabrao da mi stoji na displeju, pretraga uvek ide po imenu izvođača, znači nema šanse da nađem pesmu ako mi je ceo folder od istog izvođača.

A ne bih se bunio ni za taj ever scroll :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakve EVER SCROLL opcije, kakve trice

Ima seljacka varijanta koja se zove VIEW dugme, koje se nalazi skroz desno dole pored memorijskih tastera. Na njemu se steluje sta da pise na displeju. Oktopod jel ti to treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kao što naglasih, ima view dugme i na njemu vrtiš redom šta sve može da ti prikaže, ali šta god ostavio tu kao opciju, kad radim pretragu on to ignoriše i ispisuje izvođača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras je konačno legao Alpine CDE-101RM... :)

Prvi utisak je impresivan. Imam još jednu Alpine ali je bila zelena tako da sam je ostavio u drugim kolima... Prvo meni je izgled extra tačno ono što mi je trebalo... :) Drugo zvuk je standardno dobar i ne može se ni porediti sa fabrickim Blaupunkt-om.

Radio stanice extra hvata kao i fabricki ali bas dobar radio... Pritiskom na view menjaju se prikazi na displeju. Svaki prikaz radi super albim, izvođač, naziv pesme i ostalo... Odlično ispisuje sve čak i sa audio diskova to je me odusevilo... :) I sa audija skida kao da je mp3 tekst tj nazive pesama i ostalo...

Za sada mu nisam našao nijednu manu. USB odlično piči i dobar je zvuk. Tek sada su četvorosistemci koje sam metnuo pozadi dolaze do izražaja... Do 28 (volume) je extra čist i jak zvuk...

Šta više reći... Svaka preporuka...

Edited by Saša Bg mk2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bljak.thumbdown.gif Everton je munja.Kake Milke,Alpine i ostali Trapisti.Ja prodajem moju Alpinu i kupujem Everton ili LG.Mada vido sam na Buvljaku da ima jos lepsih i sarenijih,koji mi idu jos bolje uz luster.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel pozadinsko osvetlejnje displeja crne boje?Ovde nesto plavo,mora da je zbog kamerice?

Lepo je legla zbog narandzastog osvetljenja...Koji su zvucnici pozadi(4 sistemci)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...