Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Lep auto, narocito mi se svidja unutrasnjost. Puni oko toplinom. Zdravo da te sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je extra, nećeš mi verovati tvoju Cromu iz SAT-a sam pokazao devojci i rekao da je ovo naš sledeći auto. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i vajs u piramidi i igor kod arene ali skupo ja sam radio kod decka na vidikovcu malo iza garden centra a u pravcu, evo ti telefoni:

063 856 1750

064 328 4496

ne secam se tacno sa ugradnjom siveno na licu mesta bio je jeftiniji od ove dvojice 10-20 eura. ima pristojan izbor materijala koji su potpuno istog oem kvaliteta kao i ova dvojica jer to jedna jedina firma u srbiji uvozi pa svi kupuju od njih, tako da nema razloga da se placa vise. moja porodica kod njega je uradila minimum pet presvlaka za razlicite automobile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update uradjena zamena servo ulja koju sam opisao u Uradi sam sekciji foruma. Pre nedelju dana pukla prednja leva opruga pa su kupljenje i zamenjene novim KYB prednjim oprugama. Sreca je da je pukla na parkingu prilikom uparkiravanja jer je volan je bio smotan do kraja a ne u voznji. Opruge ima Gazela kostaju 3871 din komad i iste su kao za Vectru C. Trenutna kilometraza 178 650km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali jubilej 180 000 km :thumbsup::D:p:ice: i dve slicice od moje ugradnje xcarlinka. Nisam nista busio, samo provukao zicu od kasete do radija, ustekovao i zalepio uradjaj duplom lepljivom trakom na vrhu kasete.

IMAG0268.jpg

IMAG0269.jpg

IMAG0271.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto prodat za 4900 eur 19.06.12, otišao u dobre ruke da predje još 200000km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nisu ko mi barabe nego porodični ljudi ali učlaniće se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da si prodao za 4.900 evra,jel problem da napises koliko si je ti platio?

7900 u septembru 2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

7900-4900 = 3000 => "gubitak" od 1000 E godisnje. Mozda jedina ozbiljnija "mana" novijih modela Fiata - veliki pad cene. Ja sam Bravo-a platio 8700E pre dve godine, a sada tesko da bih izvukao 7000E...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja taj gubitak gledam sa druge strane, posto ti je jeftinije i pri kupovini (jedino ako ne nameravas da se ratosiljas kola). Ako menjas auto za noviji model, dodje ti otprilike ista doplata kao i ranije (pricam o Fiat polovnjacima). Pod uslovom da prodas svoj auto, naravno.

Recimo, ranije Bravo + oko 3500 EUR = Stilo, danas Stilo + oko 3500 EUR = Nuova Bravo.

A definitivno su na dobitku oni koji prvi put kupuju auto. Ja sam 4 godine star Stilo platio 8500 EUR, a sada 4 godine star solidan Bravo moze da se nadje za 6500 EUR.

A sa kojim autom ne bi izgubio 1000e godisnje?

Pa u Srbiji sa "Das Auto", po mogucstvu G2 :dizzy:

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sa kojim autom ne bi izgubio 1000e godisnje?

Ok, na svima se gubi od 500-1000E po godini, ali Fiat tu, po meni, ima najostriji pad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve cene su pale, bez obzira na model i godište. Cene novih automobila su takođe znatno niže, kupovna moć smanjena, tako da je sve to normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve cene su pale, bez obzira na model i godište. Cene novih automobila su takođe znatno niže, kupovna moć smanjena, tako da je sve to normalno.

Apsolutno tačno gorenavedeno, uostalom od 10 do 15% je normalan pad na godišnjem nivou tako da je 1000 eur tačno u sredini i prihvatljivo. Nema auta koji bi da kupite u srbiji vozite i da vredi isto za 2 godine ta vremena "neuništivon golfa 2 dizela" su prošla.

Šta je sledeće ništa imam još tri konja u ergeli i to je mnogo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...