Jump to content
FAS Goran
neshaoct

UPOZORENJE

Recommended Posts

On 14.5.2015. at 0:27 PM, integralac said:

ja uvek trazim unapred za makar postarinu, ali moze mi se :) imam dosta pozitivnih

Ja nikom ništa ne dajem unapred, makar ga hvalili bog zna koliko. Tras roba - tras pare i kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim najvise KupujemProdajem ali se cuvam koliko mogu...sve ovo sto ste pisali ima istine....ali ja mislim da je i taj sajt jedna lopovska firma i da selektivno primenjuje pravila. Veliki prodavci se ne diraju... moj slucaj... predmet koji sam htro da postavim odgovara u vise grupa...nisam citao pravila do kraja i resim da ga postavim u 3 grupe. Sutradan, oglas banovab uzobrazlozenje dajedan oglas samo u jednoj grupi moze... ok, ja sam pogresio. Onda viseci na sajtu provalim da ima istih predmeta u 10 grupa od istog prodavca... naravno veliki prodavac sa dosta stvari i dosta ocena. Sta je to? Selekcija! Dil! Nije prema svima isto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se ne radi o sajtu za prodaju, nego o pristupu problemu. Razumem Paju, hteo je da prođe jeftinije, ali jbg. 

I ja sam imao slično iskustvo, sa prevarantom Malinićem iz Ostružnice, loše je uradio set kvačila. Kaže on, nema problema, donesi pa ću da sredim. Pa nije to fen za kosu pa da tek tako odnesem, skidanje košta, oduzima vreme, i naravno treba to montirati ponovo. Batalio sam to i kupio Sachs set, koji naravno drži i radi ko zmaj. 

Onda, imamo prevarante poput Bobo Sport iz Smedereva. Drugar je punio amortizere za Golf 2 GTi. Prvo su se valjda sjebali u roku od odmah, pa je uradio ponovo i poslao poštom, pa su ti procureli dok su stajali u sobi. Izašlo ga je skuplje nego da je odmah kupio nove Bilstein u to vreme, zato što je išao 3 puta u Smederevo, pa plaćao kurirsku službu, iskidao živce... 

Poučen tim, amortizere menjam u servisu, pa neka se oni drkaju sa skidanjem, jer daju garanciju, i ne kupujem najjeftinije, koji procure posle 1000 km. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve vrze ima to? Covek kupio stvar od coveka koji je rekao da je dobra a u stvari nije, znaci prevaren je i gotovo. Nebitno dal je amortizer il lager il akumulator il cokolada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti veruješ u deda mraza? Kako on zna da li je dobar polovan amortozer i polovna opruga? Da li ih je vozio pa može da kaže. Nisu svačiji kriterijumi isti, eno ga moj ćale na primer, njemu je bitno da ima amortizere, a kako rade nema veze. 

Ne opravdavam prodavca, svakako je ljiga, zato što prodaje polovne amortizere koji 99% ne mogu biti dobri, a laže da su dobri. 

P. S. 

Sada sam skontao, jel ti Mićo mene malo zajebavaš :D Kakvi bre polovni lageri, akumulatori, čokolade.... 

Prodaju mandovi na Bubanj Potoku i polovne vibratore, moram da pitam kakvi su, kolika je garancija... 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mora isprobas pa da znas :D
Pa vidi se amortizer kakav je, vidis koliki otpor pruza, a opruge verovatno ne mogu da se vide tako ali svaki normalan prodavac dobru stvar prodaje, losu baca. Sta ispita ispita i zna kakvo je, sta ne, il prodaje kao neispitano il baca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrošni delovi se ne kupuju polovni i završena priča!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemojte da sirite lazi :D Moze da se stavi polovan amortizer, treba dyno za amortizer samo da se testira :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili jednostavnije da se nabode gas u 5oj/6oj brzini na nizim rpm jer bi dosta malo jacih auta samo krenulo da vuce sa dignutom rucnom :)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...